reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Witam niedzielnie.
U nas ok. Mały w nocy zjadł dzisiaj 180ml. Normalnie szok, tym bardziej że w dzień trudno wcisnąć w niego 150ml.
No i uwaga uwaga, młody nauczył się czołgać jak gąsienica :-D
 
oj ale tu pusto..
my juz w domku, spacerowalismy dzis dlugo a malemu sie podoba bo podnosze mu opieradelko w gondoli i widzi wiecej :-D

aneta - brawo dla malego :D

jeszcze dzis albo jutro zabieram sie za pieczenie pierniczkow wisienki, mniam mniam.. :D
 
asica - no zjawilas sie..;-)

ale sie wkurzylam, wystawilam na gumtree na sprzedaz serwis do herbaty z fisher price - mam nowy, nie rozpakowany a jakas baba wyslala mi e z " dobrymi radami" ze ona corke uczy liczyc na plastikowych warzywach i ze moje metody wychowawcze polegajace na" sprzedawaniu serwisu.. zamiast zostawieniu go dla synka sa nie odopwiednie " ....... co comments.. ;/ ale franca :p
 
asica - no nie wiem wlasnie, napisalam jej odp. wyczerpujaca odnoszac sie do montessori jak taka pro wychowawcza jest :p a co do wczoraj......daj spokoj..najgorsze jest to ze takie sytuacje tak mnie wkurzaja ze pozn iej trudno mi sie opanowac ;/ i powod na klotnie gotowy ;/
 
reklama
nic specjalnego, ale czasem trzeba się na chwilę zatrzymać i zastanowić, znam swoją wartość i weim co jest ważne a co nie, a ludzie jacy są sama wiesz...
my dziś kąpanie wcześniej bo mały padnięty był a teraz hasa :-) skoczyłam dziś po kaszkę dla małego i wróciłam o 100 zł lżejsza ;-) do kaszki dokupiłam butelkę, jakieś słoiczki, pieluchy i materiałową książeczke :-D
 
Do góry