reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2011

reklama
Hej!

Nie mam czasu na nic...mąż ma długi weekend od pracki i robi remoncik na górze. Wczoraj cały dzień spędziliśmy z Kingą u teściów. U nas nocki kiepskie, pobudki co godz. Bebilon nadal ok. Piekna pogoda,więc spacerujemy.

Marzena, daga,spóźnione sto lat dla Waszych Córeczek!

Marzena, my też nigdzie w tym roku nie wyjedziemy na wakacje...remont pochłania nasze oszczędności, no a ja nie pracuję...

maqnio, odezwij się koniecznie po wyjeździe i zdaj nam relację!

daga, ja też miałam ostatnio takie dni, ze nic mi się nie chciało i pogoda tak na mnie działała...


Miłego dnia dziewczynki!
 
hej Kochane.

ostatnio mam mniej czasu dla siebie a co za tym idzie dla bb :-/ nawet jak Macius idzie drzemac to ja rowniez padam..

spoznione zyczonka dla Jowitki, Rozinki, Klaudusi i Fabianka! Wszystkiego najlepszego slodziaszki!

monia to jakies wieksze remonty? zeby dalej mecza Kinie czy to przez zmiane moejsca takie problemt nocne?

daga Kochana z jedzeniem to nadal roznie. Wczoraj wyzesal caly sloik z kawalkami bez mrugniecia a dzisiaj grymasil. I co gorsze noe chcial mi powiedziec czemu mu nie pasuje ;-) a jak Jowitka sie ma? no kiedy lecisz? ah urlopik!

Anetkaaa swietne zdjecia! super ze wypoczelas i bardzo dobrze ze maz sie Misiakiem chwile zajal Tobie tez sie cos nalezy :-)

maqnio kciuki! bedzie dobrze!!

Marzenka ale Klaudusia smiga :-) slodko! a jak zdrowko?

Anula mocno trzymam kciuki za Fabianka!

konwalianka i jak zniknely plamki u Tymusia?
 
hej kochane.. ja padam na pyszczek.. na głowie Tymus marudny, kiepsko spiący, ząbkujący i skaczący (czyt, przechodzi skok rozwojowy) no i do tego nalot teściów.. ja naprawdę jestem spokojna, ale dzisiaj już nie wytrzymałam ciągłego przygadywania po wiedziałam, że lekko przesadza! (teściowa). Jak można dziecku mówić, że mama jest zła? Ona niby na żarty to robi,ale na boga..nie jest to ani miłe ani zabawne..
Wczoraj z moim P świętowaliśmy 4 rocznicę ślubu a jutro oboje świętujemy 30-stki:tak:Ale ten czas leci..

Zapraszam do poczytania..
Konwaliankowy świat: Day 5,6,7

sunset, doskonale Cię rozumiem z tym padaniem..mam dokładnie tak samo.. całuski dla Maciusia - słodziaka

kolorowych
 
daga to moze mnie wezmiesz? ;-) Macius dzisiaj przy 'gladkiej' rybcr marudzil. Tez nie wiem co mu jest.. ja jak mantre sobie powtarzam to tylko taki etsp to tylko taki etap. Tak wlasnie spojrzalam na skoki za wskazowka konwalianki i my tez w skoku wiex moze to..

konwalianka najlepszego dla Was! Szczescia! eh.. z yescowe jak cxasem cos wymysla to az rece opadaja! Dobrze ze zwrocilas uwage bo nie dosc ze dajesz z siebie wszystko i jestes padnieta to jeszcze taki irytujacy tekst. grr! oby Tymus dal Wam dzisiaj pospac i nic go nie meczylo.

buziaki kibicki
 
hej kochane
Melduję się po nocce, dzisiaj Paweł wstawał.. on wstał 4 razy, ja od 4 rano 2 razy, wiec nie jest źle.. mały bąki sadził, że szok..
sunset, dziękuję za życzenia..a i z jedzeniem to na pewno etap.. Tymek też tak mam często.. To tylko etap powtarzam to i ja!
daga, dziękuję i Tobie! ale super! odpoczniecie sobie, z tego co pisałaś to na 2m-ce jedziecie? łooo..

miłego dnia
 
Witajcie dziewczyny :*
Oj nie było mnie tutaj z dzień, teraz Was nie doczytam ale chciałam Wam życzyć miłego dnia, u mnie coś się pogoda wypogadza. Wczoraj nawet była ładna pogoda i mam nadzieję, że u nas już tak zostanie :)
U nas dobrze, nic sie nie pogorszyło ani nie polepszyło, dalej walczymy o głosy i prosimy o nie! ODDAJ GŁOS NA BLANKE!
Wczoraj jak każda z Was pewnie oglądaliśmy mecz euro, podobało mi sie naprawdę super ;) jestem pod wrażeniem, że mój mąż oglądał to w ogóle bo on nie jest zagorzałym kibicem piłki nożnej a BOKSU, sam uprawia ten sport i zawsze każdy boks w TV musi obejrzeć ;)
Marzenko głosik oddany
A to dla Was :) MIŁEGO DNIA!
Zobacz załącznik 473025
:)
 
hello,
kawy,kawy,kawy
marzenko, pia glosy oddane
konwalianka, wspolczuje tych nocek. i wszystkiego najlepszego dla Was.Duzo milosci.
daga az 2 miesiace, wow. my na miesiac we wrzesniu. jeszcze troche musze poczekac.
monia jak niunia z kapiela? ja z informacjami pozostalam na tym etapie
sunset :* dla was

u nas ze zmian. (jest jedna bardzo wielkka, ale narazie nic nie mowie by nie zapeszyc) jesli chodzi o Aleksika to raczkujemy pelna para. pokazuje gdzie jest Taddy (swoj misiu ulubiony, gdzie jest kotek), zaczynamy spinac sie po wsyztskim co sie da. a najlepsza zabawa to wyciaganie wszytsko z szafekw kuchni. Od choroby alessandro upodobal sobie wstawanie po 4 zabawa na calego. okolo 5/6 mleczko i jak mu sie chce to idze spac na 1,5h. a potem kolejna drzemka tak gdzies miedzy 12-13 lub pozniej. yeha.

reszte mamusiek pozdrawiam, milego weekendu.
 
reklama
Hej Laseczki!


U nas mega psotępy w rozwoju motorycznym Kingusi :-D Od ok. 2 tyg. Kinia zaczynała dopiero wstawać za szczebelki w łózeczku i potem np. za meble jak siedziała koło nich. A od niedzieli mała raczkuje na maksa :-D no i chwita się wszystkiego i sprawnie podnosi na nogi, nawet puszcza się już jedna ręką co mnie zaskakuje, bo myslałam że to wolniej przebiega. jestem z niej taka dumna, bo myslałam że nie będzie raczkować... ogólnie nocka u nas dziś lepsza- 2 pobudki.

konwalianko, spóźnione STO LAT z okazji rozcznicy no i wszystkiego naj naj dla Ciebie i męża z okazji 30tki
:-D


sylwia, Kinia już dawno z kąpielą ok, tylko że kąpiemy się w pokoju, planujemy przenieśc niedługo kapiel spowrotem do łazienki.

PiaLove, głosiki oddane!
 
Do góry