reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

asica - no to super ze tak dzielnie to zniosl!oby nic po szczepieniu go nie dopadlo ( czyt. goraczka itp. ) czyli na siadanie za wczesnie?? my nie siedzimy jeszcze, chociaz wczoraj go posadzilam ale nie trzyma rownowagi, przechyla sie do przodu wiec dalam spokoj,. jest na prawie siedzaco w bujaczku i czasem na rekach..

dzisiaj robie na obiad kurczaka w miodzie mniam mniam :) a jeszcze pierniczki :D tylko maly sie musi obudzic bo jak zaryczy to z rekami w mace nic nie zrobie ;-)
 
reklama
Konwalianko sliczne fotki! I bardzo mi sie czapa z rogami podoba:) I widze ze Tymkowi na zdjeciach oczko ucieka jak mojej Karolinie. Dziwne to takie bo w realu ma normalne oczka a na zdjeciach zawsze jej jedno ucieka;)
 
asica - wpadaj! zawsze to fajniej jesc z kims niz samemu............twoj to faktycznie kruszynka!! moj ma chyba z 9 cm wiecej..czy aby napewno z moim jest ok ?? ;/ ;/juz nie wiem.......mam wielkoluda..:eek:
 
kochana ale mój się urodził o 5 cm mniejszy niż Twój...

a mateuszkowa - co do pieluszek to pampers jak pampers, średnio jestem zadowolona, raczej takie "wyjściowe" no i cena wysoka... wolę dady z biedronki, teraz odkryłam babydream z rossmana. Tych z lidla nie używam ale mały siostry miał i mnie wkurzały :)
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny!
jesli zrobilam sloiczki dla malego i zamrozilam bo wyszlo mi wiecej to czy pozniej musze je zagotowac czy tylko podgrzac ??
bede mu dzis dawac brokuly ktore mu zrobilam i nie wiem jak to odgrzac

asica - uzywamy tych sleep & play i sa no takie jak dada albo te z lidla zmieniam co 3 godz i tak a ze byly na promocji to kupilam.. pampersy zwykle mamy tylko na noc i tym sposobem paczka starcza na prawie 2 mc! na wyjscia uzywamy zwyklych tych co na codzien..
mnie dada wkurzala albo nam sie trafilo jakies felerne opakowanie.. te z rossmana babydream to sie zbijaly malemu tam gdzie sikal w takie kulki i jak dotknelam reka to bylo mokro..
co dzidzius to inne pieluszki :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
asica - widzialam ;-) no bylo zagotowane wczesniej a ze wyszlo wiecej to zamrozilam bo szkoda wyrzucac zwlaszcza jak malemu smakuje! czyli tylko podgrzac ? oki.. :) kurczaczek juz "dochodzi" .. :)
 
Do góry