reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

witaj konwalianko - moj maly nie robi tak z kolankami, raczej jak lezy na wznak to lubi miec nozki zgiete - tak jak na fotelu ginekologicznym :-D:-D nauczyl sie i tak siedzi, moze twoj synek tez opanowal jakas nowa umiejetnosc? :)

co do pogody - u mnie to samo, tylko gorace kakao poprawiloby mi humor..ale ze specaru chyba zrezugnujemy bo jest mega wietrznie.. ;/

asica - to jak to upieklas mala foremke? ;-) pyszne placuszki szybko sie rozchodza ;D
 
reklama
Mateuszkowa, no właśnie nie wiem, bo on obecnie przechodzi skok 22-26 tydzień i wczoraj z mężem analizowaliśmy wszystkie rzeczy wyszczególnione w tym skoku, to część faktycznie już ma za sobą..ale czy to umiejętność - hmm..
 
konwalianko - a masz jakas "rozpiske " tych skokow ??? moze faktycznie to nic takiego, nie martw sie
asica - ja tu nie nazarta jestem na pyszne placuszki:-D

cos mi sie obilo o uszy kiedys ze dzieci ktore np. urodzily sie tydzien pozniej przechodza dany skok rozwojowy wczesniej o tydzien i na odwrot jak sie dziecko wczesniej urodzilo
 
to się mateuszkowa najwyżej jeszcze coś dokupi ;-)

u nas problem kupkowy zażegnany :-) już rano była kupka

na razie zmykam, może mały zaśnie to wezmę się za naleśniki...
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry!

U nas nic nowego. Noc jak zawsze:)

Asica, kawkę poproszę, a jabłecznik, uwielbiam, tylko, że nie mogę:/

Corin, u mnie nie wieje, ale pada i nie zanosi się, żeby przestało, czeka nas więc spacerek w deszczu;)
Młodzi faktycznie, pomysłowi;)

Teśka, Mateuszkowa, witajcie.

Konwalianko
, my też spacereujemy w każdej pogodzie. Co do ściskania kolan, to Dawidek tan nie robi.
 
U mnie pogoda w normie chyba ( nigdy do końca nie wiem bo przez te okna wiatru nie słyszę ;-) Ale dzisiaj była wyjątkowa noc. Krzyś poszedł spać o 19.40 obudził się oooooooo 7.55 po czym zjadł i poszedł spać dalej:-) Tak to ja moge i piatka się zajmować :-) Dzisiaj idziemy zamówić tort więc szybko się myję i chyba go obudzę;-)
 
psota - witaj :)
mailuj - no to ładnie ci dziecinka dala pospac!!slicznie!! :):)

u mnie troszke sie przejasnilo, wiatr jakby mniejszy wiec biore oslone na wozek i idziemy na spacerek jak maly zje :)
 
reklama
Do góry