reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2011

reklama
madzia - sto lat dla maluszka!

ja pierozkow nie mam.. :(
za to nadrobilam dzis klotnie z mezem za wszystkie dni, tak sie pozarlismy ze masakra, wszyscy nas w bloku slyszeli!!! bez komentarza normalnie.......teraz sie nie odzywam do niego a on do mnie chociaz robi glupie miny, ale ja nie mam ochoty na szybkie godzenie bo mnie tak wkurzyl ze masakra ;/
plusem jest to ze mam nowa szafke do pokoju - na sprzet rtv i biblioteczka

maly zjadl lososia z cukinia i mlaskal jak nie wiem, dla mnie to bylo bleee..tak smierdzialo zdechla ryba :p a jeszcze gorzej smakowalo ale mowilam mu jakie pyszne a on i tak zajadal sie bez tego ..:-D

kupilam tez mu wczoraj marchewke z groszkiem z indykiem z gerbera - pomyslalam fajne danie, po 5 mc, zaladowalam do koszyka, a w domu czytam: marchewka, POMIDORY, groszek, CEBULA, i ten indyk.........
brawo za rzetelne info na opakowaniu - zwlaszcza ze pomidory byly jako drugie na liscie wiec wcale nie malo! .. zawsze czytam eytkiety no ale spieszylam sie..to nic, maly poczeka troche ;-)
 
Mateuszkowa _ ja klotnie z mezem zaliczylam wczoraj ale dzisiaj rano się pogodzilismy :) strasznie nie lubie się klocic.. Wlasnie się umawiamy smsami na mily wieczor :p
Wogole to musze kupic test ciazowy bo mi się spoznia @ juz chyba lekko ponad tydzien :/
 
malami - no klotnia juz lekko zazegnana.. ale cos jest nie tak dalej..eh..
co do tetsu - kupuj szybko i rob i mow co i jak!! moze masz nieregularnie po porodzie???? ja mam przerwy ponad 1,5 mc.. ;/ zobaczymy kiedy teraz zawita........eh....
 
corin - buraczki tez mojemu smakuja a wlasnie przed chwila dostal pierwszego chrupka kukurydzianego! ale mlaska - jeszcze nie umial dobrze pokierowac chrupeczka do buzki ale przy 3 probie ( dwa poprzednie chrupki wyladowaly na ziemi obslinione sycie ;-) ) juz wiedzial co i jak! i ryk jak sie chrupek rozmamlal i przepolowil! ale wystarczy na 1 raz.. co do cukini - nie znalazlam nigdzie swiezej, a sloiczek zasial we mnie nutke niepewnosci jak maly zareaguje bo byl jeszcze kabaczek dodany - wiec 3 rzeczy nowe naraz! ale na szczescie wszystko ok, a konsystencja tez taka dziwna troszke jakby galaretka z rybki sie omskla ;-)
silwia - buziam nie gryz :)
 
hej dziewczyny.. witam się poświątecznie..chociaż my jeszcze u rodzinki.. jutro powrót..
Tymyuś świetnie posmakował wigilijnej kolacji, tylko kapusty nie jadłam i było ok.. zajadał juz ziemniaczki z sosem i kompocik z suszu - ale mu smakował.. wcina już pół dużego słoiczka obiadku i 3/4 owocków.. jednym słowem - duuużo nowych rzeczy spróbował i wszystko było ok.:-D

Sto lat dla solenizantów - Filipcia), i może uda mi sie doczytać co u Was..

edit:
Mateuszkowa.. ja dawałam Tymciowi pomidory i nic mu nie było.. za to w obiadkach gerbera często jest groszek i on u nas odpada..no i marcgwi potrafią tyle nawalic że szok.. a łosoś nie posmakował tymciowi.. a szkoda, bo matka zakupiła z 5 słoiczków:cool:
a to danie z cukinii to sama robisz?
corin, TYmuś uwielbia buraki.. ja mu robię: dynia, ziemniak, buraki - zajada, że szok!
malamii - szybciutko rób teścik

hmm.. ja podobnie jak corin jeszcze bez @ i dobrze mi z tym:-) no i nie biorę pod uwage, że to dlatego, że jakiś człowieczek sie rozwija:-D
 
Ostatnia edycja:
konwalianko - moze do lososia sie jeszcze przekona, kto wie? ja staram sie sama wszystko gotowac, chyba ze wprowadzam nowosci - to najpierw sloik - patrze na reakcje, a pozniej gotuje, tak samo chce z rybkami robic, bede kupowac mu odrobinke lososia i gotowac - tylko jak ????? na parze?? czy w garnku z woda?? nie mam parowaru, miesko gotuje w wodzie..
maly strasznie lubi skrobane jabluszko - wlasciwie tarte bo ze skrobaniem nie nadazalam! a jak utarlam 3/4 sredniego jablka to zjadl zanim zdazylo zciemniec..:-D i chcial wiecej..ale nie mozna, bo pozniej brzuszek boli..
w lodowce mam calego krolika poporcjowanego - malemu starczy chyba na pol roku!:-D musze tylko kupic warzywa i gotuje :)
strasznie zrobilam sie nienazarta na czekolade, jakas masakra, w ciazy nic nie jadlam bo mnie odpychalo, pozniej tez nie albo malo a dzis zjadlam a wlasciwie zezarlam prawie cale merci, kinder czekolade, placki z polewami i cukierki!! oj..tylek sie powiekszy ..
 
reklama
Witajcie
próbuje być na bieżąco:-) może tym razem się uda...

Evelinko mój syn jeździ już 9-36 mam Maxi Cosi Priori, jest wygodniejszy i większy dla mojego grubaska w tej kolebce to szału dostawał...
Mateuszkowa co do alergii to wysypka albo plamy suche (często łokcie zgięcia policzki itp)

Mój mały dziś skradł z talerza pomarańczę i zanim się mąż zorientował było za późno bo mały zjadł... wy mlaskał elegancko wszystko:-D widzę, że u was buraczki poszły w ruch to sama jutro przemycę kilka łyżeczek buraczków;-);-)

a po świętach i ja mam plan dietowy :-D
 
Do góry