reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

wisienko no kurcze mam nadzieje ze doszlo, bo sie martwie juz. No ale ze Czekasz na smoczki od Moniki az tyle to jak zwykle wina poczty. my tez nic jeszcze nie dostalismy. Pozdrawiamy was mocno i czekamy. pilnuj mi synowej.
Beja jeszcze jest czas

a ja czekam jak maly sie obudzi bo ladna pogoda, a on jak nazlosc spi juz 1,5h
 
reklama
sluchajcie nie wiem co mojemu malemu czy to zabki czy brzuszek ale nagle zaczal mi strasznie plakac, w sumie pora obiadku za chwile wiec dalam mu wczesniej bo pieluszka sucha, spal przed chwila wec mysle ze moze glodny, daje mu zupke a on caly zcas, je i ryczy, przestalam bo tak mi sie zanosil ze masakra wiec go biore a ten dalej ryk straszny :-:)-( chodze z nim po domu troche sie uspokoil ale co staje to ryk od nowa.. polozylam go na lozku i chwile poplakal i przestal i smiechy..:eek::eek:wiec jemy zupke..a on smiech.. piszczy..zjadl do konca zupke, popil herbatka.. i przec chwila znowu to samo..ryk przeplatany z placzem..

myslicie ze to zabki ??
kupke zrobil dzis ladna - duza, baczki sa..
 
marzenko, spi ale nie spokojnie, widac ze cos mu dolega bo przez sen placze. jak sie obudzi to wyjdziemy, nawet jak juz bedzie ciemno.
matuszkowa, moga byc zabki. lub poprostu nie dospal i jest marudny.
 
silwia no wlasnie nie wiem raczej nie byl spiacy bo spal od 11-12 a wielki placz zaczal sie ok 13,30 ..
ale teraz zasnal..juz sama nie wiem:eek::confused:
 
mateuszkowa, pewnie byl spiacy. pisze tak bo u nas takie sytuacje sie powtorzyly kilka razy. w dzien od momentu jak on wstaje np.7 jest butla i po 8 idzie spac na 40min. pobodka, owoc,zabawa i okolo 11 idzie spac na kolejne 40min. wstaje okolo 12 butla lub zupka i dalej idzie spac na kolejne 40min (wyj. juz spi ponad 2h) potem spacerek i ewentulanie drzemka na spacerku1,5h miedzy 16 a 17 podwieczorek i staram sie aby juz nie spal to wtedy wlasnie placze, marudzi, krzyczy, potem kapiel i o 19 butla i odlatuje.
 
silwia - ale twoj duzo spi!! moj spi co 2,5- 3 godziny jak w zegarku!!! wstaje ok 8 i idzie przed 11 spac, pozniej zalezy jak wstanie i czy jestesmy na spacerze - wtedy wiekszosc spi, od momentu wstania znowu maxc 3 - 3,5 godz i spi ( czas bez snu sie wydluza w ciagu dnia ) ostatna drzemke - druga albo trzecia ma ok 17 pozniej idzie spac na noc, czasami druga drzemka jest ok 15-16 i pozniej juz nie spi do wieczora
dlatego sen odrazu wyeliminowalam skoro byl"na nogach" 1,5 godz...no ale najwyrazniej cos sie zmienia.. :eek:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
mateuszkowa, dzisiaj jakis jest wyjatek. teraz sie wybudza podaje smoka a on dalejw kime, no to teraz ja mam dylemat czy to zeby czy brzuch, czy zly sen, czos jeszcze innego. nigdy mu sie tak nie zdazylo. zazwyczaj ma 3 lub 4 drzemki w dzien po max 40min.
 
no widzisz..moze faktycznie dzisiaj jakies cisnnienie czy cos..
moj maly ma od pary dni a raczej nocy chyba jakies koszmarne sny...rzuca na bok glowka przez sen, odddycha niespokojnie..wierci sie, placze przez sen..nie wiem czy to nie jest jakis kolejny skok rozwojowy.. ???? tak mi sie cos wydaje..
 
reklama
Witajcie

Dodi księżniczka jest cudna!

Konwalianka Tymuś w czapeczce z rogami wymiata! Sesja super!

U nas dzisiejsza nocka w sumie taka sama jak zawsze. Ja tam nie liczę ile razy wstawałam, najważniejsze, że zazwyczaj wystarczy tylko, że przerzucę Szymka na boczek i śpi dalej. Tatuś za to stwierdził, że po 7 i tak nie zaśnie i zabrał małego na dół. A ja wierciłam się dalej i poleżałam trochę kimając do 8.30 :tak:


Aha, i chciałam się pochwalić, że dzisiaj dostaliśmy butelkę do testowania, do niej 4 smoczki i woreczki do sterylizacji w mikrofali. lubię takie przesyłki :tak::tak:
 
Do góry