reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Mateuszkowa Aniaa dzięki za szczerość ale dziewczyny mi tez chodziło o to zeby się na niej bawił anie na gołej podłodze:-D aha i gdzie tam mojemu do raczkowania...to maly leniuszek jest:tak::tak::-D:-D
Mateuszkowa mojego tak wczoraj przetrzymalam to przetrzymałam ale po kapieli odechciało mu sie spac;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Magia a czym smarujesz buźkę Stasiowi? Tymek dostał strasznej alergii na policzkach, brodzie.. czerwona strasznie.. drapie się między oczkami, nie wiem czy to od tego.. Byłam wczoraj u pediatry a ta nic mi na twarz nie przepisala poza maścią: wit A, woda i cholesterol.. ale dopiero jutro będzie.. czy to pomoże? Na zmianę na rączce kazała na chwilkę pimafucort położyć..

ta alergia na policzku pojawiła się wczoraj i podejrzewam proszek.. bo zaczęłam nasze pranie prać w loveli co została po Tymku..no a on ciągle przecież ociera sie o ramiona.. jak myślisz? mogę mieć rację? bo jeszcze ew. pozostałości po obiadkach.. coś tam mu zostaje przecież przy jedzeniu i może od tego? już sama nie wiem..
 
beja - ja tam malego klade na kocyku i jest taka pseudo mata ;-) a na szczescie usnal.. pomimo "cichej" awantury jaka zaczela sie miedzy mna a mezem...mam dosc...
corin - wezme sie za ten korzen jak nic malemu nie pomoze, dzieki!!
 
Konwalianko mam ten sam problem:-( no na pewno może być od proszku. Łukaszek kiedyś miał koszmarne uczulenie na Lovelę i Jelp. I to dosłownie jak tylko czegoś dotykał. A czasem i possał np. moje ramię to miał uczulenie pokarmowe od tego. Ale od czego ma Staś? Boki policzków bordowe, rozdrapał i taka skorupa się zrobiła, tak samo czoło. I z każdym dniem gorzej:-( No, ja czasem zapieram jego śpiochy (kupy) w normalnym proszku, a potem piorę w sprawdzonym płynie mydlanym. No i w pralce piorę też nasze rzeczy w Vizirze sensitive i obawiam się, że resztki proszku dostają się do kocyków i ubranek Stasia. Albo białe bułki. No i co by było gdybym jadła nabiał i jajka?
Psotka taaak, świetne wychowanie. A w zerówce u mojego Łukaszka zdejmowanie majtek innym dzieciom, upatrywanie ofiary i naśmiewanie się z niej. Przychodzi mamusia i mówi nauczycielowi - mój syn tego nie zrobił i śmieje się pani w twarz. Szlag mnie trafia! :wściekła/y: A potem się dziwić, że taki rozbój w szkołach, nauczyciele boją się uczyć, bo nastolatki zastraszają. Ech...
Mateuszkowa tulę - dobrze znam takie ciche awanturki. Mam nadzieję, że szybciutko Wam przejdzie*
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry