reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2011

reklama
hejka Kochane.

Macius wlasnie pierwsza drzemke uskutecznia troche sie juz kreci ale pewnie w polowie drogi do siadu zasnal ;-) u nas kiepska pogoda eh.. czerwiec :-/ nocka w miare kilka pobudek ale nie ma co narzekac lepszr takie niz noszenie.

konwalianka! wszystkiego najlepszego! milosci, szzescia, spelnienia marzen oraz kolejnych rozkosznych pociech :-*

daga fajnie ze to iuz niedlugo! mam nadzieje ze bedzie super. wypoczniesz i nacieszysz sie mezem ;-) Jowitka syesknila sie pewnie za Wami i stad ta ranna pobidka.. albo nocna. oby dzisiaj bylo lepiej. to ile stopni macie skoto grzejnik wlaczalas?

sylwia trzymam kciuki za te zmiany! bedzie dobrze :-) no i aby Aleksik wrocil.do normy . i zebys troche pospala bo ta 4 codziennie to slabo wyglada.

monia brawo dla Kingusi! pewnie nawet sie noe ogladniesz a zqraz bedzor boegac :-) u nas tez poszlo odwrtonie tak jak Ci pisalam - najpierw wstawania i chodzenie za raczki a dopiero potem raczkowanie. Niektore Misie tak maja! ale brawa dla Kinguso za postepy! hoho no i buziak dla dumnej mamy :-)

nic Kochane buziam bo koniec spania i lece
 
Dziękuję dziewczyny za GŁOSY :* ODDAJ GŁOS NA BLANKĘ!
monia_26 wow no to gratulacje! Kinia :* robi postępy. Ja tez myślałam, że wszystko będzie wolniej przebiegało a tutaj np moja mała to wszystko na raz prawie, może tak z kilku dniową różnicą.. to zaczęła wstawać, potem chodzić trzymając się w łóżeczku, potem po mieszkaniu, potem zaczęła raczkować i tak teraz już biegamy w bucikach po trawce na pólku za jedną rączkę! :wink:
daga0707 :* ja mam to samo. Ale wyczaiłam, że lepiej zasypia się Blance we wózku, 5 min i śpi a potem ją przenoszę do łóżeczka i mniej nerwów jest. Może i Tobie to pomoże?! Wypróbuj. Blanka od wczoraj jest strasznie marudna, usypianie jej wczoraj przeszło okropnie 2x w ciągu dnia. Myślałam, że wyjdę z siebie ale dałam rade...

Ja ogólnie moje drogie jestem od wczoraj jak wulkan. Wszystko mnie denerwuje począwszy od męża i czasem Blanka - na dodatek jest taka marudna ale może dlatego właśnie, że ja jestem trochę poddenerwowana?! Próbuję się uspokoić ..... ale coś mi 'odbija' (że tak napiszę :-)) i nie dam rady tego zrobić :/ w sumie okres mi się zbliża może to dlatego?! No nic nie zamulam Was ... Buziaki dla Was i waszych pociech :*
ODDAJ GŁOS NA BLANKĘ!
 
witajcie

musze powiedziec ze Macius pobil swoj rekord w niespaniu.. po dopoludniowej godzinnej drzemce wstal o 12 i poszedl dopiero teraz o 20 spac. Poszedl to za duze slowo po prostu wycial komara.. oby spal cala nocke.

daga Slonce Macius spi tak teraz wlasnie kolo 10-11 z godzinke i pozniej jakies 30-40 min popoludniu ale nie ma stalej pory.. jak mu wyjdzie.
U nas czerwiec sredni - skacze od 8 do 25 ;-). Maj byl sliczny i cieply a czerwiec to dopiero po przesileniu z reguly robi sie ladny. dzisiak zimno i pada.. tylko 13 stopni :-/

cisza tutaj czyzby lipcowki kibicki?

buziaki :-)
 
Witajcie Lipcóweczki :happy2:
My dziś i wczoraj na nogach od 5:20, nie wiem co tak wczas wstaje moja mała Gwiazda. Potem butla 150 ml czyli więcej niż zwykle bo wcześniej zjadała 120 ml. Poszła spac o 7:20 identycznie jak wczoraj ale już nie wstała identycznie jak wczoraj tylko po 40 minutach :/ myślałam że się zdrzemnę w tym czasie ale niestety nie udało się no i mnie dalej łapie spanie a kawa się skończyła! :wściekła/y: No nic wygonię męża do sklepu?!... :confused:
Moje Drogie.... życzę Wam MIŁEJ ale to bardzo MIŁEJ NIEDZIELI, u mnie pogoda taka seee ale zamierza się popsuć, szkoda bo zamierzaliśmy się dziś wybrać na Rynek bo będą tam koncerty i m.in. Julia Rosnowska - aktorka z filmu JULIA z TVNu :szok: a Blanka uwielbia z niej piosenkę TROUBLE IS A FRIENDS także chyba nic dziś z tego bo na deszcz zapowiadali i zbiera sie :no:
No i oczywiście jak zawsze BARDZO ALE TO BARDZO PROSZĘ O GŁOSY NA BLANKĘ! ODDAJ GŁOS!

sunset
:* ja coś ostatnio strasznie zmęczona i nie mam sił nawet wejść na forum :/ chodzę senna od 4 dni nie wiem co mi jest, pogoda u nas też zmienna i to pewnie dlatego :(
daga0707 :* ja miałam wczoraj to samo :/
 
hej Kochane

no u nas nocka srednia co godzine pobudki do polnocy a potem co pol az wkoncu dobre lament i noszenie. Wypil mleko i troszke sie uspokoil ale nie zasnal dopiero po kolejnej serii noszenia. Ludziam sie choc ciutke pospi ale nie o 6:00 juz na nogach.. o 9 krociutka drzemeczka. Eh moze dzisiaj w dzien troche wiecej pospi i noc latwiejsza. Zobaczymy.. kiedys sie doczekam ze bedzie przesypial cale nocki,nie? ;-)

daga, pia tak wiec witam sie i ja w poranny klubie mamusiek :-)

daga daj jakies zdjecie Jowitki! juz tak dawno jej nie widzialam. Fajnie ze sie lubi bawic z innymi dziecmi :-) a wieczoru wspolczuje :-* no wlasnie jal tak pozno wstaja to potem jest armagedon. Oby lepiej pospala w dzien i latwiej bylo z usypianiem! w koncu tak lubisz usypianie ;-)

pia oj to Blaneczka tez nie pospala :-/ moze jeszcze sie rozpogodzi i pojdziecie na rynek. Moze pogoda Cie tak rozwala.. no i pewnie tez zmeczenie. sciskam mocno!
 
reklama
Do góry