reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
hej
my sie meldujemy. juz w domku. ja zmienilam look a maly to istny podroznik. zero problemow w czasie lotu. bardziej obawialam sie o odprawe, ale przebieglo znakomicie. jedynie co mnie zdenerwowalo to to ze masz pierwszenstwo wejscia na poklad a i tak wpuszczaja jak im sie podoba. no i jak wynajelismy samochod razem z baza pod fotelik, to na miejscu dostalismy tylko autko, jak sie okazalo ze oni pierwsze co slysza co to iso fix. no coz co sie dziwic to tylko Wlochy i tam regul nie ma.

aaa nie wiem czy to jakis zbieg okolicznosci czy moj synus lubi wloski klimat, czy moze dlatego ze spal obok mnie i byl przyssany do mnie jak pijawka, ale przez ten czas chodzil spac okolo 20 i wstawal dopiero miedzy 7 a 8. zobaczymy jak ta noc minie

przepraszam ze sie nie odnosze do postow, prawie 80 stron to troche za duzo. mam nadzieje ze wszyscy zdrowi i przygotowania do swiat ruszyly pelna para. ale tesknilam za wami. buziam was mocno. jestem padnieta odezwe sie jutro

spokojnej nocy zycze
 
Chcialam do Was zajrzec jeszcze przed kapiela malej, zasiadlam tutaj z nia na kolanach bo juz marudzi i co? i slysze (i czuje:-D) prut prut pruuuut:-D no nic ide kapiel szykowac skoro i tak juz do przebrania jest, heh:)

silwia witaj znow i super ze podroz udana!
 
reklama
Do góry