reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Balkan już po wizycie???Jak dziecina??

Dziewczyny mam pytanko czy Wy zmieniacie dzidziom pieluszki w nocy bo mój maluszek śpi na brzuszku i dziś go sama obudziłam aby mu zmienić pieluszkę bo miał taką pełną a nie chciałam żeby na niej spał,gdy go karmię to tez zmieniam a w nocy czasami dostaje pić.Ale senk jest w tym że przy zmianie pieluszki mi się wybudza i tak jak dziś przez godzinę nie chce spać.I tak za każdym razem.

Co do jogurtów to ja podaje z Nestle te od 6 miesiaca,maluszkowi smakuja,Danonki mysle że za wcześnie.
Mój maluszek je tak....
0k 7-8 mleczko-robie 180 mmale nie wypija całego
11-12 obiadek
14 deserek(owocki)
15-16 mleczko 180 mm rzadko wypije całe
17 jogurt z nestle
19-20 mleczko 180mm z kaszka
w nocy robię małemu 150 wody z 3 miarkami mm troszkę go oszukuję,ale on jest głodomorem i niekiedy dwa razy czasami raz sie obudzi w nocy na amu.

jeszcze w przerwach ,w dzień podaje herbatkę lub wodę,czasami trochę soczku.

Dziś zmieniłam mu mleko na takie dla alergików bo odkąd zaczęłam dawać 2 to ma czerwoną plamę na buźce i nie wiem czy nie od tego mleka,więc zobaczę.

Sestina
gratulacje -nie ma jak na swoim.



Może faktycznie uda nam się dogadać jeśli wszystkie będziemy chciały!!!Co o tym myślicie,pytam mamy od 1 grama?!
 
reklama
anp - moj spi do rana w tej samej pieluszce, jak go karmilam jeszcze w nocy to wtedy po karmieniu zmienialam
nie boisz sie jak twoj synek spi na brzuszku ? ja bym sie bala ze mi sie przydusi.. wiem ze to juz "duze dzieci " no ale jakas obawe mam.. nigdy tak nie spal moze dlatego
u nas rekord mleko + zasypianie - 10 minut!!
 
kkasiulka - kobieto, wciąż nie mogę wyjść z podziwu, jak Ty to robisz, że na każdym zdjęciu wyglądasz inaczej...????? :szok:

Buahahha.......:-D:-D:-D:-D:-D:laugh2::laugh2::laugh2: A to mnie rozśmieszyłaś....:-p Nie wiem.....Może dlatego, że uwielbiam zmiany, często mam różne fryzury, makijaże (lub ich brak). A jakie fotki oglądałaś? Na fb?

anp - nie znieniam w nocy, własnie dlatego, że by sie rozbudziła. Rano czasami ciężka jak diabli, ale wolę to niż godzinną przerwę w nocy

Madzia - czyli pozytywnie? To najważniejsze.....Pamiętam jak po Majuni wróciłam do pracy, to co godzinę dzwoniłam i pytałam co w domu, a z tęsknoty to aż mi się łezka w oku kręciła. Urządzaniae....jeezzuuu....ni eczeka urządzanie domu. Teraz budynek stoi w stanie surowym, od wiosny rusza dalsza część budowy. Już się boję
 
Ostatnia edycja:
ja kupiłam wczoraj jogurty po 6 miesiącu i tak się zastanawiam co to za cudo, skoro nie trzeba tego w lodówce trzymać a date ważności ma aż pół roku :/ ale jaką mam alternatywę? Danio które dla mnie nie istnieje i inne "dorosłe" jogurty, na które młoda ma jeszcze czas. (choć po cichu wam powiem że już popróbowała ich ;-) )
 
madzia - super, gratki!!!! My też juz na swoim, też nie mogłam się doczekać urządzania... no cóż nie wszystko poszło po mojej myśli, ale dziewczyny widziały i mnie pocieszyły więc już przestałam na siebie klnąć w myślach ;-) oby u ciebie wszystko wyszło jak sobie wymarzyłaś!!!!

kkasiulka - tak, tak na Fb :-) kurde ja też lubię zmiany ale jakoś się nie mogę odważyć... wcześniej szalałam, miałam na głowie każdą długość i każdy kolor... a teraz blok - jedyne na co się odważyłam to ścięcie aż o 30 cm... średnio mi się podoba no ale włoski już nie wypadają więc było warto!!
 
alex - to ja też Cie podejrzałam. Ile Ty masz kurczaku lat? 18??? Bo więcej na wygląd Ci nie dam ;-) A więcej zdjęć mam na nk. Teraz to ja hm...no cóż, wieloryb jestem, na nk jeszcze się znajdzie zdjęcie ślubne, jakieś....15kg temu.....aaahhh......
 
reklama
kkasiulka - ooooo to teraz to mi przysłodziłaś!! :-D:-D mnie od 14 roku życia nie prosili o dowód więc jakoś ciężko mi uwierzyć, że wyglądam młodo :-) mam 24 lata, mój mąż ma 31 i wszyscy nam mówią, że wyglądamy jak rówieśnicy... :crazy::crazy::angry:

ucikam kapac Alexika!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry