reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

witam mamusia, ja na chwilke, bo weekend raczej bez kompa, pomimo braku smoka do kaszki maly pozarl wczoraj 180:szok::szok:kleiku i chyba zjadlby jeszcze, no szok.. teraz gada po porannym sniadanki..

corin - fryzura jest bajeczna, slicznie ci, ja tez myslalam o krotkich ale boje sie zaryzykowac, kiedys mialam ale jakos nie bylo to najlepsze, moze kwestia sciecia ?
asica - oni sa dziwni masz fracje i chyba sie nie zmienia, juz sie boje co bedzie, bo moglam moze sie nie odzywac , wlozylam kij w mrowisko.. ;/
psota - to straszne co przeszlas :(:( wielki przytulasek dla Dawidka. :* wlasnie tak to unas w kraju jest ze wszyscy naciskaja na butle i maja w glebokim powazaniu co ty chcesz i jak ty czujesz, jak widac nie wszyscy saa zakochani w cycach zeby karmic, mnie juz to pozniej nie rpzekonywalo ale pare miesiecy temu wrocilo i nie ogarniam .. ale dzieki takim osobom jak ty naprawde jest mi lepiej, bo wiem ze nie jestem sama i ze inne kobietki nie karmia nie tylko dlatego ze nie moga i nie maja jak ale tez dlatego ze nie sa przekonane, i ja bnardzo to szanuje !! kobiet nikt sie o to nie pyta jak by chciala jest z gory zalozone ze tak ma byc !
anula - to straszne co przeszlas ;(i to twoi rodzice, nie tesciowie tylko rodzice! wspolczuje ci, moze zabrzmi brutalnie ale przynajmniej masz jasna sytuacje, nie chca to nie, a moi nie umieja sie okreslic.. i to jest najgorsze, fochy, obrazania jak w przedszkolu.. a moj ojciec w tym najlepszy niby taki zakochany w malym, tak sie nim chwali ale przyjsc do niego to za daleko - no tak mieszkaja 2 osiedla dalej !!!!!!! mozna nie miec czasu! ja nie zawsze mam jak isc do nich z tobolami jak wielblad, pozatym wieczorem juz ciemno i nie chce tak wracac bo sie troche boje ;/ eh..ale jak trzeba to ide..zeby zobaczyli ;/ ..
miczka - wczofraj wieczorem zaczelam sie gleboko zastanawiac czy byl sens tej rozmowy, moze lepiej bylo unikac tego i "udawac ze wszystko ok ? a tak to nie wiadomo co bedzie..mam jakis wewnetrzny lek przed nimi, zeby ich nie zawiesc.. zawsze tak bylo .. nigdy nie bylismy blisko.. nie umiem sie tak poprostu otworzyc przed nimi, a ta rozmowa wiele mnie kosztowala.. co do karmienia, zaczynacie mnie rpzekonywac ze nie jest tak zle.. i zaczynam w to wierzyc. mam nadzieje ze wkoncu uwierze na 100% !! tylko jak wszyscy pytaja czy karmie i ja mowie ze butelka to robia wielkie oczy i tysiac pytan - a czemu przeciez tak jest najwlasciwiej, dla dobra dziecka.. i mnie to tak zatyka ze sie normalnie czerwienie ze wstydu jak jakis gowniarz.. ;/
ania - masz racje, to bylo wygodne, tylko wyrzucam sobie ze zachowalam sie jak egoistka .. ;/
maqnio - witaj :)
dodi misia - masz racje, ale to zawsze moi rodzice...
kasiulka - dziekuje ci przeogrimnie za to co napisalas..

macie wszyscy racje to ich strata ! chca byc tacy niech beda!
ja poprostu chcialam zeby dziecko mialo tak jak trzeba nie tak jak ja mialam, ze mnie moi dziadkowie zobaczyc nie chcieli bo bylam podobna do ojca a jego nie tolertowali !


aneta - my nie mielismy, maly nic nie ulewa nawet b o by mu sie zmarnowalo , eh.. ;P

a co do lysinki- moj urodzil ssie z wlosamki - pamietam polozna - prosze przec widze czarne wlosy - i momentalnie przestalam! jak to czarne wlosy ????? po kim ?? ;-):-D
teraz ma juz wiecej blondziku na glowce i zaczynaja mu rosnac juz tak na calej nawet nie zdazylo mu sie duzo wytrzec z tylu :-D
zycze wam milego dnia
ps- my dzis jemy szpinaczek z ziemniakami, az sie boje kupki po tym ;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witajcie mamuski

U nas jak zwykle nocka cala przespana do 5 rano pojadła polezała troche i spała dalej do 8 toz to moje dziecko jest przekochane , po kaszce zafundowanej od siostry miala tylko twarda kupke nic poza tym ale poszło dobrze , teraz wiem ze temu dziecku nic nie zaszkodzi ,
pamietam jak miałam pierwsze dziecko to mój młodszy brat faszerował moja córke kwasna smietana dawał jej na smoczek jak to zobaczyłam normalnie szok przezyłam ale on to gówniaz byl i nie pomyslał ze krzywde moze tym jej zrobic i malej tez wtedy nic nie było
 
konwalianka - mozliwe ze po chrupeczku, ja dalam mu ten mus jablkowy z brzoskiwnka i tez ma jakies kropeczki na brzuszku w paru miejscach, dzisiaj juz bledsze, nie wiem czy to moze nie potowka ???? alewrgia chyba nie zniknelaby tak szybko ? bo dzis juz jest bledziutkie
a ten dzidzius z twojego linka - omg! masakra, moje tyle wazylo jak mialo 2,5 mc!!! no ale mamusia tez nie powiem, laseczka, wiec moze to tak genetycznie - jakas cukrzyca tam chyb a byla? mam nadzieje ze zrobili jej cc bo na sama mysl naturalnego az mnie wszystko boli, chcociaz jesli ona ma juz 13 dzieci..:p moze tamtedy latwiej ? :p
 
I ja wpadam jak po ogień, mówię dzień dobry i idę do mojej przyjaciółki ściery do okien :-D
Popołudniu mamy imprezę imieninową taty więc zajrzę pewnie wieczorem.
Życzymy miłego weekendowania!
 
Cześc Dziewczyny :-) Ale się za Wami stęskniłam! Wciąż "gaszę pożary" z dziadkiem co ma Alzhaimera i nie mogę nadążyć :-( Anulka mój mały też łysy jak kolano- wdał się w ciocię, która teraz ma najbujniejsze loki z całej rodziny. Widzę, że piszecie o rodzicach. Ciężki temat. Choć ja tera mam wielki powód do radości bo moja mama chyba dorosła do bycia babcią! Przy Weronice pomagała mi finansowo( ja się uczyłam jeszcze) i martwiła się o moje zdrowie itp. Ale dobiero po 13 latach widać po niej radość spotkania z wnukiem. Lecę poczytać.
A Corin gratuluję pisareczko :-) Synowa przesliczna
 
Witam przedpołudniowo:)

nocka super, jak malutka zasneła na wieczór to spała do 4.30, zjadła i pospała do 8.40:) teraz sie szykuje na drzemkę..

mailuj, no nareszcie wróciłaś:)

Corin, ale siłaczka z Ewci. bianka próbuje, ale nie da na razie rady.. moze dlatego że lezaczek ma troszke niżej ułozony:)

marzena, no niezłe przeboje hehe, dobrze że skończyło się na zatwardzeniu tylko :-)

mateuszkowa, mnie najbardziej rozbrajaja pytania jak wczoraj jedna osoba zadała mojej kolezance- Karmisz??? a ona mowi że nie... Ja na to no jak nie karmisz? głodzisz dziecko? Wtedy chyba tamta osboba zrozumiała jakie bezsensowne pytanie zadała..
 
Ostatnia edycja:
Mailuj :-D dziekuje. A wiesz ze najlepsze ze wczoraj kumpela mnie spytala co wygralam, a ja nie wiedzialam, hahaha

Dodi, ewa ma dwa lezaczki, ten ze zdjecia to taki bardziej fotelik bujany ( siedzonko z chustawki), ale na tym lezacym, lapie brzegi, albo zapiecia i tez probuje sie podniesc, choc tam faktycznie trudniej i nie udalo jejnsie jeszcze ;-)
 
witam sie i melduje ze moje dziecie juz nie przesypia nocek. tylko zrobil nadzieje mamie, a tu zonk. ale nie nazekam.:-) dzisiaj w koncu mgla opadla wiec czas na spacerek,zakupy,sprzatanie wiec pewnie bede wieczorkiem.
Buziam was wszystkie i milego weekendu zycze
 
reklama
Do góry