reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Marzenko - jak ja Ci zadroszczę spokojnej niuni... A kocyk kuiliśmy my z mężem małemu, może źle to ujęłam...

dodi - nie przejmuj się, ja też dopiero raz szczepiłam małego i teraz znów powinnam, ale przez to moje i mża choróbsko musimy poczekać...
 
reklama
Asica kocyk rewelacja, już znalazłam aukcję i chyba zmałpuję :-D:-D

Apropos poważnych rozmów:
rzecz działa się w windzie, w której oprócz mnie jechał tata z synkiem na rękach
synek (z głosem jakby zaraz miał nastąpić koniec świata): tatusiu! tatusiu, ałaaaa boli mnie!!!
tata: co synku Cię boli?
synek: tatusiu ale tak bardzo mnie boli!!!!
tata: ale pokaż w którym miejscu Cię boli?
chwila napiętej ciszy...
synek: w sumie nie pamiętam...
 
Asica kocyk rewelacja, już znalazłam aukcję i chyba zmałpuję :-D:-D

Apropos poważnych rozmów:
rzecz działa się w windzie, w której oprócz mnie jechał tata z synkiem na rękach
synek (z głosem jakby zaraz miał nastąpić koniec świata): tatusiu! tatusiu, ałaaaa boli mnie!!!
tata: co synku Cię boli?
synek: tatusiu ale tak bardzo mnie boli!!!!
tata: ale pokaż w którym miejscu Cię boli?
chwila napiętej ciszy...
synek: w sumie nie pamiętam...

:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:

Ja chcę mieć jeszcze jedno dziecko, marzy mi się synek.....bardzo. Ale najwcześniej za 4-5 lat ;-) Jak już spokojnie będziemy mieszkać w swoim domku, ja mam 28 lat, mam jeszcze czas ;)
 
witam sie wieczornie,
caly dzien na nogach. zawsze przed wyjazdami mam kupe spraw do zalatwiania.
sestina, basieniak sto latek kochane
wsyztstkiego naj dla dzisiejszego 5miesieczniaka
corin
zdrowka dla Ewuni
konwalianka
zdrowka dla Tymusia
wisienka jak tam emilka dzisiaj sie sprawuje. buziamy mocno
u mnie tez tesknota za brzuszkiem. tez bym chciala drugie, najlepiej dziewczynke, ale moze za jakies 3 latka.
buziam was mocna

asica, oj pizza mniam. jak byli tesciowie to mialam prawie codziennie, no uwielbiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry