reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Corin - współczuję, choć ja mam wrażenie, że kawa nic mi nie pomaga...
Mateuszkowa - gratulacje dla Mateuszka :tak: brawooo!!!

EDIT: zajęłam się bb odwracam głowę a młody śpi :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam się i ja:)
Pospaliśmy do 10 od 23 z 3 karmieniami- niezle;)
Corin ja juz od dawna rano pozwalam sobie na lekką kawkę,np Ricore gdzie kawy jest ok 30 proc,albo Velvet z płaskiej małej. PIję rano, koło 10-11 bo potem mała jest karmiona dwa razy słoiczkami i pije soczek więc po południem poznym dostaje mleko.Myslę ze mozesz jedna rano sobie pozwolic juz teraz:)
asica g no grzeczne to Twe dziecię hehe
mateuszkowa super- moja leniwiec nie umie jeszcze na brzusio
 
Hej dziewczyny!
U nas nocka sredniiA czyli dwa nocne karmienia ale za to pospalam dzisiaj do 9:30 :)
Dzisiaj w planach szczepienie o 15, mam nadzieje że nie bedzie wielkiego placzu a tym bardziej goraczki potem.

Mateuszkowa grarulacje dla Mateuszka spryciuszka :)

Milego dnia!
 
malami - oby szczepienie obylo sie bez problemowo!!

my juz po spacerku, powiem wam ze niby cieplo ale jak zawialo to taki zimny, mocny wiatr..brr.. maly zasnal w polowie spaceru i obudzil sie przed wejsciem do klatki ;) wyczul sprawe hehe
teraz bedziemy obiadek jesc - ja pomidorowke a maly..hmm..cos mu musze wybrac z dan gotowych.. ;-)
 
Hejka :-) Doczytałam Was wreszcie i współczuję Wam tych nocek nieprzespanych. U nas kolejna noc ok - od 19.30 do 6.30 - czyli standard. Aż się boję, że i nas niedługo dopadnie ten "skok" i my popadniemy w bezsenność :-D Za to na dniu Mała daje dżezy :-D:-D:-D Spi 2-3 razy po 30-40 minut, reszta dnia praktycznie na rękach, bo jak sobie leży to góra 15 minut i marudzenie :szok:

asica.g, ale Ci zazdroszczę :-) Moja Mała prawie zawsze musi być bujana ok. 10-15 minut w swojej łóżeczko - kołysce, żeby zasnęła. Jedynie wieczorem czasem sama zaśnie.

Mateuszkowa, gratki dla Maluszka :-D
 
Mateuszkowa, ja tamtą serie już skończyłam i teraz lecę drugi raz.. jestem na 18 powtórzeniach, zawsze Cwiczę wieczorem przed snem z mężem.. efekty faktycznie są widocznie ok. 20 powtórzeń..

kircym - u nas nie było problemu z oczkami, ale ja mam wadę - lekkiego zeza (upośledzona żółta plamka w życiu płodowym) a mąż ma wadę wzroku, no i mały ma zeza.. ale na szczęście okazał sie zezem fizjologicznym i powinien sam się zlikwidować

corin,
łączę się z Tobą w bólu.. ja też kawy nie mogę.. nawet nie bezkofeinowej, bo alergia wyszła.. a raz w święta wypiłam kawę z pół łyżeczki na kubek i mały był tak pobudzony, że szok!
 
konwalianko - to podziwiam! ja tez kiedys juz zaczynalam cwiczac wieczorem ale poddalam sie po tygodniu, teraz to tylko rano albo wcale..na wieczor nie mam sily, maz zreszta tez zeby mi potowarzyszyc..to dobrze ze z oczkami wporzadku
my zaraz jedziemy na pobieranie krwi..
 
Mateuszkowa- a dlaczego pobiacie krew? Kontrola jakas?
Corin- ja cale szczescie nie potrzebuje kawy, jak już to cappucino sobie zrobie dla smaku a taka inke to chetnie bym sobie wypila ale nie mogę pic mleka bo maly źle reaguje :(

My po szczepieniu :) Mateuszek byl dzielny, zaplakal ale szybciutko się uspokoil i znowu strzelal usmiechy :) mój dzielny chlopczyk :)skonczylismy 6w1 i za 6 tygodni zaczzynamy pneumokoki.

Musze dzisiaj zamowic wypasny obiad z dostawa do domu, mam groupon wazny do konca tygodnia :)
 
reklama
Witam popołudniem:)
Liwka drzemie więc mam chwilkę:) my też dziś na dłuugim spacerku, bo cieplutko, potem jeszcze ze starszakiem na placu zabaw i Liwka ma pierwsze huśtanie na huśtawce za sobą :)
Mateuszkowa gratki dla młodego!
Malami brawo dla dzielnego maluszka!
Konwalianko to dobrze że to żadna poważna wada:) my idziemy w pon. na kontrolę bo jedno oczko nadal ropieje :(
Monia to i tak ładnie w dzień śpi, moja Oliwia w dzień śpi podobnie a w nocy "jesień średniowiecza":confused2:

Ja też kawy nie piję i nawet nie przepadam, ale za to coli mi się chce, też nie piję za dużo bo jednak kofeina tam też jest, nie wspominając o cukrze:confused2:
Podziwiam Was za te ćwiczenia, mi by się też przydało i to baardzo ale tak mi się nie chce:zawstydzona/y:
 
Do góry