reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

corin - no to masz urwanie glowy z dzieciem, a moze ona zmienila sobie pory spania ?? albo wytrzymuje juz wieksze odstepy miedzy jednym a drugim ? ja musialam zmienic godz. kapania bo sie wszystko pomieszalo..

pieknie spi w foteliku!! co to ma za poduszeczke??
moj tez usnal.. :) tyle ze w wozku, w domu
 
reklama
To nie poduszeczka, to ochraniach na główkę dołączony do fotelika, żeby główka nie latała na lewo i prawo ;-)

Pory spania jej się zmieniły zdecydowanie. Teraz śpi 2-3 razy w ciągu dnia, a pomiędzy jedną a drugą drzemką potrafi wytrzymać 3 a czasem i 4 godziny. Jak na nią to duuuużo, bo początkowo spała jak susełek 3 godz snu i poł albo 1 godzina zabawy, potem znów 3 godziny snu itd. Nawet się zastanawiałam, czy znią wszystko w porządku jest ;-)
 
Ostatnia edycja:
aaa bo taki ma ladny kolor ze myslalam ze to poduszeczka czy cos, my juz taki ochraniacz wyjelismy ze 2 mc temu ;/ z kapturami, czapkami nie ma szans zeby sie zmeiscic.. ;/

a moze mala ma poprostu plytki sen i wszystko ja wybudza ??
spi z jakims misiem?
moj spi z jednym i tym samym i musi go miec bo inaczej "miota sie" i nie moze zasnac a ta to misiek na twarz i lula..kiedys byla pielucha -ale stala sie zbyt niebezpieczna - zakrywal sie calkiem i sie podduszal .. ;/ misiek jest specjalny - ma glowe ;D i "pusty brzuszek bez waty/flizeliny.. taka jakby skora z miska zdjeta ;-)
cos w tym stylu ( zdj google )Zobacz załącznik 423992
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
A u nas maluszek właśnie zasnął a wcześniej pomagał mi przy zupce
Zobacz załącznik 423999



Corin słodka dzidzia!!



Moje dziecko tez ma płytki sen i jaśli jest dzień to najcześciej śpi przy muzyce...symptuastic itd,,,bardzo lubi i przy tym zasypia...wogóle on jest bardzo muzykalny bo gdy płacze a włącze muzyke to przestaje.Ciekawe po kim bo muzyków w rodzinie nie ma.
 
spi z jakims misiem?
moj spi z jednym i tym samym i musi go miec bo inaczej "miota sie" i nie moze zasnac a ta to misiek na twarz i lula..kiedys byla pielucha -ale stala sie zbyt niebezpieczna - zakrywal sie calkiem i sie podduszal .. ;/ misiek jest specjalny - ma glowe ;D i "pusty brzuszek bez waty/flizeliny.. taka jakby skora z miska zdjeta ;-)
cos w tym stylu ( zdj google )Zobacz załącznik 423992

Mój maluszek ma identycznego misia i też bardzo go lubi i czasem z nim śpi. Teraz ten misio robi trochę za gryzaczek, bo dziąsełka swędzą ;-).
 
evelinka my mamy misia zielono-niebieskiego a nie kroliczka tylko zdj nie moglam znalezc ;-)
moj maly juz po obiadku - zjadl ziemniaczki z brokulami , smakowalo mu :)
 
Anp Maxi Cosi priori jest u nas w Polsce dostępny. Kosztuje coś koło 550-600zł. Jednak nie posiada zagłówka, który jest bardzo pomocny u takich małych dzieci jak nasze. No i dzieci podobno szybko z niego wyrastają, gdyż oparcie jest stosunkowo niskie. Najbardziej podoba mi się ROMER KING PLUS, ma same pozytywne opinie i 4 punkty w crash testach. Pasuje idealnie do naszego auta, bo przymierzaliśmy w sklepie. Jednak cena powala mnie. Dlatego chyba będę rozglądać się za używanym, za połowę ceny...
Mateuszkowa oczywiscie zgadzam się z Tobą, że bezpieczeństwo jest najważniejsze. Jednak nie kazdego stać na fotelik za 800-900zł. Myślę, ze wielu rodziców ma takie dylematy...ZAtem najlepiej będzie kupić fotelik bezpieczny, ale uzywany. Mam właśnie takiego 2-letniego romera king plusa na oku. Oczywiście przed zakupem obejrzę go wzdłuż i wszerz ;).
 
Ostatnia edycja:
evelinka - jak najbardziej rozumiem dlatego jakbym miala ograniczony budzet to wolalabym kupic uzywany fotelik ktory dobrze wypadl na testach niz taki co testow nie ma... moze popytaj wsrod znajomych, moze ktos sie chce pozbyc fotelika ??
 
reklama
Do góry