reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

ja dziś jak po ogień, mały ciągle marudny a ja po lekach nieprzytomna.
witam wszystkie mamuśki
mały w końcu padł ze zmęczenia ale pewnie zaraz wstanie na jedzenie i znów problem z kupką :crazy:
 
reklama
Dzień dobry :)

U nas noc standardowo:)

Jaka jest u Was pogoda? U mnie cały czas kropi, a mieliśmy iść dzisiaj na dłuuuuugi spacerek, mam nadzieję, że się przejaśni.

Jedziemy dzisiaj odwiedzić kuzyna Dawidka, Oskarka, który jest starszy od Dawidka o 11 dni;) ciekawe, czy się chłopaki będą razem ,,bawić" ;)

Corin, świetnie, że spotkanie udane!

Mateuszkowa, ja nie pomogę, mój mały głodomor wytrzymuje max 6 godzin bez jedzena;)

Aneta, witaj!

Asica, Malutki ma problem ze zrobieniem kupki?
 
Mateuszkowa, nie wiem jak jest w Toim przypadku, ale ja ie nie martwiłam, ładnie na wadze przybierał, ładnie w dzień jadł i to mi wystarczało. A że pediatra mówiła żeby dokarmiać to inna sprawa, ale nawet jeśli miałabym wstawać w nocy i go dokarmiać, to i tak by nic nie dało, bo przecież nie chciał jeść.
A mój już tak ładnie nie śpi drugi miesiąc więc nie wiem czy to chwilowe, czy utrzyma się już dużo dłużej. Raczej nie jestem optymistką.
 
psota - u mnie to co wczoraj, jakas mzawka i nie przyjemnie, nie usmiecha mi sie siedziec znowu w domu.. ;/
aneta - no zobaczymy co mi teraz powie, ale poki co nie bede mu wpychac na sile jedzenia bo po co?? a wazy slusznie - tydzien temu we wtorek 7900 gr wiec teraz juz pewnie ponad 8 ?? :)
 
Helloł wszystkim!

Ja mam konto na:
pampers.pl- mają przysłać jakieś próbki pampersów, było tam takie okienko do kliknięcia że chcę właśnie, i są kupony do pobrania na 10%zniżki na pampersy 1 i 2, są też konkursy ;)
klubmaluszka.hipp.pl- ja już dostałam dwie paczki, w każdej był słoiczek, łyżeczka, próbka herbatki i poradniki, na stronce można się zarejestrować i zamówić próbkę mleka lub inne pakiety- tak tam pisze ;p ja zamówiłam i czekam ;)
bobovita.pl- tam też można zamówić poradniki i próbki, u mnie szybko przysłali próbkę mleka, fajny śliniaczek z misiem i napisem bobovita i poradnik :)
no i rossnet.pl- konkursy;p
mateuszkowa- był taki piękny czas że jak Amelka zasnęła o 22 to spała do 5 rano ;D, jak powiedziałam położnej to też radziła dokarmiać, ona miała jakieś 2,5 msca wtedy, ale waga dobra była i nie dokarmiałam. Zresztą szybko jej przeszło to spanie :-p
 
joannach - o tym ze z bobovity przysylaja -nie wiedzialam :) zaraz sie zarejestruje
a co do dokarmiania - no widzisz u nas kazdy z kazdej strony dokarmiac-dokarmiac - to dokarmialismy, jak ktos slyszy ze maly w nocy tyle spi to pierwsze co - trzeba dokarmiac, moja matka to co 3 godz by mu dawala jedzenie ;/ masakra..nagadala mi ze cos z zoladkiem mu sie moze stac ze nie bedzie trwail dobrze jak takie przerwy w karmieniu i zwariowalam bo jak sie pozniej okaze ze cos jest nie tak a moglam to zmienic ???? ehhhhhhhhhhh...
corin - dobrze, ze przypomnialas trzeba cos malemu na mikolaja kupic i do lozeczka pod poduszke wlozyc ;-)
 
Witajcie mamusie !!doczytalam mniej wiecej z wczorajszego dnia i wieczoru i dzisiejszego poranku ale nic nienapisze bo niemam weny :zawstydzona/y:Nadia z tatusiem poszla na spacer a ja zaraz ide polezec do lozeczka:tak:wczoraj spedzilismy dzien w moim rodzinnym domu .to na tyle ,zycze milego dna wsiem dziewczerom i maluszkom:happy:
 
witam wszystkie mamuśki.
Tak jak pisałam wczoraj byłam na basenie ale nie wyjechałam o siódmej tylko przed ósmą (mały poślizg;-)) , myślałam ze bedzie mniej ludzi a było więcej niż w zeszłą niedzielę:szok: i oczywiście bobaski takie jak nasze na zajęcia:-D
u nas noc troszkę gorsza niż poprzednia ale da się przeżyć. martwi mnie tylko (chyba ze znów sobie cos ubzdurałam) kupka mojego brząda, miał taką grubszą nitkę śluzu. wiem ze śluz jest w kupce ale tego wydaje mi się było za dużo. Nie wiem czy to przez gluten?? ale podaje mu już trzy dni i w poprzednich kupkach nie zauważyłam nadmiaru śluzu. Chyba że wczoorajszy deserek jabłko-marchew-winogrono??:baffled: już sama nie wiem. Najwyżej nie dam Wojtkowi dziś tego deserka tylko samo jabłuszko a glutenu nie bede odstawiać bo nie wiem czy to to, raczej wykluczam. A Wy co sądzicie??
 
reklama
czesc Słonca!!!

psotka kurcze kochana przepraszam, ze nie odp. wczoraj, ale cos mi sie organizm monco zbuntowal, bo jak tylko przychodzi wiecżór to mam taki odjazd, ze normalnie głowa mi leci. A sklepik znalazlam of course i ciuszki boooskie!!! Tulamy Was mocno!!!
wisienko, sis :*:*:*

nowe babiszony witam!!!! i te "stare" również:

u nas wichura jakbym w górach mieszkała:)

miłej niedzieli:*

a i czy ktos wie gdzie nam balkan zniknęła???
 
Do góry