reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2011

reklama
witamy i sie my z rana :)
nocka przespana, mleko poranne niezjedzone tak jak trzeba
konwalianka - poprosze kawusie
margerita, miczka - poczestujcie placuszkiem :) moje pierniczki nie przetrwaly do swiat..niestety:baffled:
 
Dzien dobry;)
Ja juz mieszkanie ogarnelem, maly przebrany robi sobie drzemke. Dzis zosataje z moja kolezanka bo snieg sypie a ja musze na miasto. Pozniej musze pochowac ubranka 3-6 mies bo juz nie wchodzi w nie a czesc wiekszych jeszcze schowana
Konwalianka ja bez kawy nie potarfie funkcjonowac
Mateuszkowa moj na noc wypil 210ml o polnocy tyle i o 7...a Twoj po nocy widocznie nie glodny
 
anula - mojemu zabki chyba ida i dlatego bo butelki malo co chce.. a kiedy ty zdazylas ogarnac mieszkanie ??? ja sie musze zaraz zabrac za to ale pierw ubranka malego zlozyc i wyprasowac jak wyschly..
 
ja się tylko przywitam i znikam ....muszę poprasować czego z całego serca nie znoszę
życzę miłego dnia

corin?hop hop
 
hej, wpadłam się przywitać i zameldować,że już jesteśmy po wizycie u lekarza. Serducho osłuchowo czyste. Jest dobrze. Pewnie mały "przygryzł" sobie wargę. Później Was doczytam bo mały wzywa :tak:
 
madzia - witaj
asica - no widzisz, jest wszystko ok!! buziaki dla was :)

moje male strasznie marudne.. :( nigdy taki nie byl ..
jeszcze dzis mamy gosci i nie wyrabiam normalnie.. miesa nie mam do zupki wiec musze zaraz leciec po miesiwo dla malego:baffled: tak to bym miala z godzinke czasu wiecej..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
i ja witam rankiem:)
Dodi mój synek w tym ikeowskim siedział do 3 roku, schowałam tylko dlatego że wstawał i skakał z blatu na sofę:sorry2:bardzo lubił to krzesełko, córeczka lipcówki08 do teraz w nim jada:tak:fajne to krzesełko od konwalijki:tak:
Morgenrod ale czadowe zdjęcie!super masz dzieciaki, a jak pewnie siedzą:szok:też życzę zdrowych i wesołych Świąt:tak:
Mateuszkowa to Twój synek przesypia całą noc:szok:zazdroszczę, u nas z 6 pobudek to i tak lepiej niż 15:sorry2:ale u nas tylko cyc, żadna butelka nie zastąpi małej cycka, a szkoda bo ja już mam dość:baffled:
Ascia super wieści:tak:
Madzia też nie znoszę prasowania:baffled:zazwyczaj mi mama prasuje:-p

Kubuś już w p-kolu, Liwka drzemie, ja zaraz jakieś śniadanie sobie zrobię, potem muszę skoczyć do H&M jakieś bodziaki małej kupić bo z wszystkiego wyrasta:sorry2:a po Kubie wydałam koleżankom, bo jakoś wolę róż:-p
miłego dnia!
 
Do góry