reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Moim zdaniem też szkoda pieniędzy,, trochę za drogi.Ja jadę w czwartek kupić używany, coś takiego ŁÓŻECZKO-KOJEC EURO PARC GEUTHER 102x102 OKAZJA (2032139237) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. tylko że używany więc cenna inna.A mam łóżeczko turystyczne w domu,ono też może służyć jako kojec,ale mój maluszek narazie nie chce się w nim bawić.
Mateuszkowa może popytaj może ktoś ma do sprzedania,takie coś przecież się nie niszczy.
 
anp - no niestety juz pytalismy i nie ma co ale faktycznie chyba kupie uzywany skoro to na pare miesiecy, tylko musze znalezc z mojego miasta :)
 
ja dziś przelotem,
głowa mnie boli,Liwka marudzi, a starszak też dziś aniołkiem nie jest...
doczytałam tylko ze znów foteliki na tapecie, więc kolejny raz napiszę że mam dla starszaka MC tobi i dla Liwki na pewni też zakupię taki:)
Evelinka polecam to forum Foteliki Samochodowe - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl może podzwoń po sklepach czy nie mają jakiś powystawowych lub z zeszłorocznej kolekcji. Zapytaj też Ilheniego z ww forum, on ma sklep dziecięcy i często forumkom z "gazety"daje fajne rabaty:)
spadam,bo dziś jestem wymeczona:confused:
 
Dziewczyny, odnośnie fotelików czytalam, że mimo że 6-miesięcznemu maluchowi wystają nóżki z fotelika i waga sięga 9-10 kg to nie powinno sadzać się go przodem do kierunku jazdy na foteliku 9-18kg. Dziecko powinno jak najdluzej siedziec w nosidełku. To jest dla niego najbezpieczniejsze. Wklejam link z poradą eksperta (autor wątku wydaje mi się znany z forum lipcówek ;-)):
fotelik dla 6m-cznego brzdąca - Foteliki Samochodowe - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl

Czyli krótko mówiąc mój grubasek, który ma 75 cm wzrostu i waży 9,5kg powinien siedzieć ściśnięty jak sardynka przez kolejne kilka miesięcy (moze nawet do roku) w nosidełku. Kiepsko to sobie wyobrażam, ale skoro tak jest najbezpieczniej...Szkoda, że mojego malucha nie interesuje kwestia bezpieczeństwa, tylko krzyczy niemiłosiernie przez większą część podróży :sorry2:.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry