reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Wróciłam z babskich pogaduszek. Nadrobiłam zaległości i uśmialam sie co niemiara :) Ja też mam na sumieniu zwierzaki, a dokładnie dwie papugi. Mieliśmy papużki w klatce i psa. Wyjeżdżając na wakacje zwierzaki zostały w domu a doglądać miała ich sąsiadka. A ja dziecię o wielkim sercu, stwierdziłam, że papugi mogą się udusić w tej klatce (!!) i uchyliłam im drzwiczki.
Sąsiadka miala do karmienia już potem tylko psa...

Moi rodzice do dzisiejszego dnia nie maja pojęcia jakim cudem papugi wydostały się z klatki...

Czekam aż dzieciaki sie pokąpią i zaraz idę spać. Jestem juz nieprzytomna... Oczy same mi sie zamykają.

Muszę wam sie do czegoś przyznać... Na początku jak dołączylam, wydawało mi sie tu jakoś tak... dretwo... ale teraz nie zamienilabym waszego towarzystwa na żadne inne internetowe znajomosci ;)
Uzaleznilam sie i dobrze mi miedzy wami :)

No to dobrej nocki ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Corin nie wiedzac czemu chyba znowu popre twoja wypowiedz :-D za nic nie zmienilabym tego miesiaca na inny, choc nie wiem jak jest u sierpniowek czy styczniowek. Dla mnie najlepsiejsze lipcoweczki :-D no i Corin z ktora nawet razem rodze hahahah
 
Dziewczyny o lodach a ja miałam chęć na wieczór dziś pomidory ogórki cebulka i smietana ale pojadłam teraz to mam brzuch hahahha :zawstydzona/y:
 
ooo co do ogorkow to zjadlabym mizerie, wiecie co to jest? czy nie :-D jak ktoras nie wie to sa ogorki gruntowe z zsiadlym mlekiem czyli kefirem badz smietana, mniam mniam, albo twarozek ze szczypiorkiem i rzodkiewka na swiezutkim chlebku. jacieeee a gdzie ja tu znajde twarozek, chyba w polskim sklepie i chyba sie do niego jutro wybioreeeee :-D
 
Ale jutro chyba też kupię sobie lody :-D a co do mizerii nio pychota twarożek szczypioreczek mniammm :D:D Faktycznie te strony mogłyby się automatycznie odświeżać :baffled:
 
co nie? wkurzajace jest klikanie na strone zeby ja odswiezyc i w miedzy czasie juz ktos cos innego napisal i to taka robota glupiego. Chyba mozna napisac do adminow zeby cos z tym zrobili, moze to nie jest takie skomplikowane zeby to zrobic. Na poczcie wp jest opcja co ile chcesz odswiezac i fajnie, bo jak przychodzi mail to go widac od razu.
A po twarozek na pewno sie wybiore, nie ma bata!! jacieeee juz sie doczekac nie moge az go pochlone :-D

a fretek jak go puscilam zeby mu dac jesc to z kuchni tak za mna lecial (tzn za jedzeniem) ze malo co na zakrecie nie wyrobil hahahahah musze go nagrac kiedys bo komiczny jesc
 
Em-ka skąd ja o tej porze wezmę ogórki????Ja też chcę !!!!!!!Uwielbiam mizerię :-) ale najbardziaj tobym sobie zapaliła. Oczywoście nie zrobie tego, ale pomarzyć mozna :-)
 
Ja spadam bo mój kochany właśnie wyłączył grę. Może jakiś film obejrzymy w końcu.. Muszę szybko bo się rozmyśli i włączy znowu ta cholerna konsole.. :wściekła/y:
Dobrej nocki, przespanej z milutkimi snami
Buźka
 
reklama
em_ka no fajnie jakby tak na bieżąco szła rozmwowa jak na gg hahahahah a co do fajek mój T pali caly czas więc mnie denerwuje ale jakos daje radę marchewke jem jak chcę zapalic :-D ja mam ogórki dziewczyny ale nie gruntowe :-( aaaa el-gorda nagraj :D em_ka :d katerina84 słodkich snów mój usiadł do gry więc ciekawe o której zejdzie z niej :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry