reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

No i poszli sobie goście, został armagedon. I po co ja sprzątałam? ;-) :-D

Niestety na torty nie zostało mi dużo czasu więc zostały potraktowane po macoszemu, czyli byle szybko byle były :-( :zawstydzona/y:

Takie mi wyszły

Zobacz załącznik 415129Zobacz załącznik 415130

Zła jestem, bo nie tak miały wyglądać. Zabrakło mi godziny...
 
reklama
Czesc dziewczyny.
Jestem sierpnioweczka a w sumie lipcoweczka bo Igorka urodzilam 27-07. Podpowiedzcie mi synka kamie 3tyg butelka i od kiedy moge zaczac wprowadzac sloiczki? I czy kroras z mam podaje ferrum lek i w tym czasie malenstwo bylo szczpione? nasza dr nie chce nas zaczepic a HGB 3tyg temu mielismy 9,8. Dzieki za odp pozdrawiamy
 
silwia - no witaj :):):)

corin - ty zdolniacho!!

moje dziecko sie zbuntowalo i spac nie bedzie, wierzga nogami jak maly konik ( a propo tortow :-D ) do tego slysze jak "jeczy" jakies baki byly..oj zeby to sie nie skonczylo kupa o 21-22 bo zero ze spania znowu ;/;/ wyslalam tatusia niech z nim posiedzi..
 
hej Słonca!!

wpadam tylko na chwilke napisac, ze jutro z samego rana jedziemy z Rózinką do cioci wydrusi i Lilianki a w niedziele wspolnie jedziemy na spotkanie z wisienką i Milcią:-D takze bardzo prosimy o kciuki, zebysmy szczęsliwie dojechaly w obie strony.

Mam nadzieje, ze wszystko u was ok i ze maluszki zdrowe!! buzi buzi, oczywiscie foty beda na watku:-D:-D
 
reklama
Do góry