reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2011

reklama
sunset tak chyba wszystko na raz mi się zbiera... pogoda, zmęczenie itd... :/
silwia84 dzięki za głosik!
Oj ja nikomu nie kibicowałam dziś choć mecz był dość ciekawy, działo się :-) mój mąż siedział oglądał ale jakoś też żadnym nie kibicował :-)
A ja zmęczona oczywiście ale co dziewczyny!!! Wypatrzyłam, że Blance idą górne jedynki! Nie wierzę JUŻ SIE PRZEBIJAJĄ! Widać je! Dzisiaj spała 3 razy w ciągu dnia ale bardzo krótko po 1h ale nie całej. Budziła się z płaczem, nie wiem chyba przez te ząbki :nerd: strasznie płakała :-( pewnie lada dzień się przebiją.
Dzisiaj jednak nigdzie nie pojechaliśmy, nawet do kościoła nie poszliśmy bo Blanka akurat zasnęła a tak poza tym to pogoda się psuła ale jednak nie padało :/ mam troszkę wyrzuty sumienia, niedziela bez kościoła to dziwny dzień dla mnie... około 16:00 poszliśmy na spacer i na plac zabaw gdzie zrobiliśmy kilka fotek, oto one i moja gwiazda ♡
Zobacz załącznik 473667Zobacz załącznik 473668Zobacz załącznik 473669
No nic kochane moje idę spac bo padam.... życzę Wam miłych snooff :* mua :*
I jeszcze raz na dobranoc ponudzę Was o głosy na Blankę -ODDAJ GŁOS!




Zobacz załącznik 473670 DOBRANOC :*
(na zdjeciu Mała lampka stojąca SPICA za niecałe 450 zł)
 
Ostatnia edycja:
hej, wpadam z pyszną
imagesCAN1IBVB.jpg

pia, Marzenka - głosujemy... :tak:

Pozdrawaim Wasz wszystkie ciepło...
Zmykam, bo czas popracować :*
 
Witajcie ja tez witam się miło i przesyłam pyszne śniadanko
Zobacz załącznik 473687 :)

My na nogach od 5:30, potem wypita cała butla 150 ml Bebilonu no i od 8:30 sen, zobaczymy ile pośpi nasza mała gwiazda, padła sama, włożyłam ją do wózka i sen :happy: ale jak ją przeniosłam do łóżeczka zauważyłam, że ma kupkę i ta kupka wyszła z tyłu na plecy i brudasek się zrobił nie wiedziałam czy ją budzić czy nie ale przeprałam ją i ani rusz nie obudziła się :happy: po wczorajszym deserku śliwkowym taką kupcie szczeliła :happy: teraz sobie słodko śpi.
Jeju ządbki się lada dzień przebiją (wczoraj opisałam) :happy::happy::happy::happy::happy::happy: ale jestem happy :happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy:
Buziaki :*
A no i GŁOSY NA BLANECZKĘ PROSZĘ!Oddaj głos!
 
Cześć Dziewczynki!

Weekejd minął, mąż wyjechał znów na cały tydzień, trochę remontu mamy zrobione...Któraś z Was pytała o remont - My remontujemy gorę domu praktycznie od podstaw, póki co mieszkamy z moimi rodzicami na dole. Ale na jakąś ciasnotę nie narzekamy, bo mamy spory dom.
No i nocka u nas w miarę ok - 3 pobudki, ale od rana moje dziecko znów marudne, a kilka ostatnich dni było spokojniejszych. Na dodatek mały katarek Kinia ma.

daga, Kinga też bardzo lubi się z dziecmi bawić, strasznie lubi ich towarzystwo... najbardziej mnie śmieszy jak bawi się ze starszą o rok od siebie koleżanką i zabiera jej sprzed nosa wszystkie zabawki.

PiaLove, witaj :* gratki dla Blaneczki za kolejne ząbki!

Sunset, asica i reszta, witajcie :**************
 
hejka :-)

Cos mam dzisiaj pecha bo zaczynam po raz kolejny posta i komorka odmawia pracy :-) ah te baterie! u nas tez bez wiekszych zmian oprocz faktu ze ostatnia dwojka pcha sie ku gorze no i marudzimy. Oby szybciej poszli niz ostatnio..

monia a jak Wasze zabki? wyskoczyly? Fajnie ze Kinia ladnie spi oby tych pobudek bylo jak najmniej.

pia i daga! sliczne te Wasze kobitki! slodziutkie!

daga jak tak patrze na Jowitke to pewnie na roczek koka jej zrobisz ;-) co do minki to moze ja razi lampa ii jest przygotowana :-)
Co do fb to jasne ze mam dla mnie dzien bez fb to dzien stracony ;-) heh jak ktos ma ochote to zapraszam na priv :-)
daga masz racje ze malo daje zdjec ale ja pisze praktycznie zawsze z komorki a tu prawie nic nie ma. Obiecuje ze jak yruchoie kompa to cos wrzuce.

aha Ty na urlopie bedziesz miala z nami kontakt?

maqnio i jak podroz? jak Rozinka? steskniona?

konwi jak Tymus? jak zabki i nocki? lepiej cos?

asica byliscie u ortopedy? i jak Blazejek?

basieniak macie juz wyniki z celiaki?

i halo reszta lipcowek gdzie sie podziewacie??

spokojnej nocki!
 
hej, ja wywolana do odpowiedzi przez sunset - stawiam sie:-D Niestety u nas nocki tragiczne, ale już wyszła dolna prawa dwójką, widzę już lewą no i chyba coś na górze, ale nie daje sobie zobaczyć szogun mały:tak: Łudzę się, że to przez zęby..bo jeśli nie.. aż strach się bać.. poza tym nic nowego się nie dzieje.. a jak Maciuś znosi ząbkowanie? cos oprócz marudzenia?

Ania, ale ja tesknię caaaały czas - heh
daga zazdroszczę wycieczki.. no i racja z tym przegrzewaniem.. nie rozumiem tych ludzi..
monia, won katar!
pia, jak zawsze - zagłosowane!
asica, jak Błażejek?
Tesia? a gdzie się podziewasz?

całuski dla maluchów
 
reklama
daga, Jowitka słodkie te minki robi...jest urocza...

konwalianko, oby u Tymusia to tylko ząbki były i oby wyszły szybko...

Aniaa, no pewnie że tęskniłysmy...:-D:-Dco tam u Ciebie???

sunset, no właśnie jeszcze te dolne dwójki nie chcą wyjść :wściekła/y:no i Kinia maruda dziś na całego...


A u nas wieczór ciężki dość. Po kapieli miała być butla mleka z kaszką, ale mała niechętnie jadła, a darła się do jedzenia okropnie...kiedy wmusiłam w nią 120 ml to chciałam dziąsełka posmarowac na noc, Kinia płakała przy tym i ...zwymiotowała (z tego płaczu chyba) :/ no i tym sposobem poszła spać bez jedzenia w brzuszku...ogólnie sna dniu jadła normalnie, tylko teraz cosik nie bardzo...
 
Do góry