reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2011

reklama
Witam się porannie :)
U nas nocka tak jak zwykle – 12 godz snu :D pomimo, ze maly zasnął o godz wczesnmiej – chyba tak go będziemy klasc – tzn tak bym chciala..juz przed 20.00 mialam wolny wieczor..
Zmienilam godzine podawania deserku malemu – na wczesniej – będzie zjadal, a właściwie już od dzis zjada po porannym mleku, a przed kaszka – mam nadzieje ze jakos to się będzie sprawdzwalo, bo jak mielismy deserek po obiadku a przed mlekiem popołudniu to nici z mleka pozniej a i często deserek wypadal jak byliśmy gdzies w drodze ..
Teraz dojadam śniadanko , wreszcie! ;D
Elzebieta – tez chce zimy! Zimowe ubranka malego leza w szafie i maleja w stosunku do niego bo on rosnie i rosnie ;-)
Konwalianko – i jak cwiczenia ?? cvzytalam już jakis czas temu ze ćwiczyłaś 6 weidera,skonczylas czy przerwalas? Ja jestem dzis na 22 dniu i niby jest ok, ale maly nie daje mi poćwiczyć.. mogę zrobic dwie serie ale z trzecia już problem, musze się spinac żeby zdazyc przed placzem.. a jak on idzie na 1 drzemke ok 10.00 to dla mnie za pozno na cwiczenia, bo ćwiczę na pusty zoladek jak tylko wstane i jego nakarmie.. po jedzeniu nie ma szans.. wczoraj przełożyłam 1 serie na wieczor Az maz wroci i tragedia, tak mi się nie chcialo.. a co do efektu to nieskromnie mowie ze widac ale dopiero teraz!!! Bzuch się splaszcza .. jeszcze tylko cos dobrego do cwiczenia na Tylek i uda.. masz cos sprawdzonego ??
Asica- biore kawusie!! Duza!!
Agimar – obstawiałabym skok albo zeby albo zeby + skok ( to najprawdopodobniejsze :p ) – nam się wyzyna jedynka, jeszcze jej nie ma a teraz widze ze to marudzenie , brak apetytu które mamy od 4 tygodni to chyba poprzedzalo zeba!!
Wisienka-sto lat dla malutkiej!
Teska, Ania , corin, silwia - witajcie
 
Witam:)
Też dołączam do grona niewyspanych :/
Mała zasnęła po 19, obudziła się koło 21 ale dałam smoka i zasnęła, koło 23 cycek, po 00 się obudziła i do 2 byłą walka o sen, małą gadała, śmiała się i piszczała, dodam że ja nie mogę pozwolić jej na takie numery bo pokój dzieli z Kubą więc nie chcę żeby go wybudzała, zasnęła po 2 i obudziła się przed 6 na cycka i potem przed 8. Teraz jeszcze się bawi ale za chwilę ją położę na drzemkę :)
Konwalianka a co się dzieje z oczkami?Liwka miała przetykane kanały ale muszę iść na kontrolę bo mam wrażenie że lewe oczko nadal łzawieje:(
Mateuszkowa a dużo banana mały je?banany też mogą uczulać. I tak jak jedna z dziewczyn napisała zmiany na zgięciach kolan czy łokci a także plamki(takie ala liszajki) na policzkach to alergia pokarmowa. Ale nie martw się nie każda mała plamka czy kilka kropek to alergia:)
 
asica- ok, juz nie bede nic pisac o spaniu......... ;-)
kicrym - banana to tylko co w sloiczkach np. deserek banan, winogrono i dzika roza - 3/4 sloika albo bobofrut jablko, banan, marchew - max 120 ml 90 ml soku + 30 ml wody ..
 
Witam! My dopiero wstaliśmy:) Po całodzienym marudzeniu myślałam że nocka też będzie masakra, a tu praktycznie cała przespana. Pewnie maluszek się zmęczył marudą w ciągu dnia.
zyczę wszystkim miłego dnia:)
 
reklama
corin - nawet slabiutkiej nie mozesz od razu po karmieniu ?? oj bidulku ty..

my zaraz zbieramy sie na spacer, sloneczko, 8 stopni, :):):)

moj maly wlasnie sam sie przewrocil na brzuszek - i to calkiem swiadomie!! :):):)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry