reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2011

a moja zaczynała od wagi 3500 a obecnie przekroczyliśmy 8500:):szok:
Beja pisz posty gdzie chcesz, tylko wiesz, my wszystkie zawsze trzymałysmy się jednego forum i duzo o sobie wiedziałysmy, nigdy nie wdawałysmy się w debaty z na innych forach miesiącowych. Nie dziw się, że pusto czasem. Czasem wolimy po prostu pewne sprawy omawiać prywatniej.
 
reklama
Cześć Dziewczyny!
Beja
postaram się być delikatna, choć nie wiem czy powinnam. Mam pytanie: Czy jesteś jedną z nas - lipcówką czy nie identyfikujesz się z nami? Przepraszam, ale jak ktoś bliski umiera to wychodzisz do sąsiadów odetchnąć od tej ciężkiej atmosfery? https://www.babyboom.pl/forum/dziec...011-f374/czerwiec-2011-a-44469/index2908.html I tu nie chodzi o żadne szpiegowanie tylko może w dniu, kiedy dowiadujemy się, że tragicznie zmarła jedna z nas, kiedy ludzie zapalają znicze na naszym forum, mówisz, że życie toczy się dalej i piszesz o zupkach i kupkach??? Jest mi po prostu przykro...
 
Ło rany ile Wy piszecie:szok:to mój lipiec2008 pisze tyle w tydzień;-):-D:-D
Mam nadzieję że dobrze zapamiętałam nicki, jak nie to przepraszam:zawstydzona/y:
Mateuszkowa ale tobi ma wyciągany zagłówek i możesz go rozciągać wraz ze wzrostem dziecka:tak:mój Kubuś jest raczej mniejszy ale w tobi siedzi wygodnie:tak:a recaro do ilu jest??

Moja Oliwia waży 7200 a ciuszki nosi na 68/74:tak:
Co do Wigilii to my w tym roku inaczej, bo górach:tak:cieszę się, bo nie ogarniam już ze sprzątaniem:-p
Co do krzesełka to obecnie karmię małą w leżaczku fisher-price, a jak zacznie siedzieć to mam po Kubusiu z Ikeii-byłam z niego bardzo zadowolona:tak:
Ja też karmię piersią, ale u nas nie ma problemu ze ssaniem, młoda ciągnie aż miło, też czasami mnie ugryzie dziąsłem ale jak się spojrzy w oczy to mnie rozczula na maksa:happy:ząbków jeszcze nie ma:happy:
Oliwia też głuży i piszczy, jak się zgrają ze starszakiem to tylko uszy zatykać:confused2:
Ja mailuj nie znałam, ale jak zobaczyłam kondolencję to mi się łza zakręciła, straszne że tak młodzi ludzie odchodzą:-(

Kuba ogląda tv a Oliwia śpi:)
miłego popołudnia i spokojnej nocki:)
 
kicrym - dzieki!! :) co do krzeselka, powiem ci ze u mnie w rodzinie maja to z ikei i dla mnie ono odpada bo nie ma podnozka..nie wiem na ile sie to przydaje ale jakos tak mi nie pasuje
 
reklama
Cześć Dziewczyny!
Beja
postaram się być delikatna, choć nie wiem czy powinnam. Mam pytanie: Czy jesteś jedną z nas - lipcówką czy nie identyfikujesz się z nami? Przepraszam, ale jak ktoś bliski umiera to wychodzisz do sąsiadów odetchnąć od tej ciężkiej atmosfery? https://www.babyboom.pl/forum/dziec...011-f374/czerwiec-2011-a-44469/index2908.html I tu nie chodzi o żadne szpiegowanie tylko może w dniu, kiedy dowiadujemy się, że tragicznie zmarła jedna z nas, kiedy ludzie zapalają znicze na naszym forum, mówisz, że życie toczy się dalej i piszesz o zupkach i kupkach??? Jest mi po prostu przykro...

zgadzam sie bez urazy beja - life is brutal:confused2:

marzenko
witaj

mateuszkowa stopy mnie rozwali ly - boskie
 
Ostatnia edycja:
Do góry