reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Anulka - faktycznie słodki łysolek ;-) Moja kuzynka nie miała włosów do 2 czy 3 roku życia.....:eek: A Majuni zaczęły rosnąć pod koniec pierwszego roku. Teraz ma mega długaśne i śliczne, jakby ufarbowane ;-) Takie pasemka fajoskie.

Wisieńka - no proszę......Mam nadzieję, że Cię nie urażę, ale ani kościoła, ani księży.....no nie przekonują mnie. Ja wiem....wszyscy jesteśmy tylko ludźmi, błądzimy i mamy do tego prawo, ale......Mam znajomego....był bardzo bardzo wierzący, ale niestety niepełnosprawny (kłopoty z poruszaniem się) i bardzo biedny. Bywali u nas w domu, bo to cała rodzina taka, wieczorami i rano dziękowali Bogu, że żyją, śpiewali pieśni, tacy zawsze byli dobrzy i pomocni, pracowici.....I najstarszy z nich chciał iść do zakonu. To mu wprost powiedzieli, że takich jak on nie potrzebują.....:-( Takich przykładów można by mnożyć.....I znów, wiem, że nie wszyscy są tacy.....;-)
A na żarełko zapraszam ;-)

Każdy dzidziolek sliczny....każdy. I jakie zdolne! Ile już potrafią! Słodziaki najdroższe, a Wy.....! Dziewczyny, macierzyństwo Wam służy. I to nie są puste słowa - tego błysku w oczach nie da się ukryć....:-) A jaka duma Was rozpiera....I słusznie!
 
Wisienka wiem wiem, ksaidz ktory uczyl mnie religii w lo mowil ze mial dziewczyne i nie tylko trzymali sie za reke;-)
Kasiulka, mam nadzieje ze moj lysy do 2 lat nie bedzie:-Dpodobno Ł do roku nie mial wlosw bo ja mialam jak Ewa Corin:-Dswoja droga ciekawie wygladalby chlopiec z takimi wlosami:-DA Ty nam slodzisz a sama wygladasz cudownie;-)
Mam kolega ktory poszedl do seminarium, nie chcial mowic co sie dzialo ale powiedzial ze w glowach by nam sie nie zmiescilo...po roku zrezygnowal
 
Nie uciekłyscie?? ja byłam pod prysznicem i musiałam ogolic nogi bo wstyd przyznac ale ostatnimi czasy taaaak mi się nie chce ze juz busz miałam:):) i tak sobie myślałam, że jak miałam brzucho to było ciezej, więc teraz nie ma co narzekac heh

Wisienko, no nie gadaj! mało sie teraz słyszy o młodych ludziach którzy mają powolanie.. wiesz ksiądz w rodzinie zawsze sie przydaje:):)

kasiulka, ja tam nie noszę związanych wlosów..nie lubię i już:)

Anula, sliczny łysolek! niech żałuja dziadkowie że takiego kochanego bobaska nie widzą! ja nie wiem jak tak można, przeciez to takie słodziaki male! ale znam jeden przykład z mojego otoczenia, moja przyjaciólka zaszła w ciązę (planowaną, slub też planowali) ale niestety on ją zostawił w ciązy i poszedł do innej (której tez zrobił dziecko, ale poronila, bliźniaki podobno i się z inna ożenił) i to wszystko w ciągu kilku miesięcy... teraz malutki ma prawie 2 miesiące a on nawet go nie widział, napisała mu że urodziła mu syna..ale nawet nie raczyl odpisać! no noż w kieszeni sie otwiera! i do tego nie dał na niego ani grosza! ani na wyprawke ani na nic innego.. teraz wniosła o alimenty, wczesniej o zabezpieczenie alimentów ale jeszcze ani gorsza nie ściągneli, wisi jej juz jakieś 5 tys! i jeszcze sie odwoływał, ale na nic bo sad odrzucil jego wniosek.. och długo by pisac...no ale nie taki był temat:):):)

Anula, córka mojej koleżanki ma 3 lata a wloski ledwo ledwo, takie jak niemowle, jasne i cienkie, moze ze 3 cm.. moja Michasia tez ledwo ledwo meszek miała, ale na roczek juz moglam jej kiteczka na czubku zrobic i loczki z tyłu miała:) urosna na pewno!
 
Ostatnia edycja:
Wróciłam z wojaży tescowych i udało mi się już nadrobić zaległości bo oczywiście naskrobałyście...
Oj masakra w tym tesco niesamowita... Dobrze, że rano poszłam i zrobiłam wstępny rekonesans to wpadłam i wzięłam tylko to co byłam pewna, że mam wziąć i potem jeszcze czekanie w kolejce... też 2 zabawki wzięłam już ostatnie, w tym spotkałam sąsiadkę i chciała też jedną z nich kupić ale niestety za późno... a do sklepu weszłam o 22... A dobrze, że wiedziałam co chce kupić bo ledwo można przejść między alejkami i sięgnąć choćby to co miało się ustalone a co dopiero przyglądać się co tam jest... No i gdyby nie te tłumy to myślę, że jeszcze parę rzeczy bym kupiła, ale nie chciało mi się już tam męczyć i przeciskać rzeby zobaczyć co jest... a szkoda w sumie...
 
Dodi ja dziadkow nie rozumiem ale zeby ojciec nie zobaczyl wlasnego dziecka to juz dla mnie niewyobrazalne:angry:
Ojciec Ł zostawil go jak mial kilka mies,ciaze kazal usunac a tak sie nie stalo wiec odszedl,gdy Ł sie rodzil on juz jakas mial. Pozniej mial zasadzone widzenia ale gdy ur mi sie drugie dzieko przestal. Ł mama podala go o alimenty gdy mial 6lat. Do tej pory mieszkali w jednej miejscowosci ale sie nie odzywaja a sa identyczni nad czym Ł ubolewa. A ten ojciec to taki sku...podal Ł na policje ze niby wyludza od niego kase a wiedzial ze to nie prawda bo studiuje i alimenta mu sie naleza, robi tak zeby zrobic na zlosc. A gdy po technikum sad zasadzil wyzsze alimenta on mowil ze moze sam podniesc o 10 zl, za to ojczym jest ok a maly za nim przepada. Mojego ojca widzil ze 4 razy po kilka minut nawet na rekach go nie mial. Niestety takie jest zycie ale musimy sie starac zebysmy byli lepszymi rodzicami;-)
 
Anula, no dla mnie to tez niewyobrazalne, jak mozna zyc ze świadomościa że twoje dziecko jest na świecie i nawet go nie zobaczyć! a tak podobno chciał tego dziecka! a okazało sie że juz w tym czasie sie spotykał z tamta, bo znali sie juz od dawna! na rozprawie ściemniał ze jest chory, ma depresje i kręgosłup go boli i nie moze pracować!! żeby tylko nie placic, apotem sam sie wkopywał mówiąc że mieszka z zona w hotelu w polsce ( bo pracuje w danii, ona też) zarobki ma w okolocach 8-10 tys a na dziecko chcial dawać 200 zł miesięcznie :szok: taka była jego propozycja! no ale koniec o nim...:) bo sie tylko wkurzam:)
 
reklama
Do góry