reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Anp - masz oczywiście prawo mieć swój wątek - ale jak dla mnie to tylko pogłębia podział, który de facto jest bezsensowny. A to dlatego, że wszystkim nam chodzi o to samo - o wymianę poglądów na temat naszym maleństw! Dzieci "nowych" i "starych" lipcówek niczym się od siebie nie różnią. Także skończmy tę dziecinadę. Zapomnijmy o konflikcie i zamknijmy ten temat raz na zawsze.

Kto za uważa, że mam rację to "palec pod budkę bo za minutkę... " :-D
 
reklama
Padł mi net! Ale juz odratowany. Dajmy sobie chwilę na przemyślenia a chyba każda z nas dojdzie do wniosku, że w rezultacie spory nie maja większego sensu a otwarta rozmowa jest zawsze wskazana.
monia - robiłam test i jedna krecha
dziewczyny- po prostumuszę siąść i pomyśleć co i jak. Najpierw potrzeby dziecka i rachunki potem reszta. Kupno spacerówki odłożymy na "później". Poza tym jakiś czas przemęczymy się bo mamy wielofunkcyjny wózio. Ubranka dla małego NA SZCZĘŚCIE mam. Najważniejsze mleko i pieluchy kupować! Zupki już sama mu gotuję, czasem owocki kupię (poza jabłkiem i bananem bo te je świeże). I mam nadzieję, że uda się wrócić do pracy.
 
asica - na prawdę mi przykro... :(((((((((( ehhh pieniądze szczęścia nie dają, ale jak ich brak to ciężko jest się powstrzymać od smutku... :(((((((( najważniejszy jest dobry plan, trzymam kciuki za przetrwanie!!!!

Ps. WIŚNIA - loffffaaaam twoj nowy avatar :-)

It's gettin hot in here (so hot!!!!)
So take off all your clothes...
I am gettin so hot, I wanna take my clothes off..... <3
 
Ostatnia edycja:
Asica mi rowniez przykro!!!Ja sobie zawsze powtarzam ze najwazniejsze ze mamy siebie i jestesmy zdrowi a zreszta jakos damy sobie rade,,,,,razem mozna gory przenosic,mysle ze Wy tez dacie rade.W sumie pieniadze szczescia nie daja ale ich brak tez jest problemem,dacie rade
 
hahahaha a ja też mam nowy avatar - SUPER MAMA :)))))))))))))))))))))))))))))))))))

anp - czy twój synek to też łobuziak? Bo ja myślę, że to imie niesie ze sobą jakieś brzemię... :-D:-D:-D mój Alexik to tajfun w połączeniu z wulkanem :-D
 
Mateuszkowa spoko, maluj:) jak odbijesz dwie rączki w poziomie, w środek odwłoczek i już masz motylka:) malowałam zwykłymi temperami, w przedszkolu też takimi dzieciakom malowałam i nie było problemu:)
Asica współczuję takiej sytuacji, jak chcesz jakieś większe ciuszki dla małego to mogę Ci za free oddać po moim Kubusiu,ale to tak na 86.
Aleks ja wygrałam walkę dopiero jak młody skończył 2 latka:-pale tak naprawdę dopiero wtedy tą walkę zaczęłam:zawstydzona/y:wcześniej jakoś nie miałam siły,walczyłam z pampersami:-p

Oliwia drzemie, Kuba ogląda tv, a ja najchętniej położyłabym się spać:p
 
reklama
17350_DZIĘKUJE.gif
dzięki dziewczyny za wsparcie! musimy dać radę! dla młodego!

alex - super mama, super avatar! ;-)

AAAAAAAAAAAA! Młody znów zbojkotował buty! Od godziny z nim walczę. Zdejmuje buta i noga do buzi... Poddała sie i zdjelam mu drugiego.

kicrym - na szczęscie mam sporo ciuchów bo dostałam i po małym siorki, ale dziękuję za chęci :* poza tym my na razie 62 i pomału w 68 chodzimy :) a Tobie może uda się je komuś odsprzedać...
 
Ostatnia edycja:
Do góry