reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Dzieki Dziewczyny! Bede zagladac czesciej, prawde mowiac nie wiedzialam, ze ten watek ciagle zyje.

Mateuszkowa, ha ha - wiedzialam, ze my z tego samego miasta :) Zazdroszcze przespanych nocy... Widac musze jeszcze poczekac
 
reklama
Kociatka moja Karolina w tylku ma nowosci. Kaszke jeszcze ewentualnie troche zje. A wszystko inne po 3-5 lyzeczki a potem buziaka zaciska i otworzyc nie chce, a probuje ja nauczyc jesc cos poza mlekiem juz od ponad miesiaca, na poczatku nawet troche jadla a teraz troszke dla smaku i koniec.
 
kociatka, koopę lat.. u nas podobnie ze spaniem.. Tymek budzi się co 2-3h, jest na piersi.. u nas od 3 tygodni jedzonko dodatkowe -ok. 9. sinlac, o 11-14 zupka, a deserek 16-18 w międzyczasie cycuś oczywiście..
gratuluje ząbków.. u nas nie ma jeszcze i jest armagedon..
 
kociatka - moj to jest taki od poczatku z tym spaniem, ale szybko przeszlismy na butle i od jakiegos czasu spi po 12 godzin na jednej butli..
 
Konwalianka z tymi zebami to u nas tak samo. Ni widu ni słychu i wszystko mały gryzie bez opamiętania co opadnie. Ostatnio dobiera się do mojego podbródka:tak:
 
Śmierć Mailuj wstrząsnęła mną. Nie mogę dojść do siebie. Nie znałyśmy się, nie zamieniłyśmy zdania, ale była mi bliska. Pamiętam jej walkę o to by karmić piersią dziecko. Przechodziłam przez to samo...Czytałam jej posty przepełnione miłością do synka. Pięknie pisała...Nie chwaliła się, ale teraz już wiem, że była zaangażowana charytatywnie w pomoc niepełnosprawnym. Nawet nie próbuję sobie wyobrazić co czuje teraz jej rodzina. Taka tragedia tuż przed Świętami :(.
Znalazlam taki artykuł o niej: Pogrzeb Julii Markowskiej jutro o godz. 11.00 - Koszalin - Wiadomości - Radio PLUS. Dobra i ciepła osoba. Spoczywaj w pokoju.
 
nie jestescie same, nam lekarka powiedziala ze o zebach nic nie wiadomo w paszczy malego..

aa.. mialam sie pochwalic
maly zalapal stopy!
trzymal dzis raczka jedna i to juz tak pewnie i swiadomie :):) ulzylo mi!
 
Aaaaa, pewnie to kwestia rodzaju mleczka... Raz dostal Enfamil na noc i przespal do 6 rano. Widac mleko cycowe szybko sie trawi.

Qrcze, taka szkoda ze nie chce ssac! To pompowanie jest kompletnie bez sensu... Potem podgrzewanie... Mroze nadwyzki pokarmu. Gdy szly pierwsze 2 zabki jadl tak malo, ze ubylo mu 300 g w ciagu tygodnia a ja zamrozilam ponad litr mleka.

Maly jest chudziak (co mnie martwi), ale za to jak mala sprezynka (co mnie cieszy) Turla sie po dywanie, lapie wszystkiego i podciaga do siadu. Siedzi jeszcze niepewnie, "na zabe" (podpierajac sie raczkami z przodu), ale pewnie ma czas na doskonalenie tych umiejetnosci.

Mateuszkowa
, kupilam malemu skarpetki z grzechotkami i od razu zaczal interesowac sie stopami!
 
reklama
kociatka - tak mleko cycowe jest lekkostrawne pamietam jak moj byl glodny juz 1,5 - 2 godzin po moim mleku a na mm spal 4 godziny..
co do umiejetnosci to nic sie nie martw, moj sie nie turla.. i jeszcze nie siedzi.. a tez jest taki szczupak.. :)
 
Do góry