reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Hej,
My już po wizycie – wszystko w porzadku, kolejna jak maly zacznie samodzielnie chodzic :)
W nocy maly urządzić sobie Kinder party ;/ ok 23,00 tak kichnął ze się obudzil no i zabawa do prawie 1.00.. najpierw ja godzine, pozniej maz – oczywiście zdążyliśmy się pozrec bo kazde chcialo spac-ale już jest ok.. ;-) ( wygodni jesteśmy nie ma co, maly nas rozpieścił przespanymi nocami ;D )
Teraz maly spi ..
Anula – brawo dla Bartusia :)
Agimar – dobry sposób na zageszczenie :)
Corin – czary mary, czarny kot, niech Ewunia przespi noc!
Silwia,konwalianka ,Ania -witajcie

u nas tez strasznie wieje...
 
reklama
Czesc Kochane Mamuski

Bardzo wspolczuje kiepskich nocek... U nas znacznie lepiej, odkad odciagam mleko, Olek nie budzi sie na jedzenie... w ogole! Spi od 20:00 do 6:30/7:00 (wtedy dostaje mleko, ktore odciagam miedzy 4:00 a 5:00), potem dosypia do 8:30/9:00. Chyba nadrabia za te miesiace, kiedy nie spal prawie wcale!

Milego dnia
 
Aniaa ponoć ma przyjść pod koniec stycznia...Jak przymrozi to się chyba odechce wszystkim.

Mateuszkowa hehehehe skąd ja znam sprzeczki dot.tego kto ma spać :p

Kociatka
a nie lepiej odciągać i zamrozić?albo wstawić do lodówki i rano tylko podgrzać?Odciągnięte w lodówce może stać 24h.

Kurczę ale mi się chce spać...
 
kkasiulka oj rozumiem twój ból... choć ja tak już trochę dłużej.... nawet jak teraz ze znajomymi wyjeżdżamy na kilka dni to muszę dla siebie oddzielną wałówę brać:(

NO właśnie - ja to pikuś, ale Ty i Konwalijka - pół roku na tak restrykcyjnej diecie....pokłony dziewczyny, do samej ziemi.

kurde..odkryłam, że może on ma tą alergię na gluten? daję mu od 3 dni i od 3 dni alergia..

Niestety, może tak być. Moja Majka do tej pory ma (na szczęście) lekkie uczulenie na mąkę pszenną i żytnią. Swego czasu wcale nie jadła takich cudów i tak jak Tymuś - zero mleka, jajek, jabłek. Do tego ryba i sezam.

Milenka też niestety alergia pełną gębą, po odstawieniu mleka, jajek, jabłek - wcale nie lepiej. Nie ma nowych ognisk, ale te co są nie znikają :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Hej babeczki!
Nasza nocka tak jak ostatnio - średnia, ale nie narzekam. Rano udało mi się przetrzymać Mateusza i mimo, że gadał jak najęty to w końcu usnął i spaliśmy do 9:30. Sama się obudziłam bo dopadł mnie jakiś zły sen: węża mieliśy w pokoju i nie mogliśmy go złapać, ukrył się gdzieś i obudziłam się jak zobaczyłam jego zielone oko patrzące na mnie z szuflady :/ brrrr...

Agimar - tak wiem, że często dziecko jest po prostu za długie żeby się w foteliku zmieściło. My jednak mamy bazę IsoFix i ją da się trochę odsunąć od oparcia kanapy w aucie i mam nadzieję, że dzięki temu pojezdzimy trochę dłuzej w tym foteliku. Poza tym lepiej zeby dziecko dłuzej jezdziło w tym pierwszym foteliku, niech ma trochę zgięte nóżki, nie ma co zbyt szybko przechodzic na drugi fotelik bo jest jednak niebiezpieczne dla kręgosłupa.. No chyba ze drugi fotelik też tyłem do kierunku jazdy.
konwalianko - mam nadzieję, że to nie uczulenie na gluten!!
Mateuszkowa - super, że bioderka OK!!!

Uciekam się ogarnąć bo dzisiaj spodziewam się kuriera i nie mogę go przywitać w szlafroku :pP
buziaki,miłego dnia :)
 
Hej, ja dziś na szybko. Na teście jedna kreska. Noc koszmar! ale nie przez małego, ja miałam prawie 41 stopni temperatury i dreszcze. SZOK bo od 15 lat nie miałam temperatury wyższej niż 37 stopni. Mykam się kurować.Łeb pęka.
 
Jestem chwilowo :-) Mała drzemie już pół godzinki, pewnie zaraz się przebudzi...

konwalianko
, może faktycznie alergia na gluten???oczywiście oby nie! może spróbuj mu odstawić na kilka dni i zobaczysz... Albo podaj mu w mniejszych ilościach :confused:

Mateuszkowa, to fajnie, że po wizycie wsio oki :-D A sprzeczki o to kto ma spać to ja też znam :angry::-D:-D

Corin,
bidulko, oby Ewci jak najszybciej to minęło...

asica.g,
to kuruj się kochana! Zdrówka życzę...
 
Ostatnia edycja:
Agimar,Monia – no niestety kazde chce spac i przez to tylko czas zabawy dziecia się wydłużył :p bo zamiast być cicho to było gadanie hehe ;-) Az wkoncu maly się rozgadal i czarowal usmiechem
Malami – co za sny ;-) ja takie mialam w ciazy i ostatnio przy anginie jak zayzwalam silne antybiotyki
Asica – kochana duzo zdrowka!!! Bierz mleczko z czosnkiem i miodem ( wiem, ze fuj ale dziala ) herbatke z sokiem malinowym i jak cos to szoruj do lekarza żeby malego nie zarazic!
 
wiecie ze moja gwiazda spala dzis dopiero 30 min? zwykle o tej porze zapadala w druga drzemke a teraz marudzi jak 100 diablow ale spac nie chce, cyca nie chce, ona nic nie chce!!!

Najgorsze to to ze w domu totalna rozpierducha a pojutrze goscie
 
reklama
corin - zaczarowalas? moze trzeba powiedziec 3 razy i splunac przez lewe ramie????
moj tez maruda -zaczynam obwiniac pogode..
 
Do góry