reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Dopiero was doczytałam, troszke człowieka nie ma a tu juz tyle napisane, no nie nadążam z czytaniem... teraz to pewnie wszyscy juz śpią:)

Anulka, jeśli wcześniej zdarzała mu się przemoc, to bym nie ryzykowała, podobno tacy ludzie się nie zmieniają.. dbaj teraz tylko o siebie, a reszta sie sama uloży i jak najprędzej uciekaj do rodziców, jeśli tak ci powiedział to niech nie myśli, że jesteś na jego łasce...

Fretka super, ja nie mam żadnego zwierzaczka, mieszkamy teraz w bloku i nie za bardzo bym teraz chciała miec kolejny obowiązek na głowie..ale jak będzie domek pobudowany to na pewno piesek będzie..
 
reklama
Ja już bym coś kupiła a tutaj czekać i czekać .... i tak do brzucha gadam bezosobowo :-) Dodi nio Ty się szybciej dowiesz ode mnie :D Marzena ja też chociaż wiadomo najważniejsze żeby zdrowe było,ale jednak myślę czy to córa będzie czy synuś :D no i w sumie Marzena widzę,że bardzooo blisko mamy do siebie :D
 
Ja też jeszcze nie śpię. Właśnie skończyłam czytanie naszego forum. Czytam i czytam a tu stron przybywa.
Ja zamiast ubranek dla dzidzi to sprzęt agd przeglądam do nowej kuchni. Niedługo przeprowadzka mnie czeka tzan za jakieś 2 miesiące.
 
Ja tak samo, szkoda, że dopiero o 20.15 mam wizytę... ale zaraz po tym wstawię zdjątka i ogłoszę wszem i wobec co tam schowałam:-D

Przyznam się wam w sekrecie, że jeszcze u mnie choinka stoi, dobrze, że w tym roku sztuczna hehe to tylko do piwnicy wyniosę... Jakoś nie mam natchnienia:-) Normalnie nic mi się nie chce.. Nie wiem jak ja sie spakuję do tego wtorku, kompletnie nie mam do tego głowy.. połowę pewnie pozapominam:)
 
reklama
elżbieta79 może i dobrze,bo myślisz teraz o mieszkanku a nie o ubrankach :D tak jak my hihi a sprzęt AGD ..no wybór masz ogromniasty wszystko od zawartości portfela zależy :D dodi_misia ale szybko zleci Ci pewnie dzień zobaczysz :D a wieczorem to już wogóle będziesz miała humorek super :D
 
Do góry