reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

asica, kurcze nie wiem co poradzić.. sytuacja nieciekawa...kurde co to za swiat, ze trzeba miec kupe kasy żeby normalnie życ:(

monia, no właśnie, było przyjete miło, wiec coś poszlo nie tak, ze potem tak sie porobiło..a szkoda, bo mogłoby być tu fajnie:)

alex buzi
 
reklama
mimi, dodi_misia, ja proponuję jedno:

ZAWIESZENIE BRONI :-D:-D:-D

My się wcześniej poznałyśmy, wiemy o sobie troszkę więcej, niż "nowe" Lipcówki o Nas...pozwólmy im Nas trochę lepiej poznać, udzielajmy się z nimi w dyskusję, a pewnie poczują się tu bardziej "swojsko", a nie jak jakieś "podrzutki" (za przeproszeniem). Przecież wszystkie możemy tu tworzyć dalej świetne Forum. Wiem, że pewnie ono już nie będzie takie jak kiedyś.. jak tu była Mailuj... nigdy już tak nie będzie.... Ale mamy dzieci, cieszmy się nimi wspólnie i dzielmy RAZEM swoimi troskami... Nie twórzmy grupek Psiapsiółek typu:"trzy osóbki, tu, a trzy tam". Jeśli źle coś piszę to zwracam honor i przepraszam! Pozdrawiam Was gorąco :-)
 
Monia - wiem i rozumiem... Jak powiedziałam, mnie też byłoby dziwnie. A rozgraniczanie na nowe i stare lipcówki jest śmieszne - ja tam się "staro" nie czuję :-D Trzeba się tylko wzajemnie zrozumieć... Bo nie ma sensu się kłócić - wszystkie jesteśmy tu przecież dla siebie i naszych dzidziusiów ;-)

Dziś rozpoczynamy walkę o "smoka" - trzymajcie kciuki!!!!!!!!!

A TA KTÓRA JESZCZE PRÓBUJE TEN KONFLIKT ROZGRZAĆ PISZĄC NA PRIV, ŻE JAK SIĘ KOMUŚ COŚ NIE PODOBA TO MOŻE SOBIE ZAŁOŻYĆ SWÓJ WĄTEK - NIECH SOBIE SAMA ZAŁOŻY WOREK NA ŁEB BO GŁUPOTA AŻ PARUJE!!!!!!!!!! :angry::angry:
 
Ostatnia edycja:
Monia podpiduję się pod Twoimi słowami obiema rękami!!!

Dziewczyny tak ja Alex napisała "prawda leży po środku" ale nie ma co rozstrząsać po czyjej stronie leży winabo to tylko doprowadzi do dalszych konfliktów a chyba nie o to chodzi.
Może lepiej zacząć od początku?:-)
 
alex, konwalianka, ponoć im wcześniej oduczymy smoczka tym łatwiej... poźniej jest już coraz gorzej :szok: ja moją mała na razie nie będę oduczać, bo inaczej by nie zasnęła - już póbowałam ją uśpić bez smoczka, nima bata :-D:-D:-D
 
Moja Nadijka spi juz 1,5 h dawno tak niespala ,tata tez spi moze i ona dlatego bo tatus w domu ;-)Alex kciukaski zacisniete ,teraz widze plusy tego ze moja mala nietoleruje smoka od urodzenia .apropo konfliktu chyba wszystko juz zostalo powiedziane dobitnie , ochlonmy i mam nadzieje ze bendzie tak jak dawniej nawet z nowymi lipcowkami jesli nadal tu benda po tej "dyskusji".
 
ja w zasadzie sama wciskam malemu smoka:confused: na spacerze zwlaszcza bo inaczej "lyka" zimne powietrze a i przy spaniu - bo szybciej zasypia.. moze i czas mu przestac dawac..
alex,monia *****
 
reklama
Monia nie ma problemu,my stare lipcówki staramy się wytłumaczyć co zaszło i jak się poczułyśmy,nowe(niektóre)nie rozumieją cóż....



Dziewczyny jesli chodzi o mnie to nie ze nie rozumiem,ale nie daje rady Was poznac,juz pare razy Wam to pisalam,,,,poczytajcie do tylu.Jezeli chodzi o kolezanke Mailuj
[*] to pisalam rowniez ze mi przykro i napisze szczerze ze nawet chcialam ja lepiej poznac,wiem ze juz za pozno ale poczytalam dobrych kilkadziesiat a moze set stron do tylu.
Wczoraj chyba bylam jakos troszke wiecej u Was i dzis jak poczytalam co pisalyscie noca i rankiem to zrobilo mi sie nieprzyjemnie.Nikomu nie pisalam zadnej wiadomosci na priv bo tu nie chodzi o to.Ja po prostu chce sie czasami dowiedziec czegos wiecej albo wymienic tym co wiem.Moze komus rada pomoge albo ktos mi.
Dokladnie Was rozumiem..i dlatego zalozylam nowy watek zeby Wam nie przeszkadzac.pozdrawiam
 
Do góry