reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Hej!

U nas oczywiscie znow pada desz:/jejku ile mozna? W depresje od tej szaro-buro-deszczoewj pogody mozna wpasc! U nas nocka piekna, cala przespana:)

Mateuszkowa ja ani chudzina ani grubas nie jestem;-) Taki przecietniak ze mnie raczej. Mam 165cm wzrostu i pewnie cos kolo 64kg. I nienarzekalabym gdyby nie ten brzuch, ja wciaz wygladam jakbym w ciazy byla:szok:
 
no niestety najgorsza jest ta opona ;/ taki typowy ciazowy brzuch .. moze jakis pas trzeba kupic? nosilam na poczatku ale szybko okazal sie za duzy, nowego nie nabylam jeszcze..

a co tam..zalozyla jeszcze ten stary no troche opiety jest ale juz nie "przydusza tak fajnie ;D " jak na poczatku - wtedy czulam ze jest szczuplej .. ;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
anp
Dzień dobry!U nas noc też w miarę jakoś zleciała,nie moge zachwalać bo zawsze jak to zrobie to tak jakby usłyszał i nie śpi.
Ja tez mam Dentinox,,ale z tego co wiem to chyba w ulotce jest że smarować po jedzeniu i przez ok godziny nie podawac nic do jedzenia dziecku.
Od dzis mam zamiar gotować dietetycznie ,wczoraj uprzedziłam juz męża,,,macie jakis fajny przepis na obiad,,,,tylko nie jakis wymyślny,taki bardziej prosty bo muszę zrobić coś z tego co mam w domu.Bo na zakupy się nie wybieram dziś.
Miłego dnia!!

anp, mnie tak pediatra zaleciła, aby posmarować na chwilę przed jedzeniem...więc już nie wiem....
 
Cześć Mamuśki!
Poradźcie mi proszę co zrobić. Planuję zakup fotelika. Mąż zastrzegł, że więcej niż 500zł nie da. Czyli odpadają te foteliki,które mnie najbardziej interesowały- romer king plus i maxi cosi tobi.Mam jednak możliwość kupienia romera używanego z 2009r. za 450-500zł. Stan po obejrzeniu zdjęć wydaje się bardzo dobry. Czy lepiej kupić używany sprawdzony w crash testach i wysoko oceniany fotelik czy wydać tę kwotę na nowy np. ramatti formula z isofixem za ok.400zl, który nie ma crash testów ale ma dobre opinie użytkowników.
PORADŹCIE proszę co zrobić bo jestem w kropce :-(.
 
evelinka - z calym szacunkiem ale wg mnie to glupie oszczedzac na foteliku w ktorym twoje dziecko bedzie jezdzilo dosyc dlugo i powinno czuc sie bezpiecznie, zapewne twoj maz/ty jezdzicie bezpiecznie ale na drodze nie brak wariatow ktorzy maja gdzies przepisy drogowe
jesli masz ograniczony budzet to kup fotelik uzywany z testami! - ale bezwypadkowy - musisz to sprawdzic!! najlepiej od znajomych jakichs kup albo moze ktos w pracy sprzedaje/pozbywa sie, albo znajomy znajomego..bo badz pewna ze nie brak takich cwaniakow ktorzy maja foteliki powypadkowe a wcisna ci taki kit ze uwierzysz ze fotelik jest cacy jak nowy..
i nie radzilabym ci sie pakowac w uzywane "kombajny " 9-36kg, poimysl jak dlugo byl eksploatowany i jak dlugo jeszcze bedzie.. wszystko sie przeciez kiedys zuzywa..
co do ramatti - taki fotelik ma dla swojej corki moja kuzynka ania - wspominalam juz o szalonej ani.. - fotelik bez testow z krzyzowym zapieciem..mnie nie przekonal.. brak testow, to chyba o czyms swiadczy ??
zastanow sie 100 razy zanim kupisz jakis fotelik bez testow.. sprobuj przekonac meza jak wazne jest bezpieczenstwo waszego dziecka..
takie jest moje zdanie..
ja sie zastanawiam miedzy roemer king plus, recaro young expert plus a maxi cosi tobi
 
Cześć Mamuśki!
Poradźcie mi proszę co zrobić. Planuję zakup fotelika. Mąż zastrzegł, że więcej niż 500zł nie da. Czyli odpadają te foteliki,które mnie najbardziej interesowały- romer king plus i maxi cosi tobi.Mam jednak możliwość kupienia romera używanego z 2009r. za 450-500zł. Stan po obejrzeniu zdjęć wydaje się bardzo dobry. Czy lepiej kupić używany sprawdzony w crash testach i wysoko oceniany fotelik czy wydać tę kwotę na nowy np. ramatti formula z isofixem za ok.400zl, który nie ma crash testów ale ma dobre opinie użytkowników.
PORADŹCIE proszę co zrobić bo jestem w kropce :-(.

Ja się jeszcze nie zastanawiałam nad fotelikami,ale teraz zerknęłam na jakie są ceny i znalazłam Prenatal - Speciaal - Top 30 - affiliates - MaxiCosi nie wiem czy jest dobry ,ale gdybyś miała możliwość aby ktoś z zagranicy Ci przywiózł może byś się zmieściła w tych 500 zł.




A my juz po spacerku i maluszek po obiadku,,teraz czas na zabawy!
 
Byłam z Ewą w markecie, odpadła mi w foteliku w samochodzie. Śpi teraz na tarasie, opatuliłam ją kocykiem i zerkam na nią przez okno ;-) śmiesznie tak :-D

Mateuszkowa, no już nie jestem zombie i mam nadzieję że to nie jest stan chwilowy ;-) Szwagier to sinusoida. Raz lepiej raz gorzej. Jest po operacji, nie zaszyty, lezy plackiem, wygląda jak swój cień. Teraz znów sinusoida jest na dole, więc znów stres i nerwy czy wyjdzie z tego. Koszmar poprostu. Najgorsze że on się poddał już, on jest zalamany swoim stanem i chyba nie chce mu się już walczyć.
 
corin - &&&&&& za szwagra, myslalam ze juz jest zszyty bo cos wydawalo mi sie ze ma byc otwarty przez tydzien, ale pewnie cos zle doczytalam.. moze Ewunia sie ustabilizuje..miejmy nadzieje.. :)a ona budzi sie bo jest glodna, z przyzwyczajenia czy panienka sie poprostu wyspala??
 
reklama
Do góry