reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Kociatka fajnie ze jestes, szkoda ze przy takiej okazji...zastanawialam sie co u Ciebie, widzialam ze pisalas na krotkich szyjkach ze wszytko ok;-)
Moj jest od 3 mies na butli i budzi sie pierwszy raz 3 a drugi o 6 za kazdym razem wypija mleko ze 210 ml wody to wychodzi tak 230ml, a gdy piersia karmilam wstawal 3 razy
 
reklama
hej kociatka, bardzo sie ciesze ze sie odezwalas. zagladaj czesciej. te nasze aleksiki kochane.
alex hop hop? sto latek dla aleksika
anulka tez masz lasucha. je tyle co moj. wczoraj zjadl 150ml zupki (miedzy czasie mega kupka), potem doprawil butla okolo 160ml,
 
Anula, to duuuzo Twoj maluch pije! Moj maly wydulda 180-200 ml na noc (ok 19:30), a tak to pije jakies 100 ml. Po tej duzej "nocnej" porcji budzi sie o 24:00, o 3:00 i o 6:00. Potem je kolo 9:00. Przed zebami jadl regularnie co 2 godz w dzien, ale teraz jest z tym problem......

Silwia,
moge pomarzyc o takim przerobie jedzenia! W zasadzie moj maly je tyle, ile zjadal jako noworodek. Wtedy bylo za duzo, dzis to moze byc ciut za malo. Coz, najwazniejsze ze rosnie!

O zabkowanie nie ma co sie martwic, to jest indywidualna sprawa. Ciezki okres, choc przy kolkach przez pierwsze 3 miesiace to w sumie bulka w maslem!
 
Ostatnia edycja:
Heeeja !ja juz na nogach od 6 ;30 ,wiec kawusia zaparzona prosze sie czestowac kto juz wstal:tak:Mateuszkowa co do tematu mleczkowego moja mleka tez mniej je teraz tylko 3 gora 4 razy na dzien ,a z reszta tak jak u Ani dzibnie pare lyzeczek i koniec:dry:KociaTKA WITAJ ,stopki moja tez ostatnio poznala i teraz lapie je bardzo czesto
 
reklama
teska - witaj :) kawe biore!! :)

ja na chwilke, dzis dzien pelen wrazen sie zapowiada, zaraz jedziemy po prezenty ale najpierw maly zje 1 raz kaszke mleczna :) bez bebilonu mam nadzieje ze mu zasmakuje

milego dnia!
 
Do góry