reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

silwia - sprobuje z cukinia jak znajde w warzywnym
miczka - witaj

a moj maly zaczal robic kupy cichaczem - nie wszystkie!!:-D - i teraz nieraz nie wiem ze kupa jest w pieluszce bo nawet nic nie czuc.. za to jak przebieram..:baffled::eek:
 
reklama
hej kobitki:)

Miczka, moja z butli ciągnie bardzo chętnie, cycuś już tylko na chwile jest, tylko jak szybko leci...ale w sumie chciałam ją juz po mału odstawiać...moze zostana nam same nocki....zawsze to wygoda, bo nie trzeba iśc do kuchni mleczka mieszac hehe

Mateuszkowa, u nas tez dziś rano cichaczem pełen pampers był:)
 
Dodi ja Małego nie chcę jeszcze odstawiać ale chciałam go nauczyć pić z butelki tak żeby potem problemu nie było jak przyjdzie odstawić. A nie chciał ciągnąć w ogóle. Będę mu teraz co jakiś czas odciągać i dawać butelką albo tatuś będzie dawał żeby nie było że tylko mamusia.
 
Cześć dziewczęta!
Może to którąś zainteresuje...
Zwłaszcza mamy, których pociechy nie siadają. Byliśmy wczoraj na szczepieniu i lekarka zobaczyła jak to moje małe z leżenia na pleckach w ogóle nawet nie chce się podnieść! Natomiast na brzuszku ładnie się dźwiga. Była bardzo zaskoczona, ale stwierdziła, że nic na siłę. A zalecenie jest takie żeby małego jak najwięcej układać na brzuszku, żeby ćwiczył mięśnie kręgosłupa.
Buziam
 
Cześć dziewczęta!
Może to którąś zainteresuje...
Zwłaszcza mamy, których pociechy nie siadają. Byliśmy wczoraj na szczepieniu i lekarka zobaczyła jak to moje małe z leżenia na pleckach w ogóle nawet nie chce się podnieść! Natomiast na brzuszku ładnie się dźwiga. Była bardzo zaskoczona, ale stwierdziła, że nic na siłę. A zalecenie jest takie żeby małego jak najwięcej układać na brzuszku, żeby ćwiczył mięśnie kręgosłupa.
Buziam

Przepraszam, a co ją tak zdziwiło?????? Że 4 miesięczny maluch ma w głowie tylko leżenie? Że na brzuszku głównie kłaść.....to Amerykę odkryła............Nigdy do niczego malucha nie zmuszaj, po takim zachowaniu lekarza ja bym się zastanawiała czy z moim dzieckiem wszystko jest OK....a niby internet ogłupia. Niedługo sama się przekonasz, że Mały sam będzie chciał głównie na brzuszku, bo tak więcej widać, a Twoje dziecię przez to ustrojstwo to raczej miało ograniczone ruchy, nie? Ale moja też się nie rwie do siadania, a jest tydzień młodsza, na brzuchu pięknie się podnosi. Jako mama po raz kolejny mówię Ci że to nic złego, że maluch nie myśli jeszcze o siadaniu.

U nas kataru ciąg dalszy, woda morska i frida non stop już od weekendu. Małż ma zapalenie oskrzeli...cuuudownie po prostu. Czujecie już święta? Bo jakoś wcale......:no: A prezenty kupiłam wszystkie w piątek chyba....czekam teraz na paczki ;-)

Konwalijka - Milenka raz dziennie ciągnie butlę (po kąpaniu je z obu piersi i flaszka, czasem nawet udaje jej się spać tak najedzona do rana, pomimo kataru), a tak bez problemu z piersi, nie było problemu z butlą, ja używam Tommee Tippee, ostatnio nawet widziałam na 2, że Zawistowski je polecał.
 
konwalianka, ja mam butelkę lovi, bardzo fajna, mięciutki smoczek dynamiczny i tomme tippee też mam, z obu ładnie pije:) ale chyba z lovi woli:)

Kasiulka, chyba miałyscie rację wtedy...mała chyba juz woli butelke z której leci ciągle a nie tak jak z piersi się trzeba pomęczyć... ale konsekwentnie jej najpierw cycusia podaję. Ja ani troszke nie czuję swiąt....dlatego nawet prezentów nie mam kupionych :szok:
 
Dodi no bo to tak sobie czasem można "zamierzać - nie zamierzać"

Asica nasza rehabilitantka mówi tak "najważniejsze dwie rzeczy - brzuszek i podłoga" :tak:

Konwalianka Szymek jak byl malutki to dałam mu ze dwa razy i pił bez problemu. A teraz mu sie odwidziało i nie chciał. Próbowaliśmy Aventa, nuka, dr. browns, TT, babyono... nie chciał nawet mojego mleka. Próbowałam próbowałam i w końcu załapał TT.
 
reklama
kasia, no właśnie ja ostatnio pytałam pediatry czy moge małemu dać butlę na noc, po cycach, bo widzę, ze się nie najada, a to do mnie że nie! ze mleko mi się dostosuje do jego potrzeb..ale ja naprawdę widzę że mu już mało.. kiedy TY ściągasz mleczko? bo ja nawet nie umiem znaleźć dobrego czasu..

dodi, Miczka, ja miałam tt i faktycznie ładnie jadł, ale coś ostatnio ta butelka śmierdziała i wywaliłam..a teraz zastanawiam sie co zakupić...
 
Do góry