reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Witajcie. Mila śpi. Pierwszy raz dłuzej niż 10 minut dzisiaj. Zęby. Szlak. Nie nadrobie bo niby kiedy, jasny gwint??
Basieniak a skąd wiesz co jest w tesco??
asica fotka boska, żaba cudna:tak:
Mateuszkowa Witam bo nie miałam okazji, śliczni jesteście
konwalianka juz pisałam kiedyś ale nie doczytałam, czy Tymuś ma już zeba?
Psocia Buziam Dawidoffa i jego dzielną mame Lwicę pogromczynie durniów

Pozdrawiam wszystkie.

No to się pochwaliłam bo w czasie pisania postu była pobudka ale przynajmniej cycek poszedł w ruch co ma dobre strony bo zepsuł mi się laktator i cycki mi szaleją
Magia 100 lat dla Stasiulka
 
reklama
wisieńka :laugh2::zawstydzona/y: dziękujemy :):):)

my już dzisiaj uciekamy z BB, mały cos marudzi, zaraz męzul ;przyjdzie ; eh........ mam nadzieje ze przed wami i przede mna spokojna noc !!! buziaki !!
 
Mateuszkowa, ja uważam że smyk jest fajny,ale tam jest drogo..wiec ja także czasem idę rzucić okiem na dana rzecz a kupuje gdzie indziej..
Wisienko, niestetey Tymek jeszcze zebów się nie dorobił..stety niestety im dłużej ich nie będzie miał, to może na dłużej mu zostaną :) ale z drugiej strony cierpi strasznie..a i trzeba sobie zmywarkę sprawić.. ja już nie pamiętam co to zmywanie:-D
 
konwalianka ja bym już sobie sprawiła ale w przyszłym roku wymieniamy meble w kuchni a jest ona tycia tycia i żeby zmiescić zmywarkę to musze ja wkomponowac w te meble. Teraz nie ma szans. Chyba, ze pod sufitem podwieszę:-D
 
bosz... apropo zmywarki, to nie nawidze tego urzadzenia :crazy: czasami jak na prawde jest kupe rzeczy do zmywania to wsadze , ale tak to zmywam recznie wszystko, bo najgorsza glupota dla mnie jest to, ze przed wlozeniem do zmywary trzeba oplukac rzeczy i przetrzec je gabka bo jak sie tego nie zrobi, to zmywarka tego nie domyje, albo zostawia w glebszych naczyniach brud i trzeba myc znowu :crazy: dlatego wole umyc recznie przynajmniej 2 razy roboty nie robie.

gruba juz sie obudzila ze siesty, zjadla pure gruszkowe i idziemy na spacerek z drugim grubasem fretkiem:laugh2: brzydal sie nauczyl i jezdzi w koszyku na dole wozka :-D takze nawet jak ide zrobic zakupy do marketu to w nim siedzi i nie mam problemu ahhhaha
pozniej sie pojawie jeszcze
 
piszę do Was już od 13 ale... najpierw przyjechał tata, pomalował ganek, potem się ćwiczyliśmy, potem poszliśmy na spacerek, potem zachciało mi się spaghetti, w międzyczasie wciskałam małemu zupkę jarzynową, obejrzałam gesslerową z wczoraj, położyłam go spać, zrobiłam kawę i jestem :-)

Słoneczko u nas dzisiaj pięknie świeciło, dałam się mu zwieść i zmarzłam w cztery litery nie powiem jak...
 
Chyba jednak kupię tylko tą piłkę nożną niby a zamiast tej drugiej piłki lub laptopa zamówię później garnuszek bo on mi się fajniejszy wydaje...
em_ka ja tam tylko płuczę przed włożeniem do zmywarki bez przecierania gąbką i jest ok... a zmywać nie cierpię...
wisienka aż tak duż tego tam nie ma dla takich maluszków przynajmniej z tych droższych rzeczy ale wszystkie które sprawdzałąm mniej lub bardziej ale się opłaca... ja już mam dodatkowo zamówienie na grę planszową od kolegi z męża pracy... ;)
A tak apropo dawno nie widzianych osób to balkan też coś długo się nie odzywa...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry