reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

aankaa84 myślę, że słoiczki możesz już stopniowo wprowadzac, my braliśmy ferrum, ale już skończyliśmy, szczepienie dopiero w poniedziałek, nie wiem dlaczego nie możesz dziecka zaszczepić...

mateuszkowa - mój też się kręci i wierci i nie myśli iść spać
 
Ostatnia edycja:
reklama
asica - moj zasnal - maz go usypial i porozumiewalismy sie sms :> wzial go pierw do odbekania - raz jeszcze, i solidnie beknal, pozniej masaz brzuszka a pozniej zasnal jak zapytalam jak to mi odpisal ze nagle
hehehehe.. mysle ze to przez to ze w 8 minut zezarl 210 mleka z kleikiem i kaszka ( musialam dac kaszke bo kleik sie skonczyl i bylo malo ;/ .. )
;-)
 
asica mysle ze mala juz sie sama zmeczyla swoim marudzeniem i dlatego szybko padla:) Chociaz u nas zazwyczaj z wieczornym zasypianiem problemu nie ma.
 
reklama
Melduję się, że żyję - jeśli w ogóle ktoś o nas jeszcze pamięta :-)

Powoli się już z tym wszystkim ogarniam, ale nie wiem czy zdążymy ze wszystkim przed świętami :dry: Poza kupą pracy w domu to u nas nic ciekawego. Alexik dalej kiepsko śpi - nawet chyba gorzej... :-( Trudno... ma za to mnóstwo innych umiejętności i codziennie zaskakuje nas czymś innym :-D dziś byliśmy na tej jego sesji fotograficznej i Alex cały czas siedział sam :szok::szok: bylismy w takim szoku, że ciężko opowiedzieć. Dodatkowo stwierdził, że leżenie w ogóle go nie interesuje natomiast chodzenia - owszem. Od babci dostał chodzik i na razie opracował chodzenie do tyłu ale najfajniesza zabawa jest wtedy kiedy babcia trzyma za rączki a on sobie zasuwa - jezuuuu jak on się śmieje :-D:-D muszę to kiedys nagrać :-D reszta po staremu - nadal mleczko i deserki są bee a mięsko mniam mniam. Cały Alex - wszystko na odwrót i nie w czasie :-D idę was doczytać ale nie wiem jak tego dokonam - nie było mnie tydzien :szok:
 
Do góry