reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Dodi, ja zawsze chętnie powiem to co masz na myśli ;-)Igunia jak zawsze grzeczniutka i kochana :) cukiereczek mój słodki, całymi dniami mogę się z nią tulić, wygłupiać i bawić :tak:Buziole dla Bianeczki :*
Miczka, pozdrów rehabilitanta ;-)
SEsti, dobranoc kochana i wróć tu jeszcze :)
 
No ladnie, to ja tu zagladam, jestescie. Doczytuje o naskrobalyscie, koncze czytac a was juz nie ma :-( Ewa daje czadu od 22.30.

Mialam ja w lozku i prawie zasnela, przelozylam ja do lozeczka i znow nieszczescie :-(
Ja nie umie spac z dziecmi, bylo mi cholernie niewygodnie... Kiedy to sie skonczy?
 
witam się z rana..mój brzdąc zafundował mi pobudkę o 5.40!

kircym, my też już w spacerówce.. mały lubiał gondolę, miała podnoszone oparcie, ale za krótka.. mimo, że jedna z największych na rynku..
poduszki nie mamy i nie planuje dawać, bo sensu nie widzę.. materacyk mamy nieco podniesiony


ojej..witajcie "staruszki":-D:-D:-D:-D jakie pospolite ruszenie..hehe..dobrze, bo brak mi Was o taaaaaaaaaak bardzo!

wydruś
a gdzie jedziesz? do rodziców jednak?
Miczka, kciuki za rehabilitację
corin, nie mam co napisać.. ale powiem Ci co zrobiła moja sąsiadka, bo mały też spać nie chciał wogóle sam.. przysunęla łóżeczko max do swojego łóżka, tak że żadnej przerwy nie było.. zdemontowała cały bok przynależny do łóżeczka, zniwelowała tą przerwę co wyszła między łóżeczkiem a łóżkiem (nałożyła jakiś koców, wyrównała) i teraz jest tak, że mały usypia przy cycu, ale tak jakby w swoim łóżeczku, tylko ona tez niemal w nim leży.. a jak się przebudza, to ona jest tak blisko, że on to czuje i ma wrażenie ze z nią śpi, a tak daleko, że śpi u siebie i jest jej wygodnie.. no nie wiem czy wykorzystasz, ale napisałam; może się przyda:-)
 
reklama
Hej Kochane i ja się witam z rana :-) Corin Kochana ja miałam identycznie przez 3 tyg... Na rękach pięknie spała włożyłam tylko do łóżeczka oczy jak 5zł i koniec... Konwi jedziemy na zakupy :-D od dziś zaczynamy remont pokoiku dla Lilunia :-) Hej Anetkaaa może nie tyle co nie chce tylko naszym forum zawładnęły nowe i jeśli cokolwiek pisały "stare" nowe miały to gdzieś i unikały...tak więc sorry... Przychodzi ktoś po porodzie i robi sobie konwersacje miedzy sobą.... My jesteśmy od 1 grama ze sobą więc chyba mamy jakieś prawo tutaj.
 
Do góry