reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Mateuszkowa wystarczy podgrzać:tak:

Byliśmy juz na spacerku bo pogoda sprzyja. Wojtek jeszcze śpi na polku:tak: Mam z wózkami dużo....chyba poczuły wiosne:-)
 
reklama
ważne żeby dzidzi było sucho :) ajzdłą bym takiego kurczaka!

a dziś pielęgniarka mówi mi żebym małego w nocy do piersi przystawiała... tłumaczę jej że pokarmu nie mam... ale jakoś ją to nie ruszyło i dalej swoje... przemilczałam bo żal było komentować :confused2::oo:

beja - fajnie, że spacerek udany :)
 
beja - dzieki, dzieki :) powiedz mi jeszcze kochana bo mi nie napisalas ile wychodzi lyzeczek tak na oko po ugotowaniu tej kaszy na 1 porcje??? ;-)

my mozliwe ze tez wyjdziemy jak sie wyrobie ze wszystkim! bo narazie mam chwilke odpoczynku :):):)
moj maly nauczyl sie robic jak karpik ustami :-D:-D

asica - ze niby za chudy ?? i dlatego ?
 
Asica dzięki;-)
Mateuszkowa ja daję te pół łyżeczki (więcej lub mniej bo zalezy jak się sypnie i jaka łyżeczka) na mniej więcej 120ml zupki bo mój maluch więcej nie zje, czasem nawet i tego nie zje:confused2:
 
beja - dzieki, ale powiem ci ze dalej mi sie to wszystko miesza!!!!!! ale chyba lepiej na poczatek mniej niz wiecej..
asica - no tak jestesmy zlymi matkami.. wiesz..ostatnio wlasnie na tej imprezie urodzinowej ta glupio ciotka od dobrych rad jak uslyszala ze maly na butelce to krecila glowa i pewnie stad jest taki za duzy za gruby za spokojny - jej zdaniem!!!!!!! tak sie nabuzowalam - znowu - ze jakby ktos ze mna wszedlw dyskusje co lepsze a co gorsze to by nie przezyl.. :D
 
reklama
Opowiem wam co mi kiedyś syn powiedział. Malowałam sobie rzęsy a on do mnie:
G: Co mamo robisz?
Ja: Maluje rzęsy?
G: A dlaczego?
Ja: Bo dziewczynki się malują.
G: Ale Ty przecież nie jesteś dziewczynką tylko mamą:szok:

No i co myślicie??:-D
 
Do góry