reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Psota a o ktorej jedziesz? I czy bez meza?:-p Jan bede mogla sie z domu ruszyc tak przed 23 dopiero pewnie, bo maz musi wracaja z pracy jechac na stacje i do apteki. Ja to bym sie wybrala do tego tesco tak w ramach wyjscia gdzies bez dziecka;)
 
reklama
hej kochane moje,

cos mnie dziś łepetyna boli..spadek ciśnienia jest, pewnie dlatego.. doczytałam co u Was w końcu..

Mateuszkowa, weź sobie słowa anuli do serca, masz swoja rodzinę i nia sie zajmij, inni sie nie licza. skoro nie chcą byc przy wnuku to ich problem nie twój:)

Anula, gratuluje dwóch zabków, no to teraz można gryźć!!

Ania, psotka, ale macie fajnie, ja to bym chciała do tego tesco sie wyrwac, ale nie mam z kim dzieci zostawić o tej porze...:wściekła/y:
 
Anulka , Asica ,
Z brygida rozmawiamy o wszystkim tylko nie o tym co sie stało , juz sie wyciszyla troche nie placze duzo zajmuje sie Klaudia i siedzi przed komputerem no i spi bardzo bardzo duzo ale to chyba normalne tak reaguje na to wszystko
Dzisiaj mnie wygoniła od klaudi z pokoju bo mnie anginka dopadła i mam zakaz kontaktu z córka
 
dobrze dziewczynki, ja uciekam bo za 15 min leci super niania i to 2 odcinki pod rzad czyli do 24 nie ma em_ki :-D mala sie przebudzila ale zasnela szybciutko, tak jakby lepiej oddychala przez ten eukaliptusowy olejek.

buziam buziam wszystkie dodki, psotki i inne mamotki :-D ciauuu
 
To ja Wam Psota przeszkadzac nie bede:) My tez zazwyczaj razem na zakupy chodzimy. Njpierw wrzucamy do koszyka co trzeba a potem obowiazkowo przechodzimy przez dzial zabawek i ciuszkow i M zaczyna narzekac ze po co w ogole tam lazimy;D
 
reklama
Do góry