reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Hej!

konwalianka
, ja nie pomogę z tym zasypianiem, bo moja mała jeszcze nie staje na czworaka ;-) może smoczek albo śpiewanie po cichu kołysanki??? Moja jak się przebudzi to od razu smoczek wciskam i kołyszę w kołysce.

Anetkaa, witaj!

asica, ja już 2 tyg. temu byłam u fryzjera, miałam wtedy zmienić kolor ale jakoś pozostałam przy pasemkach dalej, moja fryzjerka mi tak doradziła ;-):tak:

wisieńka
, to dobrze że Milcia już się rączek oduczyła...przynajmniej trochę odpoczniesz...oj, wiem co to znaczy, sama muszę nosić 10 kg codziennie, bo moja córcia baaardzoo lubi na rękach :tak: no po cesarce rok zalecają z kolejną ciążą, ale mója gin mówi że przynajmniej te 9 mcy. Też jestem po cc :tak:


A u nas masakryczna noc, częste pobudki a ząbka nadal brak, ale już niunia tak ładnie siada... no i dziś to tego nieszczęsnego dentysty-sadysty muszę się wybrać.
 
reklama
Witam tak na szybko,

Ania, u nas Filip dość długo się huśtał na nóżkach zanim załapał że może się przemieszczać. Teraz jest w fazie czołgania się po wojskowemu, chociaż zaczął podnosić jedną łapkę do góry więc pewnie za niedługo skuma że nóżki bardzo pomagają w przemieszczaniu się tym bardziej że już coś tam próbuje w tej materii robić. Ale każde dziecko jest inne więc może zaraz Karolina będzie gnać przed siebie.

Konwalianko, u nas jest taki problem w nocy że ten śpi, śpi i odwraca się na brzuch, ale stwierdza że ta pozycja jest do kitu i chce z powrotem na plecy... A że nie umie się przekręcać z brzucha na plecy to zaczyna się szloch i nerwy. I tak kilka razy w nocy się z nim siłuję, co się przekręci - płacz - odkręcanie i na nowo.

W sumie to nie wiem co napisać, tak więc do starych dziewczyn i tych nowych dużo siły na nadchodzący tydzień (walentynki i tłusty czwartek w tym tygodniu ;-)).
 
witajcie kochane babelki i mamuski

u mnie Moje kochanie było na niedziele w domku tak ze nie zagladałam co u was tylko wolelismy razem rodzinnie spedzic ten czas ,

Basieniak bo ja to nie rozumiem dlaczego malutka tak słabo przybiera na wadze , czy ty ja piersia karmisz czy MM bo nie pamietam i co sie dzieje , wymiotuje czy cos innego jest powodem , zastanawia mnie to bardzo , moja mała ostatnio tez nie chce jesc mleczka wogóle ale łyzeczka papa ile wlezie jedzonka i zupki i owocki i kaszki i tez malo przybrała przez 2 miesiace bo tylko 600 gram nie wiem czym to jest spowodowane
malami dokładnie zapisane jestesmy na klimontów bo tam wszystko robia a ze ja nie bardzo jestem rozeznana po innych lekarzach to tam jestesmy zapisani
Magnio Rozinka to mala akrobatka juz tak pieknie spaceruje buziaki dla was
Konwalianka współczuje tych nocek nieprzespanych , u nas nie ma problemu ze spaniem mala przesypia całe noce tak ze ja zawsze wyspana
The white on wielkie gratulacje z powodu maluszka

U nas Klaudusia jeszcze dobrze nawet sama nie siedzi a gdzie mowa o czym innym , ale widocznia malutka ma na to jeszcze czas , je wszystko , zabki wychodza i wyjsc nie moga , juz je widac ale sie jeszcze nie przebiły

Pozdrawiam mamuski i dzieciaczki , które pominełam
 
Marzenka no kurcze ja też właśnie nie rozumiem dlaczego:( Karmię ją ciągle piersią ale w dzień pije 2 razy nie za dużo za to w nocy ją budzę i karmię w sumie z wieczorem to 4 razy. No i w dzień trochę kaszki, zupki i owocków. Tak średnio każde kołó 100g choć czasem jak dzisiaj się zbuntuje i nie zje tyle niestety. No i fakt, że czasami co kilka dni a czasami co tydzień jej się zdarzy zwymiotować jeden posiłek... ale to nie powinno chyba spowodować takiego ubytku na wadze szczególnie, że jak zwymiotuje to jeszcze potem trochę mniej ale zjada znowu... Więc nie mam pojęcia i mam nadzieję, że lekarz coś wymyśli. No 600g na 2 miesiące to niby nie tak dużo ale jeszcze jako tako chyba... No bo u nas to było 50g na 4 tgodnie więc prawie miesiąc... Więc oby tylko u was się nie pogorszyło a było to tylko chwilowe:)
 
Aneta, sto lat dla Filipka!!!!!!!!!

basieniak, oby z małą to było przejściowe...

Marzena
, ale Ci dobrze, że Klaudia przesypia całe nocki... super!


A ja niedawno od dentysty wróciłam, mała została z moją mamą i nieźle jej dała w kość.

A ja mam pytanko do Was: czy Wasze dzieciaczki odkopują się w nocy spod kołderki? Bo moja Kinga od jakiegoś tyg. bez przerwy zfikuje z siebie kołderkę w nocy i nie nie mam sposobu, żeby jakoś to ogarnąć. Próbowałam uśpić ją w śpiworku, ale ona za nic w tym nie chce :baffled::crazy:
 
witam kobitki

THE WHITE super gratuluje i tez pozytywnie zazdroszczę- spokojnych 9 miesięcy

tylko nie znikaj i pisz co u was

ja tylko na chwilę bo syn mnie kopie i obwija się w koc :laugh2::sorry2:

basieniek ehhh nie wiem jak wam pomoc a może po prostu taki jej urok i jest drobna....:confused:

wisienko jak samopoczucie przed powrotem

maqnio ale Róża wywija - jestem w szoku

margerita jak moja synowa


danusia ;-)mała jest czadowa i wiemy wiemy o co chodzi

monia nie zazdoszcze dentysty brrr

marzena daj spokój z tymi terminami to szok u nas nawet prywatnie sporo się czeka:blink:

tyran woła wieczorkiem nadrobię

anetkowy filipku sto lat !sto lat !
 
Witajcie
Nie było mnie kilka dni i nie dam rady Was doczytać. U nas masakra. Zęby idą pełną parą. Widzę, że Jowisia bardzo się męczy. Może tak bardzo nie marudzi, ale ma strasznie smutne oczka i ciągle chce się przytulać, dlatego nie mam czasu na nic. Chociaz tyle dobrze, że gorączki nie ma.
Mam nadzieję, że u Was wszystko w porządku. Pozdrawiam wszystkie mamusie i dzieciaczki. ;-)
 
Monia, mój od samego początku się odkopuje. Dlatego od początku też śpi w śpiworze, ale wydaje mi się że w nocy mu zimno jest i tak nad ranem zaczyna marudzić, a jak go wezmę do siebie i przykryję kołdrą to potrafi przespać bez wybudzania się 2h.

Co do terminów... my mamy wizytę 19.03 u okulisty bo Filip ma zeza i jego pediatra dała skierowanie. Wizyta była umówiona na początku lutego, w prywatnym ośrodku. Na NFZ nawet nie próbujemy.
 
reklama
Witajcie kochane. Najdałam się makreli wedzonej i cierpie. U nas ciut lepiej bo pol juz bardziej mobilny i moze Milę wziąc na rece. Nie musze jej wszedzie z sobą ciągac i szybciej mi ida zakupy i inne załatwianki
basieniak sprawdziłam w Macka ksiązeczce, ze w 6 miesiacu wazył 6050 a w 7 7000 g, wiem, ze może cię to nie pociesza ale zawsze masz jakies porównanie. Nikt mi nigdy nie mówił, ze jest za chudy:szok:
konwalianko ja wracam do pracy już w ta środę
asica ech, tak przypuszczałam, a ja będe poza domem pewnie z 8-9 godzin
daga a stosujecie oś na te zabkowanie
Madzia nie ciekawie, mam nadzieję, ze szybko przywykne i że bnie bedzie strasznie, a jak tam u was
monia milusia spi bez kopania ale Maciek spał do 10 roku zycia w spiworze
Aneta u nas okurat do okulisty czeka sie 3 dni
marzenka niektóre terminu przerażają
Buzi dla wszystkich lipcóweczek
 
Do góry