reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Ja zanim się pożegnam...zapomniałam napisać, sestina ta Twoja córa śliczna, aż się prosi o komentarz:tak::tak:;-)
buziaki dla was
 
Teśka, mój mąż zgubił obrączkę niedawno...no kurcze rok po slubie!! byłam wściekała! więc wiem co czujesz..

Mateuszkowa, moja niunia ostatnio sypia gorzej, tzn budzi sie częsciej, czasami nad ranem co godzinę żeby podać jej smoka...brrrr starsza córa juz wtedy całe noce przesypiała..
 
Witam i ja.
No u nas z rewelacji tyle, że i Mila się na plecki przewróciła. Uff rehabilitacja działa.
Jutro spotkanie z Psocią a w niedzielę z Maqnio i Wydrusią. Omajgot posikam sie ze szczęścia.
Jesli chodzi o resztę to Mila ma zły okres juz nawet nie chcę rozstrząsać dlaczego.
Teściowa pojechałą a ja odreagowuję

Czas mi ucieka. Zostało 2 miesiace w domku i do pracy.
 
reklama
Miczka tak wróciliśmy. Ale tylko 2 razy dziennie robimy i bobathy na okrągło. Niedługo dojde do perfekcji:-D
dodi a ja wiem czy powinna, daj jej czas. Mila za to z brzuszka nie może bo jej barki blokuja przez to napiecie obrót.
 
Do góry