reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

basieniak - ja małemu robiłam badania bo blady był, marne wyszły więc brał żelazo i witaminy, w przyszłym tyg pójdziemy na badania i zobaczymy czy sie poprawiło.
corin - czekamy na foto :tak:
my jescze do 13 poleniuszkujemy i spadamy na spacerek bo piękna pogoda :-)
pozdrowionka dla wszystkich mamuś i dzieciaków
strasznie mnie głowa boli, ale tak to jest jak sobie człowiek porządnie popłacze, tego mi było trzeba...
 
reklama
hehehe, wariatki :-D Pewnie skończy się krótką fryzurą, ale jeż odpada :p

sesti, moja tesciowa od miesiaca jest w szpitalu psychiatrycznym :-( Miesiąc temu miała taki atak, że wszyscy byliśmy przerażeni. Wezwałam pogotowie i z mety ją zabrali.

a teraz uwaga, chwale się :-) Zajełam 1 miejsce w konkursie mikołajowym na FB :-D
 
my juz po spacerku :-)
małe zasnęło i spi nadal, naubierany w kombinezon, w czapke, ah.. pootwierałam okna i marzne - niech dziecinka spi :-)
corin - gratulacje :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
my już po spacerku..niby 7 stopni a zimno jak ch..ra, maly mi przed 30 min taki płacz urządził, ze szok.. brzuszek tym razem:-( mały ma "zapchany" nos, ale nic w nim nie ma.. ewidentnie mu coś przeszkadza,.. nie charszczy ale tak jakby miał zapchany - wiecie o co mi chodzi? co z tym zrobić? woda morska nic nie daje.. nawilżacz też.. myślicie że powinnam do lekarza? ale co on mi powie? tak ma od 2 dni.. zero kataru nic

anp. u nas też 8 kg a mały przy urodzeniu tylko 3140..
sesti, ja pierwszy raz dałam i mu nie podeszło..no i chce wprowadzać już bo przecież on już 5m-cy skończył i widzę, że mleko z piersi mu nie wystarcza..
corin - gratki, super

a mówiąc o radach rodziców/ teściów.. ja robię jak kkasiula pisze.. nie mam ich przy sobie, ale teściowa instrukje na gg mi wysyła:-D a mama przez telefon, tyle, ze mama mi się w małego nie wtrąca tak jak w moją osobę..nosz..
 
anp - witaj :)
my wazymy teraz ok 8 kg ile dokladnie dowiem sie we wtorek, a maly wage urodzeniowa mial 3700
co do jedzenia to wcale nie uwazam ze twoj duzo wazy ?! przeciez byl duzy jak sie urodzil, to trzeba brac pod uwage, moj mial tyle co twoj jak mial 3 tygodnie( dokladie, co do grama :) )
my jemy 5 razy dziennie mleko( ok 130 - 160 zjada ), z czego do obiadku jest niecala butla tylko ok 120 ml mu robie ale wypija ze 100 ml bo zjada pol sloiczka obiadku narazie a na kolacyjke sypie mu 2 miarki kleiku, po obiadku miedzy mleczkami dostaje deserek i to tyle :)
 
Dzieki dziewczyny!
Zmykam szybko na zakupy bo jutro wybieramy sie do Polski z maluszkiem wiec troche musze pokupic,nie wiem kiedy ja Was bardziej poznam bo tak duzo tu mamusiek,pozdrawiam
 
reklama
Do góry