reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
aleks, mam ten sam ból.. jak Tymek był mały,to spał od 20 do 24-1 w nocy..a teraz.. 20 spanie.. 22 pobudka, 24-1 pobudka, 3 pobudka..6 pobudka..ech..
Mateuszkowa, a mnie tam nie spieszy się do zimy..mało tego..chciałabym aby już się skończyła..
 
Witam was mamuski:-)
Wlasnie pije sobie kawusie i czytam was, a tak swoją droga dobrze ze tak mało nadrukowalyscie to nie trzeba wiele czytac:-D u nas słoneczko wiec pewnie spacerek dzis zaliczymy. Narazie Wojtek spi wiec mam luzik;-)

Mateuszkowa kupiłam jednak te mrożonki, o ktorych kiedys pisałyśmy. Własnie gotuje się zupka
: marchew, brokuł i mięsko z królika;-) na opakowaniu bylo napisane ze z ekologicznych upraw mam nadzieje ze rzeczywiście;-)

Polećcie mi dziewuszki jakies dobre i niedrogie pieluchy bo wczoraj bylism y na zakupach i kupiłam paczkę Pampersa za 54zł (niestety nie bylo promocji:-(). W sumie tylko te pieluszki mam przetestowane i się sprawdzają wzorowo ale ta cena....:szok:
Magia mój tez uwielbia być goły, uwierzysz ze jak wyciągam go z wanienki to potrafi na moich rękach, czy praktycznie w powietrzu , chwycić się za stopy i włożyć do buzi...normalnie akrobata:-D
 
konwalianko - mi tam jakos teskno do bialego puchu :) oczywiscie jak przyjda mrozy to bede chciala zeby jak najszybciej sie skonczylo ;-) ale teraz ten okres przejsciowy przed zima ( tak jak i przed wiosna ) jakos nie napawa mnie optymizmem..
wspolczuje wam tego nocnego wstawania i zycze zeby wasze maluszki jak najszybciej przesypialy cala noc :)

beja - jakiejs konkretnej firmy te mrozonki ? hortex? a pieluchy polecam z lidla toujurs ( chyba tak sie pisze :p ) tylko na noc zakladamy pampersa a co do miesa - to ja dalej czekam na krolika ;) wczoraj maly zjadl dynie z indykiem i tak sie zapchal ze nie chcial mleka pozniej.. a banana musze odstawic..chyba cos go wysypalo po nim .. ;/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
dzień dobry!

nas też piękne słonko przywitało z rana. Co prawda z mrozikiem ale to nic. Obiad mam z głowy bo jedziemy do mamy, a ja chyba skorzystam z okazji i pojedziemy z małym wózeczkie. Zrobimy spacer przy okazji.
Miłej niedzieli!
 
Mateuszkowa to są mrożonki z KWIDZYN ORGANIC BIO czy cos takiego. Ja wczoraj od teściowej przywiozłam kurczaka bo królik się nam juz skończył. Mam o tyle dobrze ze teściowa hoduje drób:tak:

Właśnie zrobiłam skorpiona z klocków....ale ze mnie zdolniacha:tak::-D
 
beja - no to masz fajnie z tesciowa.. ja musze sie rozgladnac za kurami..:baffled: tych mrozonek bede szukac :D a ty kochana widze ze masz talent skorpion z klockow hehehe artystka!!!

ja dzis podrzucam malego mojej mamie i jade na zakupy, mialo byc kino ale nie wyszlo ;/ moze za tydzien..
 
miczka - też miałam taki plan, żeby się do mamy przejść spacerkiem, ale jak sobie wyobraziłam siebie z wózkiem i tym moim psem tajfunem przez te zaspy i lód to... mi się odechciało :-) zapakuje wszystkich do auta i z głowy :-D najśmieszniejsze, że mama mieszka... niecałe pół km stąd :zawstydzona/y:
 
Alex Ty leniuszku heheheh:D ale pomysl ze auto pewnie bedziesz musiala odsniezyc, oskrobac. Moze jednak lepiej wozkiem?;-)

A mi sie marzy snieg i tak nie wiecej niz -5 stopni:-p Zeby snieg nie topnial i nie bylo bardzo zimno;-)
 
reklama
Aniaa - ja jestem leniuszek do potęgi, więc nie odśnieżam auta tylko schodzę, włączam silnik i czekam aż samo odpadnie :-D tłumacze sobie to tym, żeby alexikowi nie było zimno jak bedzie jechał... :-p

dzisiaj jak wreszcie się rozjaśni (jeszcze jest kompletnie ciemno, może koło 12 wreszcie coś będzie widać...) to wam zrobię zdjęcie z okna z widokiem na zaśnieżone ulice i ocean atlantycki ;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry