reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Mateuszkowa u nas też czasem się nie klei, często po prostu ze zmęczenia. Padamy wieczorem na ryjki i wtedy łatwo o spięcia, a że oboje jesteśmy w gorącej wodzie kąpani, więc sama wiesz:-D
Szorstka skórka może być podobno od przesuszenia. U nas zaognienie jest paskudne, jak Staś się bardziej podrapie może być nieciekawie, bo nadkazi.
Psocia super, że zaszczepiłaś, ja przesuwałam znów o tydzień. Mam nadzieję, że w końcu w przyszłym tygodniu się uda. A jutro pobranie krwi:baffled: Jak ja nie cierpię robić tego dzieciom.
Marzenko okropnie żal mi jest takich dzieci. Naprawdę.

Ja smaruję pyszczek Stasiowi oilanem z formułą zimową. Aptekarka polecała mi, mimo że na opakowaniu napisane było, że od 3 lat. Ale rzeczywiście, jest dużo lepszy niż poprzednie emolienty. Mówiła, że po prostu nie badane na młodszych dzieciach.
 
Ostatnia edycja:
reklama
magia - u nas maly nie drapnie, ja mysle ze to moze byc jeszcze od pieluchy tetrowej albo miskow ktore uwielbia "przyciskac" do buzki i smieje sie wtedy..albo od naszych ubran - piore w persilu / teraz w vizirze.. tak bardzo nie chce zeby to bylo uczulenie..

asica- my pobranie krwi w styczniu mamy ..
 
corin proszę bardzo, mam nadzieję że się przyda ;)
milczka, ja to pianinko wieszam na bujaczku i jest furora hehe, tak samo jak te stópki, tak nóżkami przebiera jak tam dzwoni że szok, atak chce usiąść zobaczyć co to dzwoni że aż jej poduszkę muszę podkładać pod główkę bo boje się że przy opuszczaniu za mocno się uderzy ;)
 
Asica no to trzymamy za Was kciuki.
Mateuszkowa może być i od proszku i od jakiegoś materiału. Kiedyś mój starszak miał takie kosmiczne uczulenie na czółku po założeniu na 2h czapeczki upranej w Loveli. To była jedna wielka rana.
 
Ostatnia edycja:
Asica, ja bym nie mogła tak pracować, podziwiam Cię!

Magia, my też idziemy na pobranie krwi, muszę małemu hormony tarczycy sprawdzać raz na 3 miesiące.
 
asica - ja podobny zawod mam ale nie pracuje w nim - nie moglabym...
albo praca albo rodzina.......jestem strasznie emocjonalna a z dziecmi to juz w ogole..
beja - ja pamietam moje poklute dziecko w szpitalu po porodzie nie mogla sie wkluc w przedramie a jak juz sie wklula to tak zaczela krew leciec- z 3 miejsc pobrania ze nie miala jak zatamowac idiotka jedna:cool::crazy:
magia - wlasnie ostatnio malemu wyszlo na czolku dokladie tam gdzie mial czapke a przeciez nie nowa, i prana w ty co zawsze..moze za cieplo ???
 
reklama
Beja Staś miał pobieraną krew z żyły (ale miał wtedy miesiąc) i nawet jakoś mocno się nie zbudził:-) Tylko teraz to już większy spryciarz:sorry2:
Psocia Mateuszkowa za Wasze pobrania też &&&&&&&&&&&&&&
Psocia a czemu tak często mu pobierają krew? Ja też mam niedoczynność (Hashimoto) i tsh było dobre. Endo kazała powtórzyć jeszcze po zakończeniu karmienia piersią i wsio.
Mateuszkowa może za ciepło. Niestety AZS lubi wyłazić właśnie jak jest ciepło w skórę (po kąpaniu, pod czapką) a ogasa jak chłodno.
 
Ostatnia edycja:
Do góry