reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

hej,
wczoraj nawet sie nie pozegnalam na dobranoc, maly non stop sie wybudzal, az w koncu wzielam go do loza wtulil sie i usnelismy do 7 rano. a dzis wlaczyl mu sie marud i wszytsko beeee. teraz spi, aja ogarnelam kurz na polkach i was doczytalam.

asica dzielny synus
beja ja rowniez koncze turystyke. hahahah padlam, kochany synus:-D
dodi super ze chrzciny udane i masz z glowy. my odlozylismy na pozniej.
wisenko super ze spotkanie psotkowo-wydrusiowo udane. jak tam mikolaj dolecial?
konwalianka,teska, witajcie
mateuszkowa doczytalam ze ty z Krakowa, wiec jak kiedys bede w Pl to musimy sie koniecznie spotkac.

wiecej nie pamietam. buziam wsyztskie mamusie i bebe
 
reklama
beja - hahahahaha no boskie!!!
ostatnio w miesnym bylam i byla babcia z wnuczkiem - chodzil do zerowki tyle sie zdazylam dowiedziec na samym wejsciu..
wnuczek:babciu kup mi wate cukrowa
babcia: nie bo masz duzo slodyczy
w: ale kup mi nooo proszeeeeeeeeeee
b: nie kupie ci bo ci sie zeby zepsuja
w: i bardzo dobrze!!
b: ??????
w: i dobrze ze mi wypadna! bo przyjdzie wrozka zebuszka i da mi pieniazki za to

usmialam sie do lez:-D

asica - mysle ze spokojnie mozesz tak zrobic, chodzi o to zeby nie przekraczac dawki na dobe a jak sie zagotuje to chyba obojetnie podaja ze 2-3 gr na 100 ml zupki czy deserku bo no przeciez nie dodasz 150 ml wody do dania :D ja z glutenem startuje w tym tyg bo my butelkowi i pisze zeby po 5 mc..

silwia - a ty rodowita krakuska ?? ;-)
 
Konwalianko sliczne fotki! I bardzo mi sie czapa z rogami podoba:) I widze ze Tymkowi na zdjeciach oczko ucieka jak mojej Karolinie. Dziwne to takie bo w realu ma normalne oczka a na zdjeciach zawsze jej jedno ucieka;)
Ania u nas niestety to zez..mamy już skierowanie i umówioną wizytę na styczeń..niby mówią, że do roku powinno się skorygować, ale wolę posłuchać specjalisty a nie tylko pediatry.. tym bardziej, że ja też miałam zeza..

asica, super, że szczepienie przeszło bez większych ekscesów..
 
mateuszkowa nie nie jestem, pochodze z Olkusza a to niedaleko krakowa.
beja haha, ile mamy wspolnego. popraw mnie ale ty tez z malopolski?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Silwia mam awizo i zaraz ide na pocztę więc może już a nasz???Ja ci powiem, ze z pocztą ogólnie kiepsko bo maqnio już ponad 2 tyg. temu wysłała mi smoczki i też nie ma obłęd. Dam znać ci wieczorkiem. Buziaj Alessandra od nas. Taki dzielny chłopak był w samolocie.

My na spacerek z moją ukochaną coreńką idziemy. Do zobaczenia bbowego
 
Do góry