reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

No właśnie, ja mam 179 i 65kg ostatnio u gina, ale powiem Ci, że ten brzuch to nie wygląda za płasko... Normalnie nie byłabym za bardzo zadowolona, ale skoro to ciąża to git! Jednak tak trochę po cichu (wiem, że to w sumie mało istotne) to nie chcę się za bardzo rozkręcić z tymi zachciankami, bo jak se pomyślę, że potem to mam zrzucać... Zwłaszcza, że raczej nigdy nie miałam problemów z nadwyżką kilogramów, i myślę, że nie dałabym rady nagle przejść na dietę. Więc wniosek mam, że muszę się pilnować. Ale ciężko...
 
reklama
Dziewczyny napisałam do admina:-D może nas doda:-)

co do fałdki to ja tez mam ale raczej tłuszczową:-) i to chyba wzdęcia bardziej bo to za wcześnie:-) a właśnie kiedy brzuszek zaczyna się pokazywać? ja już bym chciała:-D
 
Witajcie dziewczyny :) od wczoraj tyle naskrobałyście że ciężko się odnaleźć :p
Byłam dzisiaj u gina. Ojj naczekałam się w kolejce chyba ze 3 godziny. Miałam usg i lekarz stwierdził piękną ale bardzo wczesną ciążę. Na początku zapisał mi 5 tydz - jak wynika z OM, a jak zobaczył pęcherzyk to powiedział że jest napewno młodsza ciąża. Nie wiem jak to rozumieć, chyba chodziło mu o obliczenia od dnia zapłodnienia. Teraz pęcherzyk ma zalewie 4 mm, ale mam już w domu pierwszą fotke.

Kazał mi łykać dalej kwas i przyjść za wa tyg.

Ślimakowa
kurczę to chyba niemożliwe żeby już brzuszek się pojawiał... ale mogę sie nie znać.
Anulka prawda jest taka że nikt cię do rzucenia i tak nie zmusi. Sama dobrze wiesz że nie możesz palić ale rozumiem na własnej skórze jak ciągnie... Ja wczoraj spaliłam ostatniego z paczki i teraz mam takie podejście że nie mam - nie palę. Jak kupię następną paczkę to poczuję się przegrana z tym śmierdzielem.
 
Anulka dziewczyny maja racje z tym paleniem, ja na szczęście nie palę i nigdy tego nie robiłam więc nie wiem co to znaczy rzucać ale mój ąż borykał się z tym juz kilka razy ale odkąd dowiedzieliśmy się o ciąży to kategorycznie powiedział nie palę i nie pali od dwóch dni. Jestem z niego dumna i z Ciebie też będę:-)
 
Danuśka - gratuluję :)

No z tym brzuchem to właśnie chyba za wcześnie. ale w sumie to nie wiem, kiedy "książkowo" zaczyna go widać? tu koleżanki z doświadczeniem w temacie zapytuje? jak to było u was?
 
Oj dziewczyny, ale duzo piszecie, fajnie.:-)

Z brzuszkiem, to raczej kwestia indywidualna - jedne kobiety dostaja szybciej, inne pozniej. Ja w pierwszej ciazy zauwazylam roznice na przelomie 3/4 mies., bo nie dopinalam sie juz w spodnie, a w tym czasie przytylam 0,4 kg.:-) Podobno przy kolejnych ciazach brzunio pokazuje sie szybciej.;-)

Wisienka, chcialam zaczekac z przedstawieniem sie do momentu, kiedy przeniosa topik, ale to pewnie dopiero, jak pazdziernikowe mamusie przejda do dzieciaczkow urodzonych w 2010, chyba, ze podziala prosba do admina:-) Ale do rzeczy:-p
Mam na imie Marta i mam 27 lat, jestem mama 20-miesiecznego Adasia. Mieszkamy z mezem w Irlandii Polnocnej. O ciazy (z testu) dowiedziam sie w swoje urodziny, w ubiegly piatek, a przeczuwalam znacznie wczesniej, poniewaz prowadzilam tez obserwacje oparte na NPR. Termin wg zaplodnienia wypada mi na 13 lipca, szkoda, ze to nie piatek:-p
Z ciazowych objawow, to od samiusienkiego poczecia bola mnie piersi, no i powiekszyly sie na tyle, ze musialam kupic stanik o dwa rozmiary wiekszy:szok: :szok: :szok:Pobolewa mnie tez podbrzusze i jestem troche bardziej zmeczona niz zwykle.
 
reklama
witajcie lipcóweczki 2011:-)
Z tym brzuszkiem to różnie bywa. Ja w pierwszych dwóch ciążach to byłam płaska i brzuszek zaczął się pojawiać w 5-6 m-cu ale w trzeciej ciąży to był widoczny już w 2mc.
Życzę wam samych radosnych chwil i przyjemnych ciążowych miesięcy
 
Do góry