reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Konwalianko do tej pory smarowałam Oilatum Soft w razie potrzeby i Lipikarem, ale to nic nie daje. Dziś kupiłam Oilan krem. Zobaczę to. A maść cholesterolowa jest bardzo dobra, ale na lekkie zmiany. Na ciężkie zaognienia to byłby dobry Elidel, ale na ulotce napisane jest, że od 2 roku życia. Muszę zapytać o to naszą alergolog...
 
Psota oglądałam jednym okiem UWAGĘ jak Szymek wcinał kaszkę. Jakby ten gość nawinął mi się pod ręką to jak Boga kocham nie ręczyłabym za siebie. Najgorsze jest to, że dla niego to na prawdę było zabawne i on nie widział w tym nic złego :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: i ten tekst do reporterki "no i co pani myśli, że po jednym papierosie mały w nałóg mi wpadnie, pani chyba zdurniała". Ręce opadają po same kostki


Szymek wykąpany, pojedzony, miętosił pieluszkę i padł :-)

Apropos smarowania buźki - smarujecie jakimś kremem przed wyjściem na dwór??
 
beja - wiem, ale ona ma problemy z tesciowa a to co innego..a takie malzenskie historie to nie wiem
jednym slowem no nie uklada sie to :eek:

miczka - my sie smarujemy hippem ochronnym, przedtem smarowalismy sie nivea na wiatry i mrozy ale malego wysypalo jak nie wiem po nim..
 
Konwalianka, Magia ale Wam wspolczuje z tymi alergiami... Oby sie szybko wyjasnilo od czego to!

Mateuszkowa klotnie sa fajne, bo potem mozna sie godzic:-)

Psota i co sie potem dziwic ze na swiecie coraz wiecej kradziezy, napasci itp...
 
ania - etap godzenia sie po jakos nie wypala.... :baffled:

a przy okazji moj maly tez ma troche szorstkie policzki i to od dawna, czasem bardziej czerwone czasem mniej, lekarka poowiedziala ze to nic, bo ja myslalam ze moze skaza..mowila ze alergia objawia sie duzo bardziej..no ale maly ma skorke szorstka jak sie dotyka..wiec nie wiem ??
moze kupic bepanten i smarowac ??
 
Mateuszkowa ja się juz kilka razy rozwodziłam po kłótniach ale w końcu się godziliśmy i to chyba było najprzyjemniejsze;-)
Miczka ja smaruje NIVEA baby krem na każdą pogodę.
 
reklama
Do góry