reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

dzień dobry!

witam z poranną kawką i ciasteczkiem :tak:

U nas dziś też pogoda do bani, tzn. powietrze wiosenne bo 8 stopni i cieplutko ale ciągle coś popaduje. Może uda nam się wbić na jakąś przerwę w opadach. Już wczoraj nie byliśmy na spacerze bo wiało, skiśniemy w tym domu.

Mateuszkowa ja tam bym się nie przejmowała i zaufała dziecku. Tym bardziej, że wagę ma słuszną.

Gratisy też dostaliśmy :tak: ostatnio nawet w klubie maluszka hipp zahaczyli nas do jakiegoś testowania. I mamy dostać słoiczki różnych produktów na dniach. Na BabyOno też można zarejestrować się jako Ambasador Marki. Ostatnim czasem prawie udało nam się tam zakwalifikować do testowania jakiejś butelki ale w ostatnim losowaniu nam się nie powiodło. No i nie wiem czy słyszałyście o Streetcomie. Moja kuzynka co rusz dostaje tam pokaźne paczki do testowania. Ja niestety tyle szczęścia nie mam bo jak do tej pory dostałam tylko męskie żele pod prysznic ale cierpliwie czekam na kolejne kampanie. Często są tam też produkty dla dzieci. No i odkąd mąż kuzynki dostał od nich dwie zgrzewki piwa mój mąż też kazał się zarejestrować :-D
 
reklama
Hej dziewczynki:-)u nas nocka hmm niby ok bo juz przyzwyczajona jestem do pobudek o 1,5 i pozniej juz kolo 9-10.Dzis Hania lezala z dobra godzine z kupskiem w papmpersie ale tylko dlatego ze ja jeszcze chwilke odsypialam a ona po cichutku sie bawila i nawet nie pisnela ze ta kupka tam jest,czuc nie bylo.Ale juz przebrana ,nakarmiona bawi sie w lezaczku a mama pije kawke:happy: Pogoda u nas tragedia,ciemno jakby wieczor byl,oczywiscie ze spaceru nici,ale moze uderzymy gdzies na ploty;-)mam 3 kolezanki z dzieciaczkami malutkim,jedna ma córke starsza 2 tyg od mojej,druga 8 dni strasza a 3 hmmm w sumie sierpniowka 6 tyg mlodsza od mojej córci.Same dziewczynki!Tak wiec mamy WIELE wspolnych tematow hihi no i spacerowac jest z kim bo mieszkamy na jednym osiedlu.

Mateuszkowa jesli dzieciatko ladnie przybiera a z tego co piszesz to tak jest,to ja tez bym odpuscila sobie zamartwianie o dlugie ,,niejedzenie,,.Tylko sie cieszyc ze maluszek daje pospac!Zapytaj lekarza bedziesz spokojniejsza.Moja je w nocy 3 razy i duzo bym dala aby to zmienic,uwierz:laugh2:
Beja85 zazdroszcze basenu!!!u nas niby w promieniu 30 km sa dwa ale obawiam sie tam zabrac malutka bo poprostu higiena tam pozostawia wiele do zyczenia!Irlandczycy nie sa czystym narodem niestety.Poszukam w necie moze gdzies sa zajecia dla szkrabow ale na innym basenie niz te dwa.Narazie zamiast basenow kapiele w duzej wannie nam pozostaja,tradycyjnie z zoltą kaczuchą oczywiscie;-)
Buziaki i miłego dzionka zycze,bede podczytywala przy kawce:-)
 
Lubie takie zwyczaje rodzinne:-)co niedziela rosol i dwa dania obowiazkowo.My nie gotujemy dwóch bo zwyczajnie tego nie zjemy,nie nauczeni jestesmy,natomiast u mojego meza w domu codzien je sie dwa dania,piatek bez ryby standardowo a niedziela z rosolkiem:-)
 
Pikus dlatego rosół robie jak tylko wstane a 2 danie póxniej nie ma szans zeby to zjesc od razu , jednak musze miec rosół w niedziele jak mówisz to nasza rodzinna tradycja i tylko w niedziele sa 2 dania , w poniedziałek na rosole zrobie pomidorowa i jest git
 
reklama
Nic,ja sie ogarnelam,teraz lece ogarnac kuchnie,obrac ziemniaczki i uderzamy na pogaduchy,maz jeszcze chrapie:szok:takiemu to dobrze,ale za to my w nocy spimy a on bedzie pracowal.Milej,rodzinnej niedzieli;-)
 
Do góry