reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

kicrym - witaj ;-) no mojmaly spi od 20.00-8.00 plus minus pol godz . w ta albo w tamta..zalezy jak go kapiemy..

mialam odkurzac ale maly zasnal wiec nici z tego..

ps - nasza pediatra odpisala mi ze mozna uzywac mrozonych warzyw ( najlepiej bio, eko ) do przygotowywania zupek dla dzieci
 
reklama
Jestem korzystajac z chwili ciszy na froncie ;-)
Wlasńie wrocilysmy ze spaceru polaczonego z zakupami. Doopki nam wymarzly, znaczy mi. Jak wychodzilysmy to w sloncu bylo przyjemne minus 7, teraz jest minus 3. Wyjelam wiec spiwor zeby mloda zapatulic i tu zonk, spiwor z bieda zmiescil sie do gondoli. Jak jeszcze upchnelam w to Mloda w kombinezonie to lezala jak szprota w piszcze i od razu zaczela sie awanturowac. Tym sposobem w ruch poszla spacerowka ( jest wieksza od gondoli po rozlozeniu do lezenia). Teraz ja jem sniadanie, a mloda spi w wozku i odtaja ;-) ma taaaaakie rumience
 
corin - witaj :) u mnie "tylko" 0 stopni wiec nie ma tragedi, my tez jezdzimy w spiworku w wozku, w gondoli no i tez zonk bo juz jest prawie na styk a maly wyglada jakby bylo z minus 30 stopni..specjalnie ubieram go lzej pod spiworek bo skoro ma kombinezon i spiworek z kozuchem..dobrze ze mam dluga gondole, ale chyba nie uda nam sie przejezdzic w niej az znikna mrozy :(

maly spi dalej a zaraz uciekamy na kaszke, dzis morelowa :-)
 
Tez mam dluga gondole, jedna z dluzszych i najszerszych na rynku, a mimo to sie zdziwilam dzis :/

Dziewczyny karmiace piersia i dajace butle na noc, co podajecie wlasnie w tej butli? Ja chyba musze tez zapchac Ewe nocnym karmieniem, bo to co wyczynia ostatnio w nocy przechodzi ludzkie pojecie. Mysle ze moglabym sobie podac reke z Maqnio.
 
hej dziewczyny:) jak tam, wyspane??? hah

kircym, dlatego nie ma co wymyślać, obojetnie jakie krzesełko kupimy:) to zalezy od dziecka, wiadomo, bawić się w nim pozniej nie będzie, tylko jeść..niezły ten twój synuś hihi

Corin, u mnie na plusie, rano było cieplutko... Corin, ja teraz na noc butle daje ( w sumie w dzien tez juz się zdarza coraz częsciej) ja podaje mleko Hipp combiotic, w carfurze niecałe 35zł za dużą puszkę (800g) bo gdzie indziej widziałam za 41-42zł
 
Ostatnia edycja:
corin - a jaki masz wozeczek???? wydawalo mi sie ze twoja ewunia to kruszynka.. ;-)
dodi - 35 zl??????? a w zyciu! u mnie widzialam na promocji hippa za 37...i to byl szal.. ;/ ;/ dostalam probke 2 ale nie dam jej malemu bo zre bebilon..wiec probke zezarlam ja :-D nie powiem, dobre:-D

maly dalej spi! prawie 2 godz, nawet odkurzylam a on nic..
 
reklama
Hej kobietki. Szkoda, że czasu brak, żebym mogła częściej z Wami pisać.

corin
Julek też 8 kg w ciuchach i pampku :) Też kusi mnie dokarmianie małego na noc mm albo kaszką żeby lepiej pospał (bo on ciągle tylko na cycku), ale chyba poczekam jeszcze.

Wyobraźcie sobie co wczoraj czułam. Mąż od jakiegoś roku marzy i nieustannie truje mi o iphonie. Ja oczywiście pukałam się w czoło, bo kosztuje tyle że huhu. Prezent gwiazdkowy - ta sama śpiewka. Ale wczoraj ja mu tego iphona kupiłam za nazbieraną kasę (oczywiście on nic nie wie) - z ciężkim sercem pozbywając się tyle kasy na "zabawkę". Następnie mąż wraca z pracy i co słyszę? Że on już nie chce iphona, bo czegoś tam nie ma i on właściwie by wolał inny telefon. Nosz...
 
Ostatnia edycja:
Do góry