reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Hej kobitki:) melduję sie, troszkę czasu brak, bo wiadomo maż to jak trzecie dziecko hihi:)

Wieczorkiem was doczytam..

AA chciałam was zapytać, czy na chrzcie u was był alkohol?? bo teściowa to liczy na jakaś zakrapianą imprezę, a ja nie chciałam żeby alkohol był:) no i tak chcę zapytać jak to było u was?
 
reklama
wróciliśmy ze spacerku - prawie godzinę się udało... a potem oczywiście marud.... ale przynajmniej zakupy zdążyłam zrobić...

co do neurologa to ja mam pakiet w Luxmed i znajomą pediatryczkę i Ona mi dała skierowanie tak, żeby sprawdzić, czy wszystko OK - tak samo dostałam skierowanie na usg brzucha i główki - bez wskazań tylko tak, żeby sprawdzić...

Corin, no nie wychodzi mi ten Twój obiad z głowy, ale na razie poza schabowymi nic mi do głowy nie przychodzi.....

ale się Mateusz garnie do siedzenia - jak tylko siedzi w bujaku to natychmiast się dźwiga do siadu samodzielnego.... :)
 
Witajcie!

U nas nic nowego;)

Byliśmy dzisiaj na spacerku, pierwszy raz poszliśmy w zupełnie inne miejsce, niż zwykle i odkryłam na moje ,,wsi” świetny sklepik ze ślicznymi artykułami dla maluszka, mieszka się i nie wie;)

Teśka, rewelacyjne wieści!

Mateuszkowa, dziękujemyza komplement:) Ślimak sprawdza się rewelacyjnie, Dawidek tylko przy nim poleżyna macie dłużej, niż 15 minut;) Co do wizyty u neurologa, to my chodzimy raz na 1,5-2 miesiące, ponieważ doszło u nas do niedotlenienia podczas porodu.

Corin, kciuki zaciśnięte!

Konwalianko, współczuję, Tobie tych przeżyć, a Tymciowi bólu. Co do teściowej, ręce opadają… Swoją drogą, gdyby mnie moja teściowa zaszantażowała, że jak nie zjem to nie przyjdzie, to na 100% bym nie zjadła, hehe;)

Balkan ,no jesteś! Witaj kochana!

Miczko, u mnie jest podobnie z tym sprzątaniem, ja sobie planuję, a Dawidek te plany weryfikuje i mama nie ma sprzątać, co do okien, to przekupię brata, żeby mi umył;)

Elżbieta, ja go jeszcze nie wożę w tym fotelu:) Jeździ w małym.

Joannach, moja teściowa widziała Dawidka też trzy razy… Mam do niej pretensje o to, że jak się Dawidek urodził, to wolała sobie na 2 tygodnie pojechać na wakacje z nowym fagasem, niż przyjechać do wnuka. My też mieszkamy z rodzicami, tylko my na górze, a oni na dole, hehe;) I też i moja mama i mój tata zawsze chętnie zDawidkiem zostają.

Kkasiulka ,no wiesz co, nawet herbatki dziecku nie dajesz?! Hehe;) Niektórzy to są nawiedzeni…

Magia, jaj uż przestałam się przejmować gadaniem innych, mało, że się nie przejmuję, to jeszcze głośno komentuje i wyrażam swoje zdanie i nie interesuje mnie czy ktoś się obrazi, czy poczuje się urażony…

Basieniak,świetnie, że Malutka się pięknie rozwija!

Dodi, u nas było wino do kolacji.

Maciusiu,Klaudio, Bartusiu, 100 LAT!

Beja,Asica, Aneta, Pikus, Ania, witajcie!
 
Ostatnia edycja:
padam na ryjek..

mam nadzieje ze za chwile maly pojdzie ssie przespac bo nie wyrabiam .. ;/ musialam sie pozalic ;-)

a tak w oglole to przyszly dzis naklejki ktore zamowilam dla malego - na sciane, musze mu przyozdobic pokoik bo poki co to nie wiele tam..spimy narazie razem z nim ..

jak patrzylam na Wasze to ranyyyyyyy...utkwil mi w pamieci pokoik Wisienki no przecudny!!!! w ogole wszystkie przesliczne...... a biale mebelki to juz w oglole mnie rozczulily..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hej,
po wczorajszym strasznym dniu, dzisiaj mamy chociaż dzień dobrych wiadomości..
zaliczyliśmy neurologa i wszystko jest super, mały gotowy do raczkowania, mało tego jak go neurolog postawił, to stał dobre 3 minuty (z zegarkiem w ręku), więc stwierdził, że niesamowicie silny..a że nie obraca się na boki, czy na brzuszek i na odwrót - mówi, żebym popytała swoich rodziców i teściów czy my też się nie ociągaliśmy z tym, bo to dziedziczne zachowania.. mogę go turlikać w domku.. super się cieszę.. jak lekarz robił samolot, to mały aż się śmiechem zanosił - hehe..

no i zahaczyliśmy od razu o pediatrę, bo przecież mały ma ten katar juz kilka dni, no i też wszystko ok - no rewelacja.. tylko inhalacje i wyżej go kłaść.. dostał też maść na tą alergię, robioną, więc trzeba do apteki się skoczyń..cieszę się, że wszystko okazało się dobrze..

kasia
, no racja, moja teściowa uważa że przesadzam, bo jej dzieci były zdrowe (tylko że mój Paweł od 6 roku życia się leczył, a jego siostra do tej pory alergiczka), a szkoda gadać.. nie ma co.. To Ty takie cuda wyprawiasz w swojej firmie.. mowiłaś o firmie, a ja nie spytałam jakiej nawet - hehe..
balkan, halo.. chyba umknęło Ci moje pytanko o jutro.. będziesz autem czy metrem na badaniu?

aaa i mały zrobił kupę - ale radość :-D:rofl2:
 
reklama
Mateuszkowa my dostałyśmy skierowanie do neurologa bo mała była minimalnym wcześniakiem a podobno w przypadku wcześniaków lekarz potrzebuje zaświadczenie od neurologa czy można normalnie szczepić... No i od tamtej pory za każdyn razem pani neurolog mówi, że jest wszystko ok ale jak chcemy to możemy bez kolejnego skierowania już przyjść za dwa miesiące więc korzystamy... nie zaszkodzi... I nawet udało nam się znaleść fajną panią neurolog z niezbyt długimi terminami:) teraz następna wizyta jak będzie miała 8 miesięcy czyli za 2,5 miesiąca...
 
Do góry