reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2011

asica - no daj....;-)
pokaze wam cos:
Zobacz załącznik 417896Zobacz załącznik 417897
moj maly rozwala mnie tymi nogami hehehehe tak trzyma a w rekach klocki albo miski oglada ;-)

Mój maluszek też tak samo trzyma nóżki! Też mam niezły ubaw z tego :-D.

Cześć Dziewczyny!
Beja
postaram się być delikatna, choć nie wiem czy powinnam. Mam pytanie: Czy jesteś jedną z nas - lipcówką czy nie identyfikujesz się z nami? Przepraszam, ale jak ktoś bliski umiera to wychodzisz do sąsiadów odetchnąć od tej ciężkiej atmosfery? https://www.babyboom.pl/forum/dziec...011-f374/czerwiec-2011-a-44469/index2908.html I tu nie chodzi o żadne szpiegowanie tylko może w dniu, kiedy dowiadujemy się, że tragicznie zmarła jedna z nas, kiedy ludzie zapalają znicze na naszym forum, mówisz, że życie toczy się dalej i piszesz o zupkach i kupkach??? Jest mi po prostu przykro...

Jestem tego samego zdania. Beja -Zero taktu i zrozumienia. Dziewczyny pisały o tej strasznej tragedii i te posty były przeplatane Twoimi wiadomościami o kupkach, zupkach itp. Wielki nietakt z Twojej strony.
Chcialaś ochłonąć na czerwcówkach a tam też było smutno z powodu śmierci Mailuj. Wnioski wyciągnij sobie sama.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mateuszkowa ja tego krzesełka używałam dla synka jak już stabilnie siedział (około 8 m-ca)i pamietam że lubił machać nogami:) ja się właśnie obawiałam podnóżka, że syn będzie miał oparcie dla i będzie mi wstawał i wychodził;-)no i super synuś układa nóżki, jakby myślał "teraz mam full relaks":-D
 
evelinka - witaj , nozki sa the best!! :) mam cala mase zdj stop mojego dziecka :-D
kicrym - no widzisz to sie krzeselko sprawdza :)
dodi - rozwazalam je ale brak kosza na ewentualne drobiazgi, ja juz sie zdecydowalam na 100% na to co ma konwalianka - to krzeselko ma wszystko czego szukalam + wypasiona tapicerka hehe

maly spi, oczywiscie butla sie skonczyla i nastapilo przebudzenie ksiecia.. a pozniej gadzety zeby zasnal..i tak oto spi ksiazeca jegomosc ze smokiemw buzi z miskiem w rece przy gwiazdach z zolwia i piosenkach..;-)
 
Witam wieczorem, jakos pojaśniało po burzy, hehehe:-D:-D:-D:-D;-);-);-);-);-);-);-)

Mila zasnęła w końcu. Po godzinnej walce.
Evelinka, kicrym witajcie
Mateuszkowa ja dostałam krzesełko po kolezanki coreczce, najlepsze bo darmowe. ma dość duzy kosz ale go nie uzywam:szok:
 
Dla mnie kosz też nie jest wazny, obejde sie bez:)
Wisienko, no takie podarowane sa najlepsze:) z Michasią miałam takie drewniane, dostała na chrzciny..w sumie to nie jest wybór na całe życie, więc wybierajcie które wam sie podoba:):) Długo taki maluch w tym nie posiedzi, nie oszukujmy sie, dziecko 1,5-2 letnie nie ma ochoty siedzieć w krzesełku dłuzej niż tylko na jedzonko, a niektóre dzieci nawet na ten czas nie chcą..
 
Przy Michasi przydało mi sie to krzesełko tak na 1,5 roku, jak miała 2 latka to sporadycznie tam siedziała..po prostu nie chciała, wolała siedzieć z nami na dorosłym krzesełku albo jadła w "biegu"
 
Hej dziewczyny,
,mam pytanko czy zmieniacie powoli mleko z 1 na 2 -chodzi o maluchy na mm.?Bo slyszalam ze nalezy je najpierw mieszac a nie odrazy dac mleko 2.
sorki ze tak Wam wskakuje w temat ale nie mam ostatnio duzo czasu no i nie nadazam za Wami,pozdrawiam
 
reklama
Do góry