reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2011

Kochani!!! Proszę o głosy! ODDAJ GŁOS NA BLANECZKĘ!!!

Padam! Moja mała Gwiazda mnie wykończyła! Przez godzinę zasuwałyśmy biegając za Szymonem (2,5 latka) i pieskiem Lucy... mam nadzieję, że chociaż spokojniej będzie spała w nocy... i ja też. Mówię Wam co to się dzieje. :) i chcemy CORAZ WIĘCEJ SŁOŃCA!!! bo u nas tak ponuro ale się wypogadza :) na szczęście!

:-) zaraz jedzonko i kompanko....... także będzie spokój :-D

DOBRANOC :*
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam porannie:) My już nie śpimy i jakoś nieszczególnie się wyspałam. Ale chyba ciągle próbuję odespaćten nocny lot.
Nil powiem Ci że niesamowicie wypoczęłam bo mąż stanął na wysokości zadania i wstyd się przyznać, ale więcej zajmował się Bartkiem niż ja. Chyba dlatego że mu ciągle jęczałam że ja będę za dzieckiem latać, a on będzie leżał na słoneczku.
Teraz jest już po staremu.
Wczoraj w końcu kupiliśmy maluchowi nowy fotelik i siedzi w nim jak król. Na razie jestem zadowolona- zobaczymy co dalej.
Miłego dnia wszystkim życzę
 
Hejka kochane

My po wizycie wczorajszej w CZD wyniki w miare maly ma male zelazo dostal dodatkowe leki... bialko niestety ucieka:( praca nerki ok ale zaczyna powoli sie pogarszac jak dlugo bedzie pracowac nie wiemy... kolejna wizyta 27.06 bedziemy musieli sie polozyc na dwa dni na wieksze badania oby tylko sie na tym obylo...pani doktor pochwalila malego ze ladnie wyglada przybral 300g od wyjscia ze szpitala...

od rana juz dokucza dziadkom :) ja niemoge sie pokazywac bo od razu marudzenie i na rece chce tylko skad brac sil :)

Zycze wszystkim milego i slonecznego świeta :))) pozdrawiamy z Fabiankiem :)
 
dzień dobry :)

Anulka super, że wyniki w miarę dobrze wyszły, cały czas trzymamy za Was kciuki więc będzie dobrze, nie ma innej opcji.

Anetaaa ale zazdroszczę wypadu. Wygrzałabym dupkę na słońcu, oj wygrzała... Zdjęcia super. U nas niestety nici z wakacji w tym roku, wszystko się posypało i brak kasy.

Mala monis Filipek jest boski! I ten uśmiech... powala :)))

U nas dzisiaj noc pod znakiem wiercenia, wstaliśmy ostatecznie po 7. Młody teraz uskutecznia pierwszą drzemkę a tata jeszcze w ogóle nie wstał :szok: chyba zaraz pójdę go zapytać czy jeszcze śpi bo śmierdzi zgnilizną łóżkową :-D:-D:-D za oknem w końcu słoneczko, zapowiada się piękny dzień.

Pozdrawiamy!
 
Witajcie kochane
U nas nocka cala przespana , zauwazyłam ze jak jestem z mala na dworze to spi potem jak ta lala calutka nocke
teraz sie poklada i zaraz bedzie spanko znowu , dzisiaj Klaudusia dostała troszke łazanek wcinała tak jej smakowały
Anulka Duzo , duzo zdróweczka dla Fabianka naszego kochanego
Miczka u nas tez cienko z kasa i nigdzie nie ruszamy na wakacje , kiedy sie te czasy zmienia nie wiem
PiaLove głosik oddany

My tez prosimy o glosiki https://apps.facebook.com/ulubionazabawka/gallery.aspx?id=739
 
Hej Mamuski!!!

dziekujemy!!!

za 2 h wyjeżdzam do Francji (służbowo), wracam z sobtę. Bardzo proszę o kciuki zebym szczęsliwie wróciła. Od rana chodze i pochlipuje, nie wiem jak sobe z tesknota poradzic..eh. chory ten świat, w zyciu bym nie jechała gdyby nie przeklęta kasa, którą moge zarobić. Rozina zostaje z tatą. Odezwę sie w sobote. a tymczasem miłęgo weekendu!!!!
 
witajcie
uu nas masakryczna noc..to co wypracowaliśmy przez ostatnie 5 dni mam nadzieję, że nie znarnowaliśmy ale mały przespał całą noc na moich i męża rekach! Nurofen, panadol poszedł w ruch.. do tego mam najazd teściów..to co się dzieje.. nie skomentuję..

maqnio, kochana.. udanej podróży i szybko wracaj.. mąż na pewno da sobie radę!
Marzenko, brawo dla Klaudi, super sobie radzi.. a miałam się pytać.. ona tak ze smokiem chodzi cały dzień?
Ania, cieszę się, że wyniki są niezłe.. ważne, że nie gorsze..oby nereczka działała długo i lepiej niż teraz! dużo zdrówka
pia, głosik poszedł
Anetka, super że wypoczęłaś! No i nie przejmuj się, bo bardzo dobrze, że mąż się zajmował małym! o TO CHODZI!!!

Miczka *
 
reklama
Do góry