reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Jej Dodi ,Wydruś a pamietacie jak odliczałyśmy dni do końca?licytacje która się wcześniej rozpakuje hehe to były czasy:)))
 
reklama
Jestem i ja:) wydrussia , dodee,mimi,Danusia no tłok się zrobił a ja nie lubię zaduchu...
 
Ostatnia edycja:
Danusiu,Mimi,Dodiś Moje:**** Boże jak ja się za Wami stęskniłam:-(
Danusiu moja też na początku nie mogła z ręką sobie poradzić ale już opanowała i jest ok :-)
Mateuszkowa przykro mi stołek obejmujemy MY! :-)
***** prawda co do fotelików nie każdego stać na fotelik za 1000zł! czy tańszy czy droższy i tak jeśli będzie miało coś sie stać to się stanie często zdarza sie tańsze byc lepszym!

Sesti otwórz okno :-) ha ha ha
przepędzimy ten zaduch :-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Zgadzam się co do tych fotelików...hmm moze poprostu te tańsze nie przechodza takich testów, ale jak by przeszły to z powodzeniem by je zaliczyły?? jak dla mnie, to nieodpowiedzialne to byloby wozic dziecko bez fotelika a nie w tanszym modelu, czy nawet uzywanym!

sesti, mimi, dancia! kope lat!
 
Sesti pewnie że będzie :***To Nasze forum!Nasze życie! Buziolce Słoneczko i dla Natusi też :* Ja też się żegnam mąż wzywa :-) zajrzę rano przed wyjazdem :-) buziolki dla Was moje "stare"Lipcóweczki ! :-)
 
no potrzeby dziecka nie kończą się na foteliku tylko..... Wydruś 1000 za fotelik lekka przesada nawet jakbym zarabiala 5 tys:))

Taak trzeba iść lulu.Buziam moje "staruszki" Lipcóweczki,spijcie dobrze i oby maluszki wam dały przespać nockę:))):-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry